gumičky INVISIBOBBLE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0527c53fb4562d22f7d22e5943c5d024Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 11:46 am    Předmět: Citovat

Matně si vzpomínám, že jsem snad něco podobného měla jako dítě. Vyndávalo se to z vlasů opravdu špatně...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si díky této diskuzi v Rossmannu koupila gumičku na tento způsob Laughing (stála 19kč). Poznatky - vytáhla se do trojnásobného rozměru, je dost těžká a na jemných vlasech klouže dolů, nějak extrémně se nezacuchává, ale musí se vytahovat opatrně. A moc se mi ji teda už používat nechce. Možná, že originál je lepší, přeci jen tahle je no name z drogerie.... ale já to zkoušet nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

Tak, nedalo mi to a včera jsem je okukovala opět v Sise. Měli tam tři druhy, spoustu barev. Mamča si jednu chtělavzít, ale nakonec si řekla, že ne, že na co jí to bude. Já jsem taky pokukovala,protože tu jednu svojí nevím kam jsem zašantročila. Ale nakonec jsem si vzala takovou tu širokou absolutně asexuální gumičku, trošku mi připomíná měkký ručník křížený s potítkem. A řeknu vám, kašlat na tisíc drátů od telefonu, taková gumička je stejně nejlepší Smile
Jinak přímo na ty drahé invisibobble jsem našla recenzi, lidi si ty gumičky i v komentářích dost chválí, tak nevím...
http://rayonnera.blogspot.cz/2013/06/invisibobble-revolucni-gumicky-do-vlasu.html
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 11:11 am    Předmět: Citovat

Musím povedať,že ja som ju dostala ani neviem ku akej príležitosti. Je pravda , že ju občas nosím hlavne ak nechcem mať stopy po normálnej gumičke. Ale že by to bolo niečo prevratné...mmm ako hovorí Mays klasická gumička je aj tak najlepšia Smile a jedna nevýhoda...dosť sa to roztiahne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 9:49 am    Předmět: Citovat

Tak jsem někde doma ztratila svou velkou gumičku na culík a asi 1-2 týdny zpět jsem šla do supermarketu s tím, že se mimo jiné mrknu i na stojan s kravinama do vlasů, jestli tam nebude něco podobného té mojí staré. Samozřejmě nic, ale uviděla jsem tam tuhle super novinku za 19kč, tak jsem ji musela vyzkoušet Smile Jak už mnoho z vás píše, není to žádná extra sláva. Ve vlasech drží dobře, to jo, ale těžko se do nich vůbec dostává (obtočím kolem vlasů 4x a to poslední už jde dost ztuha) a sundávání taky nic moc. Ne že bych ji musela vystříhávat, to vůbec, ale oproti klasickým gumičkám to dost tahá a jde to prostě ztěžka. Naštěstí jsem svou starou dobrou gumičku už našla, takže je budu střídat a dál se ještě uvidí - to ukáže až čas, která zvítězí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 12:04 pm    Předmět: Citovat

Vůbec jsem nevěděla, že gumička vypadající jako kabel od pevné linky má nějaké jméno. Mám jich pár, koupila jsem si je za pár korun...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:08 am    Předmět: Citovat

Zajímavý tip. Chvilku mě to svádělo, protože "pracovně" nosím zkrátka ohon nebo různé drdoly z gumiček, ale nakonec mě to zatím odradilo.
Taky se připojuji k "ponožkové" klasice Twisted Evil - gumičky typu kříženec ručníku a potítka nebo kříženec ručníku a ponožky je nejlepší, vlny ve vlasech po nich jsou maximálně měkké, pokud nějaké, a v pohodě s tím můžu usnout. Cool
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 4:50 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si tu slavnou gumičku taky koupila. Bohužel jsem si ji vzala rovnou 3x. Dala jsem si ji do vlasů - ty drží opravdu perfektně, nesklouzává, nic. Ale dostat ji dolu je pro mě boj Sad Takže letí pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 6:10 pm    Předmět: Citovat

Sinnerion napsal:
...uviděla jsem tam tuhle super novinku za 19kč, tak jsem ji musela vyzkoušet Smile Jak už mnoho z vás píše, není to žádná extra sláva. Ve vlasech drží dobře, to jo, ale těžko se do nich vůbec dostává (obtočím kolem vlasů 4x a to poslední už jde dost ztuha) a sundávání taky nic moc. Ne že bych ji musela vystříhávat, to vůbec, ale oproti klasickým gumičkám to dost tahá a jde to prostě ztěžka.

Není to tím, že to není originál? Já tyhle gumky za 19, 49, 59 a podobně ošmakávala a je to úplně jiný typ plastu, těžší, tužší, než originál. Dostala jsem před půl rokem k nákupu žehličky na vlasy 3 originál booble gumky a kromě toho, že ve vlasech moc hezky nevypadají, jim nic vytknout nemůžu - omotají se v pohodě, jsou měkoučké, lehoučké, skoro jako nějaký tužší silikon, s vyndáváním nemám nejmenší problém a to mám vlasy hodně cuchavé, s klasickými gumkami je to určitě horší. Po vyndání je spirálka vytahaná, ale během asi 5 minut se vrací do původního tvaru, v jakém jsem ji obdržela novou. Vlasy po rozpuštění jsou v měkkých vlnách, ne v ostrých přechodech, jako po normální gumičce.

Takže za sebe doporučuju, ale kvalitní ORIGINÁL.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 11:12 am    Předmět: Citovat

Taky mám originál. Byla fajn, než mi po porodu začali padat vlasy. Jak jich bylo míň, docela tahala. Teď už je to lepší. Manželovi na jeho kudrnatý hustý vlasy nevyhovuje vůbec, nejde mu vymotat. Já s ní ráda motám rychlo drdoli na doma a taky mi občas jde hůř vymotat....No nevim, jestli bych si ji znovu koupila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.