Jakou píseň byste chtěli na svém pohřbu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b73adca2e84ad10b592d38be85a1c621Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
A teď, nechť se pochlubí ten, kdo poctivě poslechne všechno od začátku do konce. Very Happy

Kein Problem.
Unter Null jdou, Eisenfunk a God Module sice moc nemusím (za mě mají moc nudný zvuk), ale Psyclon Nine, Dawn of Ashes a zejména Asphyxii chválím velice velmi.

Hm, můj pohřeb by musel trvat týden, aby tam stihlo zahrát úplně všechno, co se mi hodí pro tuto událost - níže velmi neúplný seznam.
Ještě, že nehodlám stárnout ani umírat.

Deine Lakaien - Reincarnation + Return + Follow me
Vivaldi - La Follia
Ulver - Silence teaches you how to sing
Kawai Kenji - Ghost City [Ghost in the Shell OST]
Ludwig van Beethoven - Symphony No. 7 in A major, Op. 92, II. Allegretto
Alexander Veljanov - Lied für Annabell Lee
Christopher Lee - Elenore
Aesthetic Perfection - All Beauty Destroyed
Sopor Aeternus & The Ensemble of Shadows - Not Dead But Dying
Einstürzende Neubauten - Seele brennt + Ubique Media Daemon
Chiasm - Isolated
Skinny Puppy - I'mmortal
Laibach - Das Spiel ist aus
Death In June - Rose Clouds of Holocaust
Nick Cave and The Bad Seeds - Stagger Lee
Red Cell - New Condition
Marilyn Manson - Cryptochid
Diamanda Galás - Sono L'Antichristo
Sui Generis Umbra - Heta Rae
H. P. Lovecraft Historical Society - Tentacles
Puissance - Hail The Mushroom Cloud
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:49 pm    Předmět: Citovat

Sadako- minimálně ve dvou skladbách se shodnem Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:43 pm    Předmět: Citovat

Sadako: Ale tak u Tebe zrovna mě to nepřekvapuje. Ale někdo z jiných. Smile
Protože si vyloženě musím pustit něco takového, když slyším něco od těch našich písničkářů. To je zase pro mě zlo, při kterém mám chuť spáchat sebevraždu (a nebo poslouchat například Unter Null, daleko víc nahlas, než obvykle).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 5:39 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Ja zase nevím proč pouštět na pohřbu vyloženě veselé písně. Všichni tam budou v černém, půlka lidí slzy na krajíčku. Veselá hudba mi k tomu připadá nevhodná Laughing


Na pohřbu jedné mně hodně blízké osoby se na závěr (hrála tahle písnička (Ty jsi holka divoká) - byla to dotyčného jedna z nejoblíbenějších, všichni blízcí to věděli ...takže prostě musela zaznít. Pokud to někoho pohoršilo- jeho problém, věřím, že ten,komu byla určena, si na ni vesele zatancoval .

http://www.youtube.com/watch?v=qxqEd8jUmN8

A já bych ráda, kdyby mi na pohřbu zazněl Šaman od Kabátů Laughing . Potomci už mají instrukce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

toto: http://www.youtube.com/watch?v=beKdUJ-6TpQ&list=PLD2FDDBE080C6E1C5

Ale my sme sa už s kamarátom dohodli, že ak ma prežije tak mi vystrojí pohreb v štýle zážitkového podujatia, pri vchode sa budú rozdávať spomienkové igelitky v ktorých bude šnúrka na mobil, magnetka na chladničku, nálepka a usb kľúč s prezentáciou, smútiaci dostanú čierne tričká s dátumom a papierové vreckovky v čiernom obale. Kamarát tam bude robiť animátora Laughing
Počas ceremónie sa bude premietať krátky film o mojom živote, repertoár pesničiek bude pestrý, skôr to bude poňaté ako garden party. Lebo ja si prajem umrieť na jar alebo cez leto.
Plánujem umrieť až vtedy, keď budú virtuálne pomníky, takže to bude fungovať na podobnom princípe ako obrazy v Harrym Potterovi.

