Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f81702a83012e7e28acdfd4252a2002Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brambuuurka
21-40
21-40


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:51 pm    Předmět: Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování Citovat

jakou máte zkušenost s vymytím černé dlouhotrvající barvy od schwarzkopfu? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:30 pm    Předmět: Re: Odrosty a vymývání chemických barev Citovat

brambuuurka napsal:
jakou máte zkušenost s vymytím černé dlouhotrvající barvy od schwarzkopfu? Crying or Very sad


Zkušenost jsem popsal v tvém profilu... stručně - nevymývá se, nebledne. Drží a drží.... nejde ani moc překrýt ( jen chytne odlesk - v mém případě tmavohnědé - která se bohužel trochu vymývá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Dlouhotrvající barva nevím, ale šampony se vymývají rychle, i ten černý.
A jestli je Schwarzkopf podobný Garnieru, tak ten mi šel dolů rychlostí blesku.
Jinak nevím, mě se všechno, ale prostě všechno hned vymyje, ať je to černá nebo červenohnědá...
Jak to děláte, že vám to drží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brambuuurka
21-40
21-40


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:12 pm    Předmět: Re: Odrosty a vymývání chemických barev Citovat

ilona napsal:
brambuuurka napsal:
jakou máte zkušenost s vymytím černé dlouhotrvající barvy od schwarzkopfu? Crying or Very sad


Zkušenost jsem popsal v tvém profilu... stručně - nevymývá se, nebledne. Drží a drží.... nejde ani moc překrýt ( jen chytne odlesk - v mém případě tmavohnědé - která se bohužel trochu vymývá).


nu vymývat se musí, záleží jak dlouho jsou nebarveny atd. myslím, že za takových pět let by nemusela být po barvě ani památka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brambuuurka
21-40
21-40


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Dlouhotrvající barva nevím, ale šampony se vymývají rychle, i ten černý.
A jestli je Schwarzkopf podobný Garnieru, tak ten mi šel dolů rychlostí blesku.
Jinak nevím, mě se všechno, ale prostě všechno hned vymyje, ať je to černá nebo červenohnědá...
Jak to děláte, že vám to drží?


nu já s tím začala tak, že jsem si nejpreve obarvila vlásky černým šamponem, a pak jsem (byla jsem asi slepá a navíc naprosto hloupá) si je za 2 měsíce obarvila dlouhotrvající barvou. tou jsem je dobarvovala cca 1x za 3 měsíce. toto jsem opakovala 2-3 roky a barvička drží, nu... teď už jsem si je nebarvila 3 měsíce a barvit nikdy nebudu!!! alespoň ne chemickou barvou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

brambuuurka napsal:
Déscantes napsal:
Dlouhotrvající barva nevím, ale šampony se vymývají rychle, i ten černý.
A jestli je Schwarzkopf podobný Garnieru, tak ten mi šel dolů rychlostí blesku.
Jinak nevím, mě se všechno, ale prostě všechno hned vymyje, ať je to černá nebo červenohnědá...
Jak to děláte, že vám to drží?


nu já s tím začala tak, že jsem si nejpreve obarvila vlásky černým šamponem, a pak jsem (byla jsem asi slepá a navíc naprosto hloupá) si je za 2 měsíce obarvila dlouhotrvající barvou. tou jsem je dobarvovala cca 1x za 3 měsíce. toto jsem opakovala 2-3 roky a barvička drží, nu... teď už jsem si je nebarvila 3 měsíce a barvit nikdy nebudu!!! alespoň ne chemickou barvou...


Ach tak, to bude tím dlouhodobým barvením...
Brambuurko, jakou máš původní barvu vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 8:18 pm    Předmět: Re: Odrosty a vymývání chemických barev Citovat

ilona napsal:
brambuuurka napsal:
jakou máte zkušenost s vymytím černé dlouhotrvající barvy od schwarzkopfu? Crying or Very sad


Zkušenost jsem popsal v tvém profilu... stručně - nevymývá se, nebledne. Drží a drží.... nejde ani moc překrýt ( jen chytne odlesk - v mém případě tmavohnědé - která se bohužel trochu vymývá).


naprosto souhlasím, mám to podobné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 6:49 am    Předmět: Citovat

Mně se lehce vymývají jen naposledy barvené odrosty....zbytek drží dokonale, ikdyž po celé délce vlasy už ani nebarvím....ale za ta léta barvení to na nich drží a drží....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brambuuurka
21-40
21-40


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 4:08 pm    Předmět: zábaly Citovat

tak jsem si začala dělat banánový zábaly, před mytím vlásků si je trošku "osolím" a barvička trošku pouští. zatím nic moc, ale některé pramínky jsou viditelně hnědší než ostatní... takže paráda, doufam, že to půjde rychle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 6:13 pm    Předmět: Re: zábaly Citovat

brambuuurka napsal:
tak jsem si začala dělat banánový zábaly, před mytím vlásků si je trošku "osolím" a barvička trošku pouští. zatím nic moc, ale některé pramínky jsou viditelně hnědší než ostatní... takže paráda, doufam, že to půjde rychle Smile


Jůůů, tak se daří, to je fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.