gumičky INVISIBOBBLE
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c1176d4fa9a730ce76b5353abd0d0f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iKat
0-7
0-7


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 4:26 pm    Předmět: gumičky INVISIBOBBLE Citovat

Ahoj Cool
Nemáte někdo zkušenost s těmito gumičkami? Jsou opravdu šetrnější k vlasům?

citace:
Díky svému specifickému tvaru gumička Invisibobble po sobě na vlasech nezanechává žádnou stopu. Kolem culíku vytváří minimální tlak, a přesto vlasy pevně drží pohromadě. Nosit ji tak můžete celý den – bez ohledu na to, zda jste zrovna v posilovně, ve vodě, v kanceláři nebo zda jste se doma rozhodly, že si na chvíli zdřímnete. I po celodenním nošení na vlasech nenajdete po Invisibobble jedinou stopu. Gumičku navíc můžete nosit i na zápěstí jako stylový náramek.
Question

Naposledy upravil iKat dne ne červen 30, 2013 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 4:42 pm    Předmět: Citovat

Jednu vlastním, občas nosím, ale není moc pohodlná a zdá se mi, že to sundávání těm vlasům moc neprospívá. Ale pokud někdo nosí gumičky na ruce, tak je ideální, vypadá pěkně. Zas takový zázrak to podle mě není a jsou strašně předražené - u vietnamců, nebo normálně v nějaké cetkárně, či gumičkárně stojí jedna tak 10 kč a na výběr je tolik barev a druhů...
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iKat
0-7
0-7


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 4:45 pm    Předmět: Citovat

Mays napsal:
Jednu vlastním, občas nosím, ale není moc pohodlná a zdá se mi, že to sundávání těm vlasům moc neprospívá. Ale pokud někdo nosí gumičky na ruce, tak je ideální, vypadá pěkně. Zas takový zázrak to podle mě není a jsou strašně předražené - u vietnamců, nebo normálně v nějaké cetkárně, či gumičkárně stojí jedna tak 10 kč a na výběr je tolik barev a druhů...

Takže ji seženu v normálním obchodě? Jsem ji ještě nikde neviděla, tak se podívám znova a pořádně Very Happy , ono totiž 125Kč za gumičky je docela dost Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 4:49 pm    Předmět: Citovat

iKat napsal:
Mays napsal:
Jednu vlastním, občas nosím, ale není moc pohodlná a zdá se mi, že to sundávání těm vlasům moc neprospívá. Ale pokud někdo nosí gumičky na ruce, tak je ideální, vypadá pěkně. Zas takový zázrak to podle mě není a jsou strašně předražené - u vietnamců, nebo normálně v nějaké cetkárně, či gumičkárně stojí jedna tak 10 kč a na výběr je tolik barev a druhů...

Takže ji seženu v normálním obchodě? Jsem ji ještě nikde neviděla, tak se podívám znova a pořádně Very Happy , ono totiž 125Kč za gumičky je docela dost Shocked


Jakože asi úplně všude ne, ale v takových těch obchodech vyloženě s cetkami do vlasů je budou mít určitě Wink Nevím odkud jsi, takže ti nemůžu přesněji poradit kde, ale kdyžak to jistí vietnamci, ti je mají nabeton všude Very Happy
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iKat
0-7
0-7


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 5:05 pm    Předmět: Mays Citovat

Jj, díky Very Happy . Zítra udělám průzkum městem, tak snad na ně někde narazím. Ráda bych je vyzkoušela a když to bude blbost, tak mi nebude tolik líto těch peněz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 7:56 pm    Předmět: Citovat

Tak tenhle kábel od pevné linky zakoupíte v cetkárně SISA cca za 16 Kč ve všech barvách duhy, doporučuju k nim zakoupit i nějaké ostré nůžky, protože tu blbost jsem naposled z vlasů musela málem vystříhat a už mi to nesmí přes práh Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 11:49 pm    Předmět: Citovat

Mám a ráda nosím na šnečí drdol. Díky tomu tvaru mi ho drží líp než klasické gumičky. Nenosím na culík, páč nak musim obmotávat hodněkrát...ale ještě nikdy se mi nezamotaly, ani trošku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 5:26 pm    Předmět: :) Citovat

Znesie to aj dlhé vlasy ? Very Happy Skúšala som už rôzne hrubé gumičky, ponožku Very Happy drotenku na riad ešte nie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petunie25
0-7
0-7


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem jednu měla, obyčejnou neznačkovou. Držela ve vlasech dobře, což je u kudrnatých vlasů nevýhoda... byl to docela problém ji sundat. Darovala jsem ji kamarádce a ta ji s nadšením využívá pořád.
A myslím, že se dají sehnat už i v tescu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 11:16 am    Předmět: Citovat

pokud to nechcete vystříhávat z vlasů, tak za sebe, zvláště do culíků, nedoporučuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.