Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1fe67b2cf22d3e7a874055b67669e2e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

dievčatá, chemka versus henna, také vlákno tu už máme Wink

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

pardon Embarassed tak řešit to tam, šup Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

NicoleOxystorm napsal:
Můžu se jenom poptat? Co vás všechny tak vede k tomu si barvit nebo odbarvovat vlasy?


Tak já osobně se začala hennou barvit teprve nedávno, ale přispěji troškou.
Vlasy, které jsem měla jakž takž blond mi začali v posledním půl roce - roce tmavnout a ta barva prostě byla nijaká. Asi jako většině lidem co se narodili blond a věkem tmavlo. Prostě jsem byla taká nevýrazná a nelíbila jsem se sobě. A zrzavé se cítím mnohem lépe a sebevědoměji. Prostě touha po změně + jsem si splnila můj sen být zrzavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat

Potřebuji si vybělit vlasy, ale bojím se ředit peroxid s mel.práškem, jelikžop si nejsem jistá jestli bych zvládla od oka to správně naředit. existuje něco co už je rovnou třeba v tubě smíchané a nemusí se tam nic ředit a takhle?
děkuji chriss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 8:54 pm    Předmět: Citovat

Kikuška: vybelit vlasy znamena odbarvit na blond nebo co? vlasy jsem si nikdy nevybelovala, jedine kdysi davno meliry u kadernice, a popravde by se do toho asi sama jen tak nepoustela protoze pokud to neudelas spravne muzes si vlasy poskodit a to by byla skoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 10:08 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel někdo nabarvit obočí barvou na vlasy? Very Happy

Na netu to pár lidí už praktikovalo, jak jsem se dočetla - stále žijou Laughing. Nanesou štětečkem na pár minut trochu barvy a prý to stačí, tak jestli někdo zkoušel a ještě má obočí Laughing a případně i nějaké zkušenosti a podělí se Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 11:48 am    Předmět: :) Citovat

Rejža napsal:
Zkoušel někdo nabarvit obočí barvou na vlasy? Very Happy

Na netu to pár lidí už praktikovalo, jak jsem se dočetla - stále žijou Laughing. Nanesou štětečkem na pár minut trochu barvy a prý to stačí, tak jestli někdo zkoušel a ještě má obočí Laughing a případně i nějaké zkušenosti a podělí se Cool


Praktizujem nejaký čas , tak na 5 min. raz za 2 týždne Smile Štípe ma to vždy trochu ale dá sa to vydržať no radšej sa vrátim na farby určené na obočie + ceruzka Smile btw obočie ešte mám Very HappyVery Happy zatiaľ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 11:08 am    Předmět: Zesvětlování Citovat

Držte mi prosím palce, večer jdu zkusit ze svojí černé udelat čokoládově hnědou... udělám to zesvětlovačem a potom barvou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 10:17 am    Předmět: Citovat

Moje zkušenost s "odbarvováním": Jako teenager jsem si jednou nastříkala na hlavu peroxid, abych měla světlejší vlasy. Jelikož jsem to dost přehnala (což jsem nevěděla, dokud to pořádně neuschlo), vlasy byly nakonec oranžové, což nebylo to, co jsem očekávala, a v následujících měsících jsem si pak na to dávala postupně vymývající světle hnědou barvu.
Ale potom v pozdějších letech jsem se k tomu občas vrátila tak, že jsem toho aplikovala o dost míň a ne úplně všude, takže efekt byl míň výrazný a vlasy získaly měděný nádech, což vypadalo hezky a celkem přirozeně (teď už jsem to asi 2 roky nepoužila). Dozvěděla jsem se pak, že něco podobného existuje i v drogeriích jako sprej na vlasy, nebo existovalo myslím od nivey, ale teď už ne, ale prý od značky z dm. Tak možná to někdy vyzkouším, pokud zase budu chtít trochu změnit odstín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 7:10 pm    Předmět: Citovat

Sechmet prosim ta ako ti to farbenie dopadlo? Ja planujem tento vikend nieco podobne. Prirodnu kozmetiku milujem, ale proste prirodne zosvetlovace nefunguju a z akejkolvek hnedej henny su stale take hrozne cervene odlesky Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.