Selective
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44189533f641cb89b337e530aeae82f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 12:29 pm    Předmět: Selective Citovat

Když vidím tu záplavu přírodní kosmetiky, tak si neodpustím vybočit něčím "nepřírodním".

Selective považuji za jednu z nejkvalitnějších nepřírodních kosmetik u nás. V drogeriích a podobně není vůbec k dostání, já jsem na ni narazila v jednom obchodě s věcmi pro kadeřnice a manikérky. (BTW člověk tam vážně sežene úžasné věci i na nehty Smile )
Na první pohled je poněkud dražší, ale prodává se ve velkých baleních, takže při přepočtu na ml/kč vychází parádně.
Můj muž měl bambusový šampon a proteinový kondicionér. A vlasy měl po nich fakt nádherné. Navíc mu vyhovovala pořádná láhev do ruky (balení je 1000 ml - 1 litr) a vydrželo mu to na dlouho. Já si nemůžu vynachválit masku na vlasy s provitaminem B5 (pantenol). Mám po ní vlasy jemné, ale zároveň pevné... takové pěkné. A pořídila jsem znova i ten proteinový kondicionér. Velmi dobré zkušenosti mám i s péčí proti třepení konečků. Ta už sice vychází dráž, ale je na bázi olejů.

Jinak dělají celé komplet řady na různé typy a barvy vlasů.

Znáte někdo?
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

Sice se nikdo neozval Confused ale neodpustím si tady postěžovat.

Pláču, pláču sůl... Jsem dneska byla v prodejně a zjistila jsem, že přestali dělat jeden úplně dokonalý šampon. Au - zlato. Byl úplně skvělý na blonďaté vlasy, dodával nádherný zlatý nádech a odlesky. A dneska mi řekli, že už není a nebude... se už nedělá.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Takže... kompletní sortiment výrobků podle řad. Bohužel ze slovenských stránek, takže seznam prodejců je pro slovensko.
http://www.alpo.sk/rada_vyrobku.htm

Šampony na odlesky a zvýraznění barvy jsou ty Color Shampoo. Tady jsou uvedené jen jako na barvené, původní Au šampon byl i na přírodní. U těhlech je na etiketě napsáno, že se tak dají použít také. Barevné spektrum je celkem široké. Zajímavý je prý i ten silver - pro šedivé vlasy, nebo platinové. Osobně mám gold a ubažuji o mědi na prostřídání.
http://www.alpo.sk/images/SELECTIVE/vyrobky/Color.JPG

A ještě si neopustím přidat toto. V té malé lahvičce 50ml ... fluid prti třepení konečků s pumpičkou. Stačí malé množství, jsem s ním velmi spokojená.
http://www.alpo.sk/images/SELECTIVE/vyrobky/Repair.JPG

Už jednomu člověku jsem tady doporučovala tuhle lehkou masku. Osobně jsem s ní také moc spokojená.
http://www.alpo.sk/images/SELECTIVE/vyrobky/S-HAIR_CREAM.gif

Bohužel na stránkách není složení. U toho, co mám doma, sem mohu složení klidně dát. Jak říkám, je to chemie, ale značně kvalitní Wink Určeno pro kadeřnické salony.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji, tak já se pozeptám v salonech Smile Ta gold mě hodně zaujala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

cha... jsem to na jednom obchodě našla
http://www.zbozi.vlasy.cz/on-care-color-goldzlaty-z842.html
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Vypadá skvěle, akorát z netu bych ho asi nekupovala, to poštovné... Rolling Eyes Snad v Ostravě někde je kadeřnictví, kde to používají... Mám pocit, že ten název odněkud totiž znám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Vypadá skvěle, akorát z netu bych ho asi nekupovala, to poštovné... Rolling Eyes Snad v Ostravě někde je kadeřnictví, kde to používají... Mám pocit, že ten název odněkud totiž znám Smile


To se nedivím, vždy je lepší se na to podívat přímo, když to můžeš vzít do ruky. Já myslím, že to určitě znát budou. Ta řada se jmenuje ON Care, pod tím to možná najdeš spíš než pod názvem výrobce.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Dobře, děkuji moc za vyčerpávající odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

Mi se zalíbila maska od Selectivu...je to název jen Hair cream. Půl litru stojí dvě stovky na www.vlasy-kosmetika.cz. Jsou tam i nějaké šamponky ale malý výběr. Na těch samých stránkách mě zaujal litrový šampon na normální vlasy od firmy BLACK a docela mě láká Wink Jinak Selectiv má tedy kvalitní šampony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

híííííí Shocked v tom zozname predajcov som našla adresu aj na moje mesto. hurááá najbližšie sa tam zastavím a spýtam sa na farebné šampony. ktovie aká farba by bola vhodná na ryšavo-zlatú farbu vlasov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.