Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a288e16e91d0be647aaceab540c2e27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
uzaska
0-7
0-7


Založen: 19.8.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 2:37 pm    Předmět: Citovat

Ahojte. Poprosila by som o radu ohľadom odfarbenia modrej. Pár týždňov dozadu som dostala retardovaný nápad, odfarbila si cca 15 cm tmavohnedých vlasov peroxidom+melírovacím práškom nažlto, a na to hodila krikľavomodrú Directions farbu. Pre istotu 2x Rolling Eyes Takže vymývať sa to absolútne nevymýva... rada by som sa toho zbavila čo najskôr, najlepšie v rozpätí 1-2 dní, kludne aj drastickou metódou, čo ma privádza k otázke - pustí tá modrá, ak opäť použijem peroxid+mel. prášok?
Predstavujem si to tak, že po odfarbení mi ostane nejaká hnusná žltá farba, na ktorú hodím hennu, a síce mi ostanú (v najlepšom prípade) oranžové konce vlasov, bude to aspoň ako tak "tón v tóne" so zvyškom... Som veľmi naivná? Embarassed Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 6:36 pm    Předmět: Citovat

uzaska, najdrastickejsia a najlepsia metoda bude asi odstrihnut tych 15 cm Embarassed viem, ze to tu na DV nikto nerad pocuje Very Happy ..tak ved skus odfarbit peroxidom iba maly pramienok, je to zieravina, mohlo by to pustit, ale myslim, ze potom budes mat tie konce strasne strasnee znicene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 10:52 pm    Předmět: Citovat

Bohužel mám taky pocit, že to dost možná skončí tím odstřihnutím (případně že se ty konce po dalším drastickým odbarvením a nahennováním ulámou samy). Ale zase je možný, že Tvoje vlasy jsou fakt Rambové a tohle zacházení vydržej - naděje umírá poslední. Ale to druhý odbarvování a na to hned henna mi znějí fakt děsivě. Nebylo by lepší tu modrou prostě přebarvit na nějakej normálnější tmavší odstín bez dalšího odbarvování - jako že přechod by tam byl furt vidět, ale alespoň by to byla nějaká přirozenější barva? Třeba napřed zkusit stáhnout tu modrou, co to půjde, zábalem z ricinovýho oleje (teda moc to asi nepůjde, ale každý sebemenší stažení barvy dobrý), a pak na to dát barvu (a asi bych radila spíš chemku než hennu - protože henna dokáže bejt v kombinaci s takhle divokou chemií fakt nevyzpytatelná (a asi taky dost záleží, jak moc Tvoje vlasy "odnesly" to odbarvování).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 11:08 pm    Předmět: Citovat

Barvím se gelovkama (Manic Panic, Directions a bla,bla ...) na odbarvené vlasy. Obvykle mám oranžovou, červenou, vínovou... Teď jsem chtěla zkusit fialovou, možná i modrou.Tak jsem na ty vymyté, oranžové vlasy plácla modrofialovou a ejhle - byla z toho tm. hnědá až černá (,,nečekaně").
Arrow tím jsem chtěla říct, že by stálo za zkoušku udělat olejový zábal, vymýt to nějakým hodně drastickým šamponem (ideálně s co nejvíc SLS atp. - prostě agresivní) bez silikonů a plácnout na to oranžovou. Mohlo by to zhnědnout Wink .
Vysvětlivka: oleje hodně stahují barvu + v kombinaci s drastickým šamponem by to pustit mohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uzaska
0-7
0-7


Založen: 19.8.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 11:07 am    Předmět: Citovat

ďakujem. som strašné tupelo, čo sa týka takýchto vecí, takže rady odborníčok Smile si fakt vážim. mne je v podstate jedno, či to prekryjem hennou, alebo farbou, len nech je to už preč Laughing snáď ma za toto priznanie nevykopnete, no o vlasy sa nijak mimoriadne okrem umývania nestarám, večne ich fénujem/žehlím a nepodstrihávam (no až na tie končeky nemám pocit, žeby boli hnusné), takže jedno farbenie hore-dolu.

pre ukážku:
http://postimg.org/image/9nppwc6kj/

hennu som chcela použiť kvôli tomu prechodu z hnedej do ryšavej, ako mám momentálne (pomimo toho tyrkysu, ehm), ale už beriem hocičo, aj jednoliatu hnedú Very Happy a teda ešte otázka, neviete mi odporučiť nejakú fajn drogérkovú farbu, prosím? kludne rovno aj odtieň - bohužiaľ som človek, ktorý rozdiel medzi mahagónovou a gaštanovou nevidí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 11:11 am    Předmět: Citovat

