Stylingové objemové pudry

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ded630aa78f9d1d294c60c2572b3360Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 4:52 pm    Předmět: Stylingové objemové pudry Citovat

Ahoj,
podobné téma jsem nenašla. Snad jsem se dívala pořádněSmile
Zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti s používáním objemových pudrů. A konkrétně s jakými? Myslíte, že jsou vhodné ke každodennímu používání?
U kadeřnice jsem si všimla jednoho od Loreal professionnel - konkrétně Super dust. Tak se rozhoduji, jestli ho mám vyzkoušet Smile
Děkuji za příspěvky! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 7:50 am    Předmět: Citovat

Já mám normálně z drogerie fialový Got2be. Mám celkem jemné vlasy a není to pro mě to pravé. Sice mi je načechrá, ale jen na pár minut, pak mi to zase spadne a vlasy jsou z toho takové zacuchané, ulepené nebo jak to říct. Před nákupem jsem četla recenze a vesměs nebyly špatné. Holt ale to není pro každého, záleží na vlasech. Možná, že nějaký profi pro kadeřníky bude lepší, těžko říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 8:12 am    Předmět: Citovat

Podle mne tyhle veci objemu moc nepomuzou ... vlasy sice vysusi (a tim je "naobjemuji") ale vysusi i pokozku hlavy, ktera se zacne mastit, mastnota se vsakne do toho pudru a vsechno to zase leti dolu ...

Ale to je jen muj nazor.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.