Afro účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04144f45ad15772bc60e502d51d59552Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dali by ste si niekedy zapliesť afro účes?
Áno
40%
 40%  [ 6 ]
Možno
13%
 13%  [ 2 ]
Nikdy
46%
 46%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 3:27 pm    Předmět: Citovat

Ja by som sa teda bala, ze sa mi z toho znicia vlasy, citala som uz o takych pripadoch. Navyse sa mi to ani nepaci, takze za mna urcite nie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 7:53 pm    Předmět: Citovat

Když v tom člověk spí a hýbe se, tak to pak druhý nebo max. třetí den musí chlupatět, ne? A nebo to bude tak těsně utažené, aby se to ani nepohlo, a to zas bude hrozně táhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

já přímo teda neměla nějaký spešl afro účes, ale měla sem asi kolem 50 malých obyčejných copánků. možná sem je na hlavě měla celých 14 dní, ale už si to přesně nepamatuju. některé se rozplétaly, hlavně proto, že byly zavázány šňůrkou, takže některé zklouzly. sestra mi je ráno vždycky převázala a bylo to ok. hlava z toho nebolela vůbec, jen to byl zvláštní pocit, že ste měli místo vlasů jakési hrubé prameny, které pak pleskaly do tváří apod.... Cool ale na léto ideální typ účesu, je to vzdušné

jinak mi to pletla asi 6 hodin i s bývalým.... chystám se ji zase uprosit, aby to někdy zase spáchala, tentokrát sem se už vybavila takovými těmi malými gumičkami Smile

jo a edit - nezdálo by se mi, že by mi to vlasy nějak zničilo, ale mám takové pevné žíně, takže nic katastrofického sem nezaznamenala (ale teda já u moře nikdy nebyla, tak nevím, co ta sůl) a rozplétání bylo v pohodě Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....


Naposledy upravil lethality dne pá květen 31, 2013 7:37 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Vzpomínám si, že starší holky tohle kdysi na táboře pletly mladším za táborové peníze - moje jediná a nepřímá zkušenost s tímto účesem (sama jsem to na hlavě neměla).

Mezi výhody bych rozhodně zařadila to, že odpadá nutnost česání. Aneb vylezu z bazénu a nemusím ani jít česat nebohé mokré nachlorované (nebo z moře nasolené) vlasy, popřípadě nechat si vlasy uschnout rozcuchané (sledovat, jak po uschnutí trčí na všechny strany) nebo neustále tvořit nějaké copy, drdoly... Holky si mohly pár minut přispat Wink

Jako nevýhodu vidím stav vlasů po tomhle špásu. Co si budeme povídat, pořádně z těch utažených copánků všechnu tu sůl, chlor a bůhví co člověk asi nevymyje, nejspíš to bude trochu "chlupatět" a ty tenoučké, často máčené pramínky se dost možná "zapracují", hodně zacuchají do sebe... Nedávno mi bylo špatně a čtyři dny jsem byla zahrabaná v posteli a neučesala se - i potom jsem měla trochu problém ten svůj jediný cop zase rozplést a dát do nějakého rozumného stavu. Rozplétání těch minicopánků po měsíci zahrnujícím opakované koupání a mytí hlavy bych opravdu zažít nechtěla...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 9:34 am    Předmět: Citovat

Tak já mám teď rasta cca tři měsíce a půl a jsem velmi spokojená. Smile Ze začátku to dost atahalo, navíc jsem měla podrážděnou kůži, ale zyrtec a krém to spravili. Už mám docela vrabčí hnízdo, ale prý to není ještě tragické. Very Happy Tak uvidíme, ale zatím jsem zcela pro copánky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 8:52 am    Předmět: Rasta Citovat

Ahoj, už je toho napsáno mnoho, nicméně já zase řeším dilema, kdy si mám rasta sundat. Very Happy Mám je už čtyři měsíce, odrosty jsou docela dost viditelné a všelijak se kroutí, ale plno lidem se nakonec líbí více odrostlé rasta než utažené u hlavy.. Shocked (jak mi alespoň tvrdili). Nevím, zda je dobré je mít i pátý měsíc, jsem celý červenec pryč a neměla bych čas si je někde cestou rozplétat, ale zase se jich nechci hned zbavovat..A babo raď, co s nerozhodným člověkem. Very Happy

Jinak údržba skoro netřeba, stačí to občas umýt a pokud možno se nijak moc nekoupat v bazénu a nevím co ještě. Já jsem si tohle období hrozně užívala, dokonce mi rasta pochválil i strážník na Pražském hradu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 11:10 am    Předmět: Citovat

Noroelle - jestli ti vyhovujou a nijak ti nepřekáží, tak je prostě nech být. S odrostama to je aspoň zajímavější Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.