gumičky INVISIBOBBLE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63bdde12df6f02b8d74d27eed968628dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 11:02 am    Předmět: Citovat

Já mám no name z tržnice a nemám s ní problém. Je to teda tužší plast, ale není těžká, takže ani z mých hladkých vlasů nesklouzává. A se sundaváním taky nemám problém, stáhnu ji v pohodě bez tahání nebo cuchání. Takže ty neznačkové jsou asi jak se zrovna povedou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 2:42 pm    Předmět: Citovat

tuhle gumičku mám už pár let někde z krámku "no name".. no nevím, prostě gumička Very Happy nosím ji celkem ráda, protože se dá dát na ruku dobře (nosím ji většinou na ruce pro případ nouze nebo ve chvíli, kdy si vlasy rozpouštím a zadělávám).. pokud si dělám culík "na celý den" tak si beru obyčejnou.. z vlasů mi tahle gumička trošku klouže a v momentě, kdy to chci dotáhnout, tak se mi to divně zacuchá a udělá a to tam takové hrboly Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 12:21 pm    Předmět: Citovat

taky vlastním a musím říct, že je fakt obrovský rozdíl mezi originálem a napodobeniou z drogerky. Originál drží a nezacuchává se, jsem z nich tak nadšená, že nahradily veškeré moje "normální gumičky". Pak jsem v drogerii objevila napodobeninu za 19 Kč, samozřejmě nakoupila do zásoby, vyzkoušela a letěly do koše. Materiál se mi zdá být úplně z něčeho jiného, gumička těžká, klouže a když jsem udělala drdol, tak se zacuchala. Originály taky občas nosím na ruce, takže je pěkně roztahuju, ale zatím se vždy vrátily do původního stavu, což se o těch levnějších říct nedá. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 4:18 pm    Předmět: Citovat

Už nějakou dobu mám doma tyhlety gumičky "šňůra od telefonu" a nemůžu si je vynachválit - na culíky, protahované culíky a některé jednoduché drdoly nenosím snad už nic jiného, nesklouzávají po vlasech dolů, jak mi občas dělají látkové a hlavně se do nich vlasy vůbec nezamotávají a tím pádem je nemusím při sundávání přetrhávat, což mi vždycky vadilo u gumiček úplně nejvíc (a to jsem ty s železnými spoji už dávno dala pryč), vrací se vždy po pár minutách do původního tvaru, takže se nevytahávají a navíc mi neškrtí ruku a nedělají na ní obtisk, který tam občas po látkových mívám i několik hodin Very Happy
Mám čtvery - 2 černé a 2 bílé s černýma hvězdičkama - ty hvězdičkové používám hlavně do sprchy a dokonce i na takové ty různé pokusy "umýt jenom skalp", protože ani na mokrých vlasech neztrácí na své úžasnosti. Bylo to všechno v jednom balení asi za 30Kč v Kiku - takže vážně neplatí, že ty dražší jsou lepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 11:03 am    Předmět: Citovat

Já teď našla na internetu origo Invisibobble za 65,-/3 ks s osobním odběrem v Praze a rozhodla jsem se je vyzkoušet. Koupila jsem takové kanárkově žluté, chtěla jsem je hlavně do culíku na běhání, protože normální gumičky mi sklouzávají a navíc ty spoje trhají vlasy.

Mně Invisibobble drží výborně, i když je omotám jen párkrát a jsou"navolno" do domácího drdolu, vůbec netahají a na hlavě celkově nejsou cítit. Sundávání je pravda trošku boj, bojím se vždycky abych ty vlasy nepotrhala, ale nikdy jsem po stáhnutí nenašla ani vlásek, oproti textilním, které šly sundat mnohem snáz.

Zatím používám jednu a jen pár dní, vždy se vrátí do úplně původního tvaru, uvidíme jak dlouho jí to vydrží. Za těch 120 bych si je asi nekoupila, ale teď jsem s nimi spokojená a možná časem přikoupím další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 5:51 pm    Předmět: Citovat

Naoko: Už dlouho je chci zkusit. Ale z principu a z důvodu mého pastafariánského přesvědčení nebudu kupovat nějaké napodobeniny, prostě to není fér. Pokud by se ti osvědčily - můžu ti kdyžtak písnout (jestli by jsi mi je vzala a pak poslala poštou) ? Nejsem totiž z Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 6:02 pm    Předmět: Citovat

gab: určitě mohla, zrovna si libuju, jak jsem rána nedbale umotala takový ten zacuchaný drdol (myslím že zná důvěrně každý kdo občas tráví celý den doma Very Happy ) a pořád to drží jako přibité.

Ale mrkni na net, třeba najdeš internetový obchod s výdejnou někde poblíž Tvého bydliště. Samozřejmě taky ráda pošlu, to není problém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 9:53 am    Předmět: Citovat

Dobře, neměla jsem originál, ale několik různých verzí odjinud. (Nikdy nad 30 Kč). Mám rovný vlasy a nenosim je, protože se mi nelíbí, jak vypadají ve vlasech. A i ten culík získá takovej divnej tvar. Jsou tam ty vlasy takový neupravených, zpřeházený, nebo jak to říct. Ale na vlnitých vlasech věřím, že to nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2015 10:06 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že v tom culíku to zrovna vrchol estetiky není, musel by si s tím člověk hodně dlouho hrát aby to vypadalo urovnaně. Ale já culík nosím prakticky jen na sport (kolo, běhání), takže je mi to fuk. Zamotané v drdolu ta gumička ani moc vidět není a to je můj nejčastější účes. Zato výborně drží a přitom netahá vlasy a nebolí mě z ní hlava. Po necelém měsíci intenzivního používání fakt můžu doporučit, vrací se do víceméně původního stavu (roztáhlejší trošku je, ale drží pořád skvěle), jednu jsem dala na vyzkoušení mamce a hned chtěla celé balení Smile Objednala si ty průhledné, ty nejsou ve vlasech skoro vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 9:29 am    Předmět: Citovat

Pořízení téhle gumičky jsem poměrně dlouho odolávala, ale nenašla jsem na cvičení zatím alternativu, aby mé vlasy po rozpuštění vypadaly stejně a neměla jsem nikde stopy po sepnutí. Mám je z krasa.cz v hnědé barvě a nemůžu si je vynachválit. Vlasy po rozpuštění vypadají opravdu stejně a mé jemné vlasy nijak netahá. Navíc perfektně drží a nesklouzává, to mě překvapilo nejvíc. Trochu mě vyděsilo, když jsem ji sundala z vlasů, jak byla vytahaná, tak jsem ji jen založila do skříně a když jsem šla pro ni druhý den, byla ve stejném tvaru jako při zakoupení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.