Losille- kosmetika na 'míru'
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2802ee7db01d46acb080b39d103a408dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lululemon
0-7
0-7


Založen: 23.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 10:10 am    Předmět: Citovat

Můj má úplně vodovou konzistenci... ale slečna psala, že většina uživatelek s tím měla problém a tak to začala nějak zahušťovat. To mi trošku vadí, ale tak vyzkouším to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 11:40 am    Předmět: Citovat

Já bych do toho nešla, jsem ekzematik taky a na tahle doporučení "já mám taky atopák/ekzem a po tomhle dobry" už neberu zřetel. Každý reaguje na něco jiného. Já těch pár svých nepřátel v kosmetice znám a se nejedná o ty umělé věci, ale právě o ty přírodní. Takže ujištění, že jsou tam bylinky mě neuklidnňuje, spíš naopak.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 11:46 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já bych do toho nešla, jsem ekzematik taky a na tahle doporučení "já mám taky atopák/ekzem a po tomhle dobry" už neberu zřetel. Každý reaguje na něco jiného. Já těch pár svých nepřátel v kosmetice znám a se nejedná o ty umělé věci, ale právě o ty přírodní. Takže ujištění, že jsou tam bylinky mě neuklidnňuje, spíš naopak.... Confused


slečna mi napsala, že stačí říct na co je člověk alergický a to tam tedy nedá, ale složení neřekla...ale stejně já tedy zajíce v pytli (šampon bez vypsaného složení) neberu..možná to je degenerace chemiků, ale nebudu si patlat na hlavu něco, co nevím co je... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 11:48 am    Předmět: Citovat

vee_love napsal:
wensdy napsal:
Já bych do toho nešla, jsem ekzematik taky a na tahle doporučení "já mám taky atopák/ekzem a po tomhle dobry" už neberu zřetel. Každý reaguje na něco jiného. Já těch pár svých nepřátel v kosmetice znám a se nejedná o ty umělé věci, ale právě o ty přírodní. Takže ujištění, že jsou tam bylinky mě neuklidnňuje, spíš naopak.... Confused


slečna mi napsala, že stačí říct na co je člověk alergický a to tam tedy nedá, ale složení neřekla...ale stejně já tedy zajíce v pytli (šampon bez vypsaného složení) neberu..možná to je degenerace chemiků, ale nebudu si patlat na hlavu něco, co nevím co je... Confused


Já mám právě asi taky nějakou deformaci. prostě než něco sním/napatlu na sebe, čtu si složení... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 11:52 am    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo v tom vidí problém. Ano, chápu, že když je to směs bylinek a nevím čeho, slečna nechce prozradit složení, aby to nezačal míchat někdo další. Ale tekutinu neznámého složení si na hlavu nenaliju... Ale je to škoda, třeba přicházím o skutečný zázrak na moje vlasy.

Co se atopického ekzému týče, souhlas s wensdy. Mám dobrou kamarádku, která na něj trpí taky, a každá reagujeme na něco jiného...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 5:15 pm    Předmět: Citovat

na to fórum na votocvohoz jsem právě zaslala dotaz, tak jsem vcelku zvědavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lululemon
0-7
0-7


Založen: 23.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 8:02 pm    Předmět: Citovat

Určitě. Můžete být citlivé na něco jiného než já. Jenže já trpím ekzémem na rukách (až do krve) a opravdu nesnesu žádné mýdlo. Šampon nevadí. Tak si myslím, že v tom asi opravdu nic moc chemie nebude. Každopádně pokud jste alergické na nějaké přírodní složky tak to je potom jasně něco jiného..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 9:35 pm    Předmět: Citovat

Lululemon: Jsem atopička a ruce si myju úplně normálními mýdly z drogerie (často silně parfemovanými,...), jaktěživa jsem neměla problém (vlastně jednou, ale ten měl úplně obvyklé složení + jedna přírodní složka, o které už vím, že ji nemůžu). Zato třeba (čistě přírodní) bramborový škrob? Ekzém téměř zaručen... (Ale zase, abych byla spravedlivá - umělý chlor v bazénu? Pokud nenásleduje okamžité vydrhnutí mýdlem, ekzém taky zaručen.) Vážně je to, bohužel, člověk od člověka... A každý si na to holt musíme přijít sám.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 5:11 pm    Předmět: Citovat

rozhovor se slečnou: http://womanonly.topzine.cz/vyrabim-bio-kosmetiku-dostupnou-vsem-rika-22leta-nikol/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:35 pm    Předmět: Citovat

Hm. Pokud někdo neuvádí složení výrobků, tak mu nevěřím, i kdyby se vychvaloval kdoví kde. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.