(ne)Vypadáš skvěle, aneb zrušit vizášisty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 206, 207, 208  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e6d4abf26cef45ef1f901a13eafd3beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1168934943-vypadas-skvele.html tu je odkaz je to vysílání 18.5.2007 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se na to podívala a musím se ptát: "PROOOOOČ?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1168934943-vypadas-skvele.html tu je odkaz je to vysílání 18.5.2007 Wink
To sem viděl.Myslím,že ten její přítel dostal infarkt Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se koukala jenom na fotky, video mi nešlo, a mám stejnou otázku jako Lily. Hlavně mě dostává komentář toho kadeřníka. A ta holka vypadá s tím oškubaným účesem pěkně trapněSad A ten objem jí stejně nedrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

sim moje kamaradka sla jako brigadu na todle modelovani(puvodne ji meli jenom cesat ruzne ucesy,pak nez se nadala ji to sestrihali a hodili na krasne blondate vlasky hnedy preliv-no hruza Crying or Very sad a pak ji jeste nezaplatili,pry to mela za darmo ostrihani a obarveni,ja kdyz sem ji pak videla mela jsem chut na ne vlitnout a riztrhat je Evil or Very Mad Ale ted uz ji to dorostlo a barva slezla ale stejne to bylo priserny a vymluva ze nemusela platit ty prisernosti... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

To je debilní přistup Evil or Very Mad že prý "Jak často nosíte rozpuštěné vlasy? Není proto lepší je ostříhat a chlubit se s nimi?"
Proboha, to je magor, fakt, čím se asi budu chlubit, když to oškubám??? Rolling Eyes Kadeřníci jsou hotová pohroma pro vlasy Evil or Very Mad
A taky moc nechápu, proč jí vlasy barvil skoro tou samou barvou, jaká je její přirozená. To jako jenom proto, aby jí ty vlasy zničil... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
sim moje kamaradka sla jako brigadu na todle modelovani(puvodne ji meli jenom cesat ruzne ucesy,pak nez se nadala ji to sestrihali a hodili na krasne blondate vlasky hnedy preliv-no hruza Crying or Very sad a pak ji jeste nezaplatili,pry to mela za darmo ostrihani a obarveni,ja kdyz sem ji pak videla mela jsem chut na ne vlitnout a riztrhat je Evil or Very Mad Ale ted uz ji to dorostlo a barva slezla ale stejne to bylo priserny a vymluva ze nemusela platit ty prisernosti... Evil or Very Mad


Zasloužili by krutý trest Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 10:18 pm    Předmět: Citovat

Pry Shocked ze roztrepene konecky jsou hruza a ze je ma strihat jednou za ctvrt roku a ta poznamka Kdyz chcete mit krasne dlouhe vlasy a rika to takova oskubana slepice Evil or Very Mad A ostrihaly ji primo priserne(pry ze vlasy ted dostaly tvar Evil or Very Mad bleeeeeeee)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

a vsimly ste si jak po ostrihani porad rikaji(k minulostnim zaberum)A tady mme janu s jeste nadhernymi dlouhymi vlasy...hruza Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
hmm že by si tohle fórum vyrazilo na stávku proti kadeřníkům? Laughing No mě to taky připadalo stupidní.Páč já mám podle mě dost douhé vlasy a dost často je nosím rozpuštěné-je to moje chlouba.Jenom když jedu třeba metrem nebo tak si je dám do copu aby mi nepoletovaly a neničily se.

No a koneckonců i ten cop je chlouba, rozhodně větší, než oškubané cancoury Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 206, 207, 208  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.