Okrem toho mám zoznam ľudí, ktorých budem chodiť strašiť a pravidelne ho aktualizujem. A moje posledné želanie bude, aby sa niekto po mojej smrti zapol na moje fb konto a napísal v mojom mene status "ja som nevedela že aj tu majú wifi" Cool

Treba to brať s humorom, je to prirodzený kolobeh ktorý sa nedá ovplyvniť a myslím že to klasické posmútenie na pohrebe by bola riadna nuda. Sice mne to už bude asi jedno Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 6:19 pm    Předmět: Citovat

Neliii - tomu říkám promyšlený koncept Very Happy Very Happy Very Happy TO se mi líbí, asi se inspiruju.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 8:10 pm    Předmět: Re: Jakou píseň byste chtěli na svém pohřbu? Citovat

Bonemína napsal:
Příspěvek od Yoko mě inspiroval k novému tématu:
Pokud byste do toho měli co kecat, kterou píseň byste chtěli, aby vám hrála nad rakví?
Pro sebe a ještě jednu duši mám vybráno http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU


Teda, tak paráda, že ty moje chvalozpěvy na Led Zeppelin k něčemu byly Very Happy Musím se přiznat, že jsem svůj "funus playlist" několikrát změnila, ale od tý doby, co jsem pro sebe objevila LZ, to mám jasný - pro ty, co nečetli můj předchozí výlev, upřesním:
1) WHOLE LOTTA LOVE
http://www.youtube.com/watch?v=HQmmM_qwG4k
s volume pořádně doprava (kostely i smuteční síně na to maj skvělou akustiku Laughing )
2) IN MY TIME OF DYING
http://www.youtube.com/watch?v=rAAuvXU9Hsg
Aby nechybělo duchovno - on název vypadá, že to bude balada, ale místy je to taky pěknej nářez, ale text = nádhera
Pořád to opakuju svýmu milýmu (on má zafixovanej dřívější playlist s Rolling Stones) a hrozím, že jestli mi tam nezahrajou Zeppeliny, nebo dokonce nedej Bože nějakou country odrhovačku či smuteční árii, tak vykopnu víko od rakve a dám někomu na budku Wink Very Happy
Ale jak tak koukám, nejsem jediná, kdo nechce žádnej srdcervoucí doják Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 4:00 pm    Předmět: Citovat

Dalarius a Sadako, dajte vedieť keď budete mať pohreb. Takú hudbu by som si rada vypočula. Cool
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 2:35 pm    Předmět: Citovat

to Dal: tak já ti nevím, mě osobně teda neurazil žádný z tvých vybraných songů, ale spíš než na pohřeb bych si to pustila do uší venku, při pohybu po městě, cestování apod. tenhle styl hudby prostě ráda poslouchám v pohybu Smile Unter Null docela překvapila, i ty starší kousky, zdá se mi kreativní - ve smyslu, že nejsou skladby na jedno brďo.... asi nejlépe se mi poslouchalo Asphyxia - Obliterate My Fate, ale osobně to vyhrál Eisenfunk - Pong Very Happy hlavně ten klip se jim k tomu fakt povedl, chci taky rozbíjet a mrskat a odrážet krychličky po ostatních Very Happy

ale k tématu - já bych byla nejraději za živou hudbu, v podstatě jakákoli varhaní skladba či smyčce (klidně i v kombinaci).... možná staromódní, ale varhany mají neopakovatelný zvuk, stejně jako smyčce... a zkuste si takovou hudbu reprodukovat.... výsměch všem nástrojům.... ale pokud bych měla vybrat i mezi neživou hudbu, tak asi Sigur Rós - Ágætis Byrjun, 1. tři písně, konkrétně tyhle:
http://youtu.be/XeZn3qszVgA
http://youtu.be/rtemrZ7-pj0
http://youtu.be/aynGnUoM8B8

kdo by měl zájem, tak celé album tu http://youtu.be/iWoQxk0-f0o
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 10:24 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že jediný, kdo se skutečně musí zúčastnit, je zesnulý, by měl mít poslední slovo právě on. Komu se můj playlist nelíbí, může z mojí garden party odejít (aspoň nebude mít popel mezi zuby).

Můj playlist by určitě obsahoval:
Bon Jovi - Sleep when I'm dead
Rob Zombie - Dead girl superstar
Alice Cooper - Pick up the bones
Bruce Dickinson - Tears of the dragon
Extreme - (They'll never) take us alive

A to by nebylo, aby se nakonec všichni nepopadali za břicho a nezačali pařit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.