Nemastící se vlasy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1588555667696bb52eb55c0fb35141bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 1:02 pm    Předmět: Nemastící se vlasy Citovat

Zdravím, mám takový dotaz - jedné osobě z mého okolí se úplně přestaly mastit vlasy (délka zhruba po pás) potom co byly tři dny každý den umyté. A už to je víc jak týden a ty vlasy pořád vypadají nějak čerstvě, jak včera umyté, což já nějak nedokážu pochopit. Čím by to mohlo být? Nikdy sem nic takového neviděla.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 1:20 pm    Předmět: Citovat

nevím, čím to je, ale mám kamarádku, které se taky vlasy mastí minimálně.... po 3 týdnech měla mastné max. tak 5 čísel u hlavy a to ještě tak nějak ne-hnusně.... prostě vypadaly normálně, jen když si to zkoumala blíže, tak si zaregistrovala ten lehký přechod.... a to prosím nemá žádnou speciální péči - umývá silikoňákama a tak.... a rychlost růstu by jí taky mohl leckdo závidět....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

Hormanama. Mně se vlasy nemastily v těhotenství.A někdo prostě to má normálně bšžně takhkle daný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Právěže to přišlo jen tak zčistajasna, mi povídal, že ho začla kousat hlava, ale zjistil, že je ještě vysušená, ale prostě není mastná.
Jinak ten přechod sem u něj taky zaregistrovala, ale jen tak 3 cm od hlavy no. Tak uvidíme, taky bych chtěla si nemuset tak často mýt hlavu.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 3:00 pm    Předmět: Citovat

Mně se poslední dobou sama od sebe prodloužila doba mezi jednotlivým umýváním - tři dny a vlasy jsou furt hezký, to je u mě zázrak...nezměnila jsem šampon, těhotná taky nejsem, jediná změna je, že nosím ve vlasech šátek. Byli jsme na několikadenním festu, když to srovnám s loňským rokem, kdy jsem takřka denně pucovala vlasy nad tím společným kovovým žlabem, tak letos nebyla potřeba si vůbec brát šampon...nechápu to, ale rozhodně si nestěžuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 3:37 pm    Předmět: Citovat

Mne sa prestali mastiť vlasy po liekoch ktoré vysušujú pokožku a toto beriem ako veľké plus, takže si užívam že nemusím umývať čo dva dni, ale úplne stačí raz za týždeň. Ani to by nebolo treba, ale potom sa už necítim dobre, všetok ten prach, pot, lak na vlasy blee.
Skromným odhadom odhadujem, že by bez umytia vydržali aj dva týždne, ak by som prestala používať lak a oleje na styling tak kľudne aj tri. Ale to by už bol humáč Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:07 pm    Předmět: Citovat

Mays, mám teď podobnou zkušenost. Vlasy jsem si poslední dobou musela mýt ob den. Je to něco přes týden, co jsem se vrátila od moře, kde jsem si vlasy celý týden myla denně. A teď se nestačím divit. Předpokládala jsem, že po návratu budu mít problém, když nebudu mýt denně, ale najednou stačí vlasy umýt každý čtvrtý den. Jupíí. Vysvětlit si to nedovedu, ale snad mi to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adouk
21-40
21-40


Založen: 6.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:17 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
Mne sa prestali mastiť vlasy po liekoch ktoré vysušujú pokožku a toto beriem ako veľké plus, takže si užívam že nemusím umývať čo dva dni, ale úplne stačí raz za týždeň. Ani to by nebolo treba, ale potom sa už necítim dobre, všetok ten prach, pot, lak na vlasy blee.
Skromným odhadom odhadujem, že by bez umytia vydržali aj dva týždne, ak by som prestala používať lak a oleje na styling tak kľudne aj tri. Ale to by už bol humáč Laughing
Můžu se zeptat jaké to byly léky? To by se mi taky hodilo, umývat vlasy jednou týdně, já musím tak 3x...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:32 pm    Předmět: Citovat

Jaaj no nechcem moc robiť reklamu, sú to lieky na predpis a nechcem ich tu nejako vychvaľovať, primárne sú na akné a vedľajší účinok je vysúšanie pokožky.

Ale skús napríklad žihľavové odvary, to mi zvyklo tak o deň predĺžiť umývací interval, po umytí preliať pokožku a nechať uschnúť. Alebo suchšie som mala aj z medového zábalu ale len na pokožku resp. vrch hlavy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:32 pm    Předmět: Citovat

tiki napsal:
Mays, mám teď podobnou zkušenost. Vlasy jsem si poslední dobou musela mýt ob den. Je to něco přes týden, co jsem se vrátila od moře, kde jsem si vlasy celý týden myla denně. A teď se nestačím divit. Předpokládala jsem, že po návratu budu mít problém, když nebudu mýt denně, ale najednou stačí vlasy umýt každý čtvrtý den. Jupíí. Vysvětlit si to nedovedu, ale snad mi to vydrží.


Jo, to si pamatuju, taky jsem potom nějak neměla mastné vlasy , ale protože jsem si tam v akci koupila nádherně vonící medový (ale silikonový Very Happy) kondicionér, tak jsem je myla stejně (2x týdně). Ikdyž hezčí vlasy než tehdy u moře s mytím everyday a s různým všemaskováním everyday sem asi neměla...
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.