Ťažké vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1abcdc820aa3a7abe4275e08b94b31aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 9:45 am    Předmět: Ťažké vlasy Citovat

Mám Problém , kým boli vlasy kratšie boli celé také veľké proste trčali od hlavy ale teraz kuď sú už tak po lopatky tak sú oobjemné ale zároveň vyzerajú tak ťažko :/ čo s tým mám robiť ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 3:24 pm    Předmět: Citovat

Udělej si z toho přednost - mnoho lifí by chtělo mít takový těžký vlasy Wink
Jinak bych asi používala přípravky na uhlazení vlasů, ty jsou jasným splihávačem.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 11:52 pm    Předmět: Citovat

veď pozri fotky v galerii , vyzerajú také ako keby zbyté do kopy , používam prírodný šampón a chemický kondicioner pekné sú prvé 2 dni ale umívam az za 6-7 dní tak že potom to je trápenie ako vyzeraú na dotik sú príjemné ale inak hrôza Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:03 am    Předmět: Citovat

Právě že na mě působí fajn, ale taky věc názoru. Tak možná si je nechat trochu prostříhat, nebo sestříhat, aby se odlehčily a nepůsobily tak těžkopádně? Těžko říct totiž čím ten dojem je, žejo.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 9:16 am    Předmět: Citovat

sniper9683 napsal:
veď pozri fotky v galerii , vyzerajú také ako keby zbyté do kopy , používam prírodný šampón a chemický kondicioner pekné sú prvé 2 dni ale umívam az za 6-7 dní tak že potom to je trápenie ako vyzeraú na dotik sú príjemné ale inak hrôza Sad

Tvoje problémy na moji hlavu. Very Happy
Co já bych za to dala mít husté vlasy jako ty a nejsem jediná.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 2:39 pm    Předmět: Citovat

Zetonek: Lidi obvykle maji ruzne starosti, nekdo zehra na vlasy jemne a slabe, jiny na tezke a dusive ... Wink Kazdy mame neco.

Sniper: Jak psala Mays, pokud mas pocit, ze jsou u hlavy uplacle a v koncich moc "bohate", tak je zkus nechat nekde lehce prostrihat; pokud na to mas dostatek vlasu (coz vypada, ze mas).

Vrsek hlavy se vzedme a nabude na objemu, ale konce se odlehci a nebudou vypadat tak "kompaktne" protoze jich tam bude vic Smile

To jsou presne situace, kdy prostrihani muze pomoci, pokud se to udela rozumne a ne stylem "tak to vemem odshora dolu" ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:33 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Zetonek: Lidi obvykle maji ruzne starosti, nekdo zehra na vlasy jemne a slabe, jiny na tezke a dusive ... Wink Kazdy mame neco.

Nojo, já vím, ale když si tu vždy nejvíc ztěžují zrovna ti, co mají na hlavě malý poklad. Drásá mi to nervy Very Happy Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

Mays napsal:
Právě že na mě působí fajn, ale taky věc názoru. Tak možná si je nechat trochu prostříhat, nebo sestříhat, aby se odlehčily a nepůsobily tak těžkopádně? Těžko říct totiž čím ten dojem je, žejo.

Ono až budou o cm delší, tak se to trochu víc rozprostře na zádech a podle mě těžkopádně už působit nebudou.
Zatím bych to neprostříhávala.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 12:57 pm    Předmět: Citovat

ďakujem pekne za všetky rady a to prestrihanie som zvažoval ale bojím sa či mi z toho neostanú vlasy ako kopa sena Very Happy Very Happym
Vlasy si chcem nechať po pás len sa bojím či to bude s mojími vlasmi vyzrať dobre keď budú také , mama má dlhé vlasy a sú také ľahké vzdušné tenké , moje sú hrubé veľké a ťažké Very Happy možno keby som nepoužíval kondicionér ... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 10:52 am    Předmět: Citovat

taky se mi zdá, že se ti ty tvé velké kundrny právě v této délce naakumulovaly u krku, což může být nepříjmné, když ti za krkem sídlí takový těžký chuchvalec, ale já bych to vydržela taky bez prostříhání a počkala, až vlasy popolezou a ony se pak vahou trochu více narovnají a tím i rozprostřou po zádech a už to bude dobré... jinak krásný roční přírůstek, hezké vlasy, tak se o ně pěkně starej Wink Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.