Změna kvality vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ae4b0f22900c73ac5750bcfff1ed6bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 3:55 pm    Předmět: Změna kvality vlasů Citovat

Zdravím,
od roku 2008 si barvím vlasy přelivem a teď (pokud mě zase nechytne nějaký rozmar) se snažím vrátit ke své původní barvě. Zatím odrostem, protože to ještě nevypadá blbě a žádnou další barvu zatím nechci. Jenže z fotek, vzpomínek a i z těch odrostů vidím, co mi to dělá s vlasama. Po přelivu jsem je vždycky měla úžasné, hladké a krásně lesklé. Mé původní blond vlasy jsou ale jemné a hrozně jakoby rozlítané, nedrží tvar a většinu času vypadají jako v deštivém vlhkém počasí. Tohle se mi začíná dít už u kořínků, kdy mi vrchní vlasy trčí na všechny strany. Chtěla jsem se poptat, co by na to mohlo pomoct? Zatím jsem používala jen šampon proti lupům, protože kvalitu upravil ten přeliv, ale teď chci něco přidat a nevím, jestli stačí nějaký kondicionér nebo to chce i nějakou masku, popřípadě bezoplachovou péči?
Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amaya
0-7
0-7


Založen: 14.6.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 8:27 pm    Předmět: Krepaté vlasy od kořínků Citovat

Tak to by mne taky zajímalo. Vlasy barvím hennou asi deset let, jenže cca loni se stav vlasů hrozně zhoršil. Ostříhala jsem už asi 20 cm, ulamovaly se mi asi 4-5 cm kusy, a teď mi rostou rovnou od kořínků krepaté vlasy Sad, které hlavně uprostřed pěšinky trčí do všech možných stran... Spodní vlasy na tom ale nejsou tak hrozně, spíše jakoby ty vlasy napovrchu. Loni jsem hodněkrát hubila na své hlavě vši od dětí, taky párkrát jako prevenci při podezřelém svědění, no a pak jsem se snažila vypotřebovat všechny darované šampony od Avonu, tak mám podezření, že jsem si je zničila takhle... Gestil wonder samozřejmě mám Smile, ale žádný extraviditelný zázrak se zatím nestal. Vyzkoušela jsem zábaly ze žloutku a oleje, kokosový olej vtírám denně, přelévám jablečným octem, používám olej mandlový, hořčičný, ricínový... Vždy zabalím do tepla na několik hodin... Hřeben mám detangle teezer... Samozřejmě žádné chemické barvy, trvalá, žehlení apod. Dnes jsem vyzkoušela umýt si vlasy jen kondicionérem... Vlasy vypadají o dost lépe než při klasickém použití šampónu a poté zábalu, masky nebo koncidionéru, jsou přirozeně vlnité, u kořínků poněkud krepaté a rozlítáné, ale třeba při častějším použití to zmizí Smile. Tak jestli někdo máte radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.