HIP HOP - hudba, tanec, životní styl...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcab655601a2829f0d03e5d16771cb79Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:01 pm    Předmět: HIP HOP - hudba, tanec, životní styl... Citovat

jakto že tu ještě neni tohle téma?! Wink tak co, posloucháte, tancujete? Smile já jen poslouchám, ale hrozně moc to žeru Very Happy tanec se mi hrozně líbí, ale to bych nesměla bejt takový poleno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:08 pm    Předmět: Citovat

Smile Dobry napad zalozit. Kamosi robia hip-hop, skladaju pesnicky, ja im sem tam do toho maznem nejaky ten spev, ked to niekoho zaujima tak proste si kliknite www.japrodukcia.sk


Dakujem Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:13 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Smile Dobry napad zalozit. Kamosi robia hip-hop, skladaju pesnicky, ja im sem tam do toho maznem nejaky ten spev, ked to niekoho zaujima tak proste si kliknite www.japrodukcia.sk


Dakujem Smile


jojo, taky mám kamaráda co skládá hip hop Wink Heleď ten klip je supr, dobrá písnička, líbí se mi Wink rozhodně palec nahoru! Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
Smile Dobry napad zalozit. Kamosi robia hip-hop, skladaju pesnicky, ja im sem tam do toho maznem nejaky ten spev, ked to niekoho zaujima tak proste si kliknite www.japrodukcia.sk


Dakujem Smile


jojo, taky mám kamaráda co skládá hip hop Wink Heleď ten klip je supr, dobrá písnička, líbí se mi Wink rozhodně palec nahoru! Smile Cool


Ja to tiez hovorim a asi ani nemusim popisovat aka som na chalanov neskutocne hrda ze obstali v sutazi a vyhrali natacanie klipu. Smile Dakujem.. Aj za chalanov:) dakujem aj za klik na stranku Wink
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:20 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:


Ja to tiez hovorim a asi ani nemusim popisovat aka som na chalanov neskutocne hrda ze obstali v sutazi a vyhrali natacanie klipu. Smile Dakujem.. Aj za chalanov:) dakujem aj za klik na stranku Wink


jojo, jsou dobrý, vyřiď jim že se jejich písnička líbí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
ceresnicqa_3 napsal:


Ja to tiez hovorim a asi ani nemusim popisovat aka som na chalanov neskutocne hrda ze obstali v sutazi a vyhrali natacanie klipu. Smile Dakujem.. Aj za chalanov:) dakujem aj za klik na stranku Wink


jojo, jsou dobrý, vyřiď jim že se jejich písnička líbí Wink


Ked este pootravujem, na stranke maju aj albumy, aj novy - flow z kosic, na ktorom je aj spominana skladba ku ktorej je klip, kludne sa da aj stiahnut, je tam este zopar peciek, ktore mi nechybaju v mobile a ktore ma zakazdym dokazu nabit energiou Wink tak ked, tak skus Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:


Ked este pootravujem, na stranke maju aj albumy, aj novy - flow z kosic, na ktorom je aj spominana skladba ku ktorej je klip, kludne sa da aj stiahnut, je tam este zopar peciek, ktore mi nechybaju v mobile a ktore ma zakazdym dokazu nabit energiou Wink tak ked, tak skus Smile


jasně, díky, proštuduju ty stránky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 12:20 am    Předmět: Citovat

Já například Hip-hop neposlouchám. Nesedí mi to... ať je text jaký chce, nepřijde mi to jako hudba. Confused

Co se týče "žviotního stylu" a zvláště pak oblékání, tak mi docela vadí. U chlapců občas nevím jestli maj na sobě o několik čísel větší pyžamo, nebo je to opravdu to "pravý gangsta" oblékání. U holek se bojím, že jim nastydnou ledviny z "bokovek" a vůbec z toho jak na sobě toho někdy moc nemaj. Navíc vždycky ztuhnu, když v televizi začnou divně "kroutit" pozadím, nejlépe někde na ulici a samozřejmě ve skupině okolo nějakého velmi důležitého "gangstera". Cool Znala jsem pár takových "dětí" a bohužel to byli nevychovaní, soběčtí spratci s přehršlí arogance, takže i to mohlo mít vliv na můj pohled na tento styl.