Naprostej souhlas s gab, nějaká zrzavá/oranžová barva by v kombinaci s tom modrou mohla udělat nějakou hnědou až hnědočernou (ostatně takhle to funguje u dvoufázovýho barvení hennou a indigem, akorát že tam jde napřed oranžová a pak modrá).
Ale fakt bych si to protentokrát rozmyslela s tou hennou (i když nebudeš odbarvovat) - dost možná by teda žádnou obří paseku nenadělala, ale ta možnost tu prostě je, navíc ono vlasy, který si prošly nějakou drastičtější chemií (alespoň podle mejch zkušeností), až tak neregeneruje, spíš je ještě víc vysuší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 11:16 am    Předmět: Citovat

He, tak jsem to psala tak pomalu, žes mezitím stihla postnout další příspěvek. A proč by Tě tu měl někdo odsuzovat? - jsou to Tvoje vlasy (a asi docela odolný, že popisovaný procedury celkem ve zdraví vydržej, což já můžu jenom pustě závidět), každej má priority (a taky genetiku) nastavený jinak. Cool
Nicméně s tou drogerkovou barvou neporadím, jsem už x let čistá hennařka - ale gab by mohla vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 12:13 pm    Předmět: Citovat

uzaska napsal:
ďakujem. som strašné tupelo, čo sa týka takýchto vecí, takže rady odborníčok Smile si fakt vážim. mne je v podstate jedno, či to prekryjem hennou, alebo farbou, len nech je to už preč Laughing snáď ma za toto priznanie nevykopnete, no o vlasy sa nijak mimoriadne okrem umývania nestarám, večne ich fénujem/žehlím a nepodstrihávam (no až na tie končeky nemám pocit, žeby boli hnusné), takže jedno farbenie hore-dolu.

pre ukážku:
http://postimg.org/image/9nppwc6kj/

hennu som chcela použiť kvôli tomu prechodu z hnedej do ryšavej, ako mám momentálne (pomimo toho tyrkysu, ehm), ale už beriem hocičo, aj jednoliatu hnedú Very Happy a teda ešte otázka, neviete mi odporučiť nejakú fajn drogérkovú farbu, prosím? kludne rovno aj odtieň - bohužiaľ som človek, ktorý rozdiel medzi mahagónovou a gaštanovou nevidí Very Happy


Ony i ty drogerkove barvy si někdy chytají na vlasy jak chtějí,navíc některé značky chytají od hnědého odstínu černě. Zkus Loreal Casting. Nedoporučuji barvy Schwarzkopf, s mám spíš horší zkušenost.
A o kadeřnici jsi nepremýšlela? Smile
Pokud najdeš dobrou kadeřnici,která používá profesionální barvy, snad by ti dokázala vlásy sjednotit na jeden odstín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uzaska
0-7
0-7


Založen: 19.8.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 12:29 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ony i ty drogerkove barvy si někdy chytají na vlasy jak chtějí,navíc některé značky chytají od hnědého odstínu černě. Zkus Loreal Casting. Nedoporučuji barvy Schwarzkopf, s mám spíš horší zkušenost.
A o kadeřnici jsi nepremýšlela? Smile
Pokud najdeš dobrou kadeřnici,která používá profesionální barvy, snad by ti dokázala vlásy sjednotit na jeden odstín.


diky. pôjdem pravdepodobne do l'oréalu, no zvažujem skôr prodigy - casting som mala čiernu, po pár umytiach úplne zmizla Rolling Eyes
(cudzím) kaderníčkam neverím Very Happy skúsim to zatiaľ takto diy... za 2 týždne idem na slovensko, tak to v najhoršom prípade dám ostrihať tam svojej kaderníčke Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 1:26 pm    Předmět: Citovat

uzaska napsal:
ilona napsal:
Ony i ty drogerkove barvy si někdy chytají na vlasy jak chtějí,navíc některé značky chytají od hnědého odstínu černě. Zkus Loreal Casting. Nedoporučuji barvy Schwarzkopf, s mám spíš horší zkušenost.
A o kadeřnici jsi nepremýšlela? Smile
Pokud najdeš dobrou kadeřnici,která používá profesionální barvy, snad by ti dokázala vlásy sjednotit na jeden odstín.


diky. pôjdem pravdepodobne do l'oréalu, no zvažujem skôr prodigy - casting som mala čiernu, po pár umytiach úplne zmizla Rolling Eyes
(cudzím) kaderníčkam neverím Very Happy skúsim to zatiaľ takto diy... za 2 týždne idem na slovensko, tak to v najhoršom prípade dám ostrihať tam svojej kaderníčke Smile


Vidíš, zřejmě barva reaguje na každých vlasech jinak. Já sem-tam Casting použijí a nevymývá se mi vůbec (drží mi i na šedinách - odstín mahagon), dcera se barví Castingem pravidelně a také ji drží (její původní barva je světle plavá,barví odstínem tmavý kaštan,ale spíš je po obarvení černá než kaštanová )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.