Afro účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=760a82aa04128ce59434e715620a1503Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dali by ste si niekedy zapliesť afro účes?
Áno
40%
 40%  [ 6 ]
Možno
13%
 13%  [ 2 ]
Nikdy
46%
 46%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 3:08 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,nevíte někdo, jak se dělá uzel na rasty? Všude to hledám a nikde to není, jen že se udělá uzel, ale každý vždycky sjede, když chci plést...Poraďte prosím...a nějaké fotky jak to plést by taky nevadily..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
littlewingel
0-7
0-7


Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

Já měla na hlavě copánky 2x. Musím říct, že se mi vlasy nijak viditelně nezničily, po prvním umytí byly zase rovné, sice se mi zdálo, že mám nějak málo vlasů, ale to kvůli tomu předchozímu objemu copánků. Po pár dnech to byly zase moje rovné neforemné vlasy Very Happy Jediný problém byl po rozpletení, a to zadredění odrostů. Prvně jsem si myslela, že se zblázním, ale nakonec to bylo v pohodě, stačilo párkrát umýt kondicionérem a dredy rukama rozdělat. Ale polámané vlasy opravdu nemám, možná jsou nějaké odolnější Very Happy Půjdu do nich i po třetí Smile Strašně se mi to líbí a nemusím se česat Embarassed
Ale naprosto mi to změnilo názor na dready. Vždy jsem se jich zastávala, že to není žádná špína a podobně, ale co já měla v těch zadreděných odrostech s prominutím hnusu. A to jsem copánky myla 1-2x týdně, ačkoliv mi bylo doporučeno 1x za 14 dní. Takže odteď se také zastávám názoru, že dready sou hnus, ačkoliv někomu sluší. Ti, co je mají a tvrdí, že je mají čisté, radím, aby si zkusili aspoň 1 dread rozplést a sami uvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

jó, dready.. na to tady někde téma taky je.. a taky o zvířátkách pana krbce.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 12:15 am    Předmět: Rasta copky Citovat

Zdravíčko,
já osobně rasta copánky nikdy neměla ale kamarádka si je nechala za sedm táců v jednom plzeňskym kadeřnictví udělat. Je velkej rozdíl mezi dredama a rastacopama, dredy jsou spletené celé z vašich vlasů a nedají se znovu rozpléct, musí se odstřihnout.. Rasta copy jsou normálně spletené copy, ta kamarádka si do svých vlasů (po ramena) nechala zapléct kanekalon (do půl zad), nic speciálního se k tomu nepoužívá, prostě pletete od hlavy cop a do toho připletete barevnej pramen. Pletly to děvčata od osmi ráno do deseti večer, kolem oběda naklusala třetí, aby se to stihlo: ) Vlasy měla půl roku, než už to docela odrostlo a taky už jí dost vadily, sundavaly sme to samy dvě a skoro stejně dlouho, vlasy nebyly zničené, jenom některé hodně zapletené, rozčesávala to potom i několik dní, nadruhou stranu je ale dobytek a celou dobu předtim je nemyla, tak nevím, jakej by to mělo vliv. Každopádně vlasy se zdály docela v pořádku, jen byly lehce "pochroumaný" z tak dlouhýho zajetí..
Vypadalo to docela hezky, jen se mi nelíbila umělost toho kanekalonu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 6:46 pm    Předmět: Afro účesy Citovat

Mal niekto z vás niekedy zapletený afro účes a ak áno ako dlho?
Škodí to vlasom???? Shocked

Ja si plánujem na leto zapliesť niečo podobné ako na obr. a nechat to minimálne mesiac,lebo nenávidím ked mam od chlorovanej vody a slnka vysušené vlasy,tažko sa rozčesávajú,strácam gumky sponky atd...
Nakolko mam kratšie vlasy chcela by som si dať do vrkočov zapliesť ešte nejake ine aby to bolo dlhšie a vyzeralo lepšie,ale určite nechcem nejaku umelinu ako kanenkalon...

Čo vy na to? Vaše skúsensti,rady,poprípade cena za tento špáz?Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:05 am    Předmět: Citovat

Nevím, zda to byl přímo afro účes, ale copánky po celé hlavě jsem měla. Měla jsem tehdy vlasy do pasu a kamarádka nad tím seděla celou noc a pletla, pletla, pletla. Vydrželo to tak týden. Někde mám i fotku výsledku. Už si moc nepamatuju jaký s tím byl život, ani jak se to rozplétalo. Vím, že nemám potřebu to opakovat. (a taky bych těžko našla blázna, co by se do toho pustil Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:12 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
(a taky bych těžko našla blázna, co by se do toho pustil Very Happy )
Fakt ne? Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:21 am    Předmět: Citovat

Hlásíš se? I po minulé zkušenosti? Very Happy To teda hledím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:33 am    Předmět: Citovat

Já jsem pro každou špatnost. Jestli ti to naposled nestačilo a potřebuješ druhý den neprojít dveřma... Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 3:02 pm    Předmět: Citovat

Co mě teda napadlo jako první dle výše vložené fotky - ze začátku z toho musí pěkně bolet hlava. Když si představím, jak mě bolí palice z drdolu, který umístím trochu výše...a klidně mám pak z toho bolehlav celý den...tak nevím, jestli bych z toho důvodu do takových copánků šla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.