Uff, snad jsem to vylíčila tak, abych tím nikoho neurazila, ale je to můj subjektivní dojem. Hip hop se ode mě musí držet co nejdál. Cool Cool Cool Smile Very Happy Wink Pak budeme oba spokojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:05 am    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Já například Hip-hop neposlouchám. Nesedí mi to... ať je text jaký chce, nepřijde mi to jako hudba. Confused

Co se týče "žviotního stylu" a zvláště pak oblékání, tak mi docela vadí. U chlapců občas nevím jestli maj na sobě o několik čísel větší pyžamo, nebo je to opravdu to "pravý gangsta" oblékání. U holek se bojím, že jim nastydnou ledviny z "bokovek" a vůbec z toho jak na sobě toho někdy moc nemaj. Navíc vždycky ztuhnu, když v televizi začnou divně "kroutit" pozadím, nejlépe někde na ulici a samozřejmě ve skupině okolo nějakého velmi důležitého "gangstera". Cool Znala jsem pár takových "dětí" a bohužel to byli nevychovaní, soběčtí spratci s přehršlí arogance, takže i to mohlo mít vliv na můj pohled na tento styl.

Uff, snad jsem to vylíčila tak, abych tím nikoho neurazila, ale je to můj subjektivní dojem. Hip hop se ode mě musí držet co nejdál. Cool Cool Cool Smile Very Happy Wink Pak budeme oba spokojení.


asi tak, úplně s Margueritte souhlasím, podle mě hip hop není hudba (mluvit dokáže každej a pár tónů na počítači zvládne i mimino) a ten životní styl (tráva, kurvy, zlato...) a jejich oblíkání mě dokáže i celkem nasrat..jo dobře, jsem zaujatá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:15 am    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
Margueritte napsal:
Já například Hip-hop neposlouchám. Nesedí mi to... ať je text jaký chce, nepřijde mi to jako hudba. Confused

Co se týče "žviotního stylu" a zvláště pak oblékání, tak mi docela vadí. U chlapců občas nevím jestli maj na sobě o několik čísel větší pyžamo, nebo je to opravdu to "pravý gangsta" oblékání. U holek se bojím, že jim nastydnou ledviny z "bokovek" a vůbec z toho jak na sobě toho někdy moc nemaj. Navíc vždycky ztuhnu, když v televizi začnou divně "kroutit" pozadím, nejlépe někde na ulici a samozřejmě ve skupině okolo nějakého velmi důležitého "gangstera". Cool Znala jsem pár takových "dětí" a bohužel to byli nevychovaní, soběčtí spratci s přehršlí arogance, takže i to mohlo mít vliv na můj pohled na tento styl.

Uff, snad jsem to vylíčila tak, abych tím nikoho neurazila, ale je to můj subjektivní dojem. Hip hop se ode mě musí držet co nejdál. Cool Cool Cool Smile Very Happy Wink Pak budeme oba spokojení.


asi tak, úplně s Margueritte souhlasím, podle mě hip hop není hudba (mluvit dokáže každej a pár tónů na počítači zvládne i mimino) a ten životní styl (tráva, kurvy, zlato...) a jejich oblíkání mě dokáže i celkem nasrat..jo dobře, jsem zaujatá


ahoj holky, díky za vaše názory Smile já si moc dobře uvědomuju, že jsou takoví lidé, kteří mají stejný přístup jako vy... a to je dobře protože jinak by byla na světě nuda ne, kdyby všichni jen souhlasili Wink ale možná se na to koukáte až moc černě. Je pravda že nad hip hop stylem si taky představim charakteristický věci, který jste vy výše popisovali, ale neni tomu tak vždycky. A hudba to teda rozhodně je, stačí se zaposlouchat. Vím, že jste to tak nemyslely, ale dotklo se mě, když jste psaly že ne.... Smile nemám ráda lidi kteří jsou zarputile proti něčemu.... ale jo, beru váš názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.