Afro účesy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=868b6f48d6f1476f9114dd74ea2a2380Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dali by ste si niekedy zapliesť afro účes?
Áno
40%
 40%  [ 6 ]
Možno
13%
 13%  [ 2 ]
Nikdy
46%
 46%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 4:14 pm    Předmět: Rasta copanky Citovat

Ahoj,mam dlouhe vlasy skoro do pasu,chtela bych na ne naplest rasra copanky.Co myslite, neznici mi to vlasy?
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 5:11 pm    Předmět: Re: Rasta copanky Citovat

Kamila napsal:
Ahoj,mam dlouhe vlasy skoro do pasu,chtela bych na ne naplest rasra copanky.Co myslite, neznici mi to vlasy?




Jestli to jsou dready, tak ty asi znici Smile Jestli to jsou takove ty tenke normalni copanky, tak ti asi znici tu cast, ke ktere to bude napletene. A to budes prodluzovat, nebo ty copanky vpletes do vlasu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ne,prodluzovat nebudu,mam je dlouhe dost,jen jsem chtela zaplest do vlasu tenke copanky.Vsude pisi, ze to vlasy urcite neznici,jenze to se mi nejak nezda, tak jsem napsala sem.Porad se rozmyslim,ty rovny dlouhy vlasy, to je proste nuda.O napletani copanku se moc nediskutuje, zatim co prodlouzenych vlasech jsem toho nacetla aaaz moc, samy hruzy, a tak logicky vyvozuji, ze to, ze to vlasy nenici, nebude az takova pravda.
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2006 8:38 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Ne,prodluzovat nebudu,mam je dlouhe dost,jen jsem chtela zaplest do vlasu tenke copanky.Vsude pisi, ze to vlasy urcite neznici,jenze to se mi nejak nezda, tak jsem napsala sem.Porad se rozmyslim,ty rovny dlouhy vlasy, to je proste nuda.O napletani copanku se moc nediskutuje, zatim co prodlouzenych vlasech jsem toho nacetla aaaz moc, samy hruzy, a tak logicky vyvozuji, ze to, ze to vlasy nenici, nebude az takova pravda.




No ja "z oboru" nejsem Smile Ale prodluzovani nici, musi se pak ostrihat ta cast, kde ty umele vlasy byly chycene. Na druhou stranu je mozne, ze ty copanky drzi tim zapletenim a nikde se nic nelepi... takze kdo vi, doufam, ze se ozve jeste nejaky povolanejsi pisater Smile A treba ze by sis udelala par copanku ze svych vlasu - to by to "neozivilo"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 4:39 pm    Předmět: Citovat

To ja taky doufam,ze jeste nekdo napise,protoze ted na ctvrtek jsem objednana a zetim mi to nikdo nerozmluvil.Pry by se tim vlasy znicit nemeli,drzi to tim,ze se to zaplete do vlastnich vlasu,zedne lepidla nic podobneho.Kdyz bych si zapletla ze svych vlasu tolik copanku co chci,takcopanky by byly tenke a vlasu na rozpusteni by uz moc nezbylo.Asi do toho pujdu,prinejhorsim si to sundam,mela bych za to dat 1200Kc,tak to by nebyla az takova tragedie.Pak napisu,jak jsem dopadla.Kamila
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: st červen 28, 2006 9:42 am    Předmět: Woland Citovat

Anonymous napsal:
To ja taky doufam,ze jeste nekdo napise,protoze ted na ctvrtek jsem objednana a zetim mi to nikdo nerozmluvil.Pry by se tim vlasy znicit nemeli,drzi to tim,ze se to zaplete do vlastnich vlasu,zedne lepidla nic podobneho.Kdyz bych si zapletla ze svych vlasu tolik copanku co chci,takcopanky by byly tenke a vlasu na rozpusteni by uz moc nezbylo.Asi do toho pujdu,prinejhorsim si to sundam,mela bych za to dat 1200Kc,tak to by nebyla az takova tragedie.Pak napisu,jak jsem dopadla.Kamila




Jestli se nelepi, tak snad v poho Smile Jdi do toho a pak se urcite ozvi, jak to dopadlo, jak to vypada, a tak Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červen 28, 2006 3:37 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
To ja taky doufam,ze jeste nekdo napise,protoze ted na ctvrtek jsem objednana a zetim mi to nikdo nerozmluvil.Pry by se tim vlasy znicit nemeli,drzi to tim,ze se to zaplete do vlastnich vlasu,zedne lepidla nic podobneho.Kdyz bych si zapletla ze svych vlasu tolik copanku co chci,takcopanky by byly tenke a vlasu na rozpusteni by uz moc nezbylo.Asi do toho pujdu,prinejhorsim si to sundam,mela bych za to dat 1200Kc,tak to by nebyla az takova tragedie.Pak napisu,jak jsem dopadla.Kamila


Já ti to teda rozmlouvám. Vykašli se na to, dlouhý rovný vlasy jsou nejhezčí a nejsou nuda. Jestli to tam nějak zacuckujou, tak to stejně třeba nepůjde rozplést (nakecat ti můžou, co chtějí) a podle mě to ani není nic moc Rolling Eyes. Zůstaň v klidu.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: st červen 28, 2006 8:40 pm    Předmět: Citovat

Diky moc.Vcera jsem o tom jeste hledala neco na internetu a v jedne poradne odpovidali na dotaz,jestli je pravda, ze rasta copanky znici vlasy, ze ne,ba naopak je chrani bla bla.Tak jsem si rekla,ze lidi, co to delaji a zivi se s tim jsou schopni rici a napsat cokoliv,rano jsem to objednani zrusila.Zajela jsem si do Brna, koupila jsem si v kadernickym salonu Kerastase sampon pro objem vlasu a masku na dlouhe vlasy.Byla to teda pekna palka, ale aspon jsem si udelala radost.Pred chvili jsem si tu masku davala,vlasy jsou po tom jak hedvabicko.Taky aby ne, za ty penize, no ale to jsem usetrila na tech rasta copancich.To jsem holka sikovna ze jo??Kamila
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2006 5:36 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Diky moc.Vcera jsem o tom jeste hledala neco na internetu a v jedne poradne odpovidali na dotaz,jestli je pravda, ze rasta copanky znici vlasy, ze ne,ba naopak je chrani bla bla.Tak jsem si rekla,ze lidi, co to delaji a zivi se s tim jsou schopni rici a napsat cokoliv,rano jsem to objednani zrusila.Zajela jsem si do Brna, koupila jsem si v kadernickym salonu Kerastase sampon pro objem vlasu a masku na dlouhe vlasy.Byla to teda pekna palka, ale aspon jsem si udelala radost.Pred chvili jsem si tu masku davala,vlasy jsou po tom jak hedvabicko.Taky aby ne, za ty penize, no ale to jsem usetrila na tech rasta copancich.To jsem holka sikovna ze jo??Kamila




Hura hura hura Smile Zaslouzis si nejakou cenu, asi bychom tady pro ten nas server meli nejakou vymyslet Wink Prirozeny dlouhy vlasy jsou stejne nejlepsi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 7:17 pm    Předmět: Citovat

Já už bych do rasta cůpků nešla ani za hrozně moc peněz! Pak se můžeš rovnou ošmikat, půlka vlasů Ti vypadá a půlka od půlky zláme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.