Poprvé píšu do fóra

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05bcbb3895b3aacad2776ca65c2f231dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verůn
8-20
8-20


Založen: 5.5.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 4:04 pm    Předmět: Poprvé píšu do fóra Citovat

Ahoj všichni!

Asi před měsícem jsem se zaregistrovala na tuto stránku po doporučení jedné mé kamarádky. Dost jsem se toho zde už načetla, ale zatím jsem nikam nic nepsala, tak začnu tady.
Jsem moc ráda, že si zde můžu přečíst všechny rady a zkušenosti Vás všech. Už strašně dlouho mě vlasy zajímají, ale nikde jsem se toho nedozvěděla víc, jak tady Smile. Po přečtení jsem vyměnila šampony, přestala vlasy fénovat a začala si dělat nejrůznější masky a zábaly. Dokonce jsem zkusila i hennu.

Děkuji proto všem za všechny rady Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnamon
21-40
21-40


Založen: 19.5.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 3:13 pm    Předmět: Citovat

To je super, že si sa odhodlala aj napísať Smile ja som síce napísala hneď, ale bála som sa, že akosi sem nepatrím a podobne... aký je tvoja cieľová dĺžka? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makaragana
0-7
0-7


Založen: 4.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 1:03 pm    Předmět: Přpojuji se k poděkování. Citovat

Ahoj, také jsem se před pár dny zaregistrovala na těchto stránkách. Dozvěděla jsem se zde, že můžu své zničené vlasy zachránit, aniž bych je musela ostříhat ještě víc..

Mám vlasy nedávno ostříhané na ramena, jemné a vlnité. Na profilové fotce už je znát zničení, které se prohloubilo tak, že už se nedaly nijak upravit, učesat a mastily se už pár hodin po umytí.

Díky různým článkům od členů dlouhevlasy.cz jsem přestala používat fén, používám oplachy a domácí masky, nemyji si vlasy každý den a začla jsem barvit Hennou - tento krok byl dle mého názoru nejlepší a nejvíce pomohl. Z blondýnky jsem zářivá zrzka a doufám,že už zůstanu.

Děkuji za články o Henně, nejvíce pak za "Míchání odstínů Henny", tam jsem skutečně v duchu smekala, jak jsou některé slečny a paní vynalézavé. Díky nim jsem si namíchala barvu podle svých představ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verůn
8-20
8-20


Založen: 5.5.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 2:23 pm    Předmět: Citovat

Sinnamon:

Vlasy bych chtěla mít tak trochu nad zadek. Je to ale těžké, protože mi takto dlouhé myslím nenarostou :/ Very Happy. Noo, třeba se mi poštěstí a aspoň ještě o kousek budou delší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.