Zhuštění vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=415253f2987f5500d600335b8de837abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 4:54 pm    Předmět: Zhuštění vlasů Citovat

Ahoj, mám takový dotaz.
Mám jemné vlasy, spíše řídké. Délka "ofiny" tak 3 cm pod bradu. Zbytek ještě o cca 1cm delší. Do vlasů si dávám pouze tužidlo - ke kořínkům, protože mě štve, že mám vlasy upláclé k hlavě. Respektive tam nemám takový objem, protože jim moc nemám.
Vážně uvažuji o zhuštění vlasů. Ale vůbec nevím, jaká metoda by byla nejlepší. Ale nechci vlasům ublížit. Nevím jak to mám řešit, jsem z toho moc zoufalá. Říkala jsem si, že kdybych si je nechala zhustit s největší pravděpodobností bych si do nich přestala to tužidlo dávat, doufám totiž, že už by nebylo potřeba, když se s ním vždy snažím vytvořit objem od hlavy, který by mi snad zhuštění pomohlo vytvořit mnohem lépe.
Neumim si ale představit, co by se třeba stalo, až bych si vlasy sundala. A nosit je "připnuté" celý život? abych pak po nějakém sundání nezůstala skoro plešatá.
Jak byste mou situaci řešili vy? Mám vlasy jemné geneticky. Taťka i mamka je takové mají. Ovšem jejich sourozenci ne. Tomu se říká pech.
Poradíte prosím? Chtěla bych co nejvíce názorů. Jde tento dotaz nějak "propagovat"?

Moc moc děkuji za odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shinie
8-20
8-20


Založen: 20.7.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 4:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podle mé vlastní zkušenosti bych ti to moc nedoporučovala. Když jsem si vlasy z hlavy nechala sundat, tak to byla katastrofa. Už předtím jsem na hlavě nic moc neměla, ale tohle jsem nečekala. Těď už skoro 4 roky regeneruju a zachraňuju co se dá. Už bych do toho v životě nešla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 4:39 pm    Předmět: Citovat

Tak děkuji moc za názor. Mohu se zeptat, jakou metodou a jak dlouhé sis je nechala připnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shinie
8-20
8-20


Založen: 20.7.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 5:17 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem metodu ring a délka 55 cm. Ze začátku 100 pramenů ke konci jsem jich měla 130. Možná jsem na to neměla moc vhodný vlasy, třeba to u tebe bude jiný. Měla jsem hodně lámavý vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 7:38 pm    Předmět: Citovat

Když tak nad tím přemýšlím,tak stejně nejlepší co můžu udělat je, že to vyzkouším, tak nejlíp poznám, jak to je.
Jenže fakt se hodně bojím. Že mi jich pak třeba dost vypadá.. A dost z mála je hodně moc málo Very Happy
Takže bude možná lepší naučit se žít s tím, co mám .
Je fakt, že s nějakými vlasovými produkty to asi možný bude Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shinie
8-20
8-20


Založen: 20.7.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Vanilková napsal:
Když tak nad tím přemýšlím,tak stejně nejlepší co můžu udělat je, že to vyzkouším, tak nejlíp poznám, jak to je.
Jenže fakt se hodně bojím. Že mi jich pak třeba dost vypadá.. A dost z mála je hodně moc málo Very Happy
Takže bude možná lepší naučit se žít s tím, co mám .
Je fakt, že s nějakými vlasovými produkty to asi možný bude Smile))


Taky dost záleží na kadeřnici a kvalitě koupených vlasů. Zkus začít třeba s menším počtem pramenů a pak při posouvání se mrkni co ti to s vláskama dělá. Každopádně ti přeju abys dopadla líp než já Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 5:28 am    Předmět: Citovat

To by taky šlo Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.