Ťažké vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7921bc558b0f52452547df9159856e29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 12:02 pm    Předmět: Citovat

tak zatiaľ to stríhanie odložím Very Happy Very Happy
dúfam že porastú čo najrýchlejšie Very Happy
Najradšej by som mal vlasy rovné ako normálny ľudia ale tak asi sa toho nedožijem Very Happy
Zatiaľ sa starám ako sa dá tak dúfam že ydržia zdravé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 12:57 pm    Předmět: Citovat

sniper9683 napsal:
tak zatiaľ to stríhanie odložím Very Happy Very Happy
dúfam že porastú čo najrýchlejšie Very Happy
Najradšej by som mal vlasy rovné ako normálny ľudia ale tak asi sa toho nedožijem Very Happy
Zatiaľ sa starám ako sa dá tak dúfam že ydržia zdravé Very Happy


no vidíš, a já bych zase chtěla mít vlasy aspoň trochu zvlněné jako normální lidi a ne takové rovné, tuhé žíně a špagáty Very Happy Very Happy takže každý touží po tom, co nemá... ale neboj, ty máš tu výhodu, že jak ti vlasy budou růst, tak se ti budou vahou natahovat a vyrovnávat, takže se tomu rovnému můžeš aspoň malinko přiblížit, na rozdíl ode mě Wink Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 2:08 pm    Předmět: Citovat

Pozeral som tvoje fotky , čistá závisť k vojím vlasom pená farba , rovné dobrý strih zdravé ach čo by som za také dal Very Happy Very Happy
ja už čím skôr chcem vlasy aspoň pod lopatky ale to si ešte rok počkám Sad Sad nepoznáš niečo na rast ? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

zdravé? fotky umí leda tak lhát, Very Happy ale i tak díky za komplimenty Smile před víc jak rokem sem je sestříhala a teď je budu dávat dohromady léta, protože chci tu svou délku a je mi líto je všechny střihnout u lopatek, přestože to potřebují jako sůl.... ale začala sem se k nim chovat lépe, tak už se tolik nelámou, ale i tak sou zničené... holt jim bude lépe v rovném střihu, teď už to vím

a nejlepší na růst je nevšímat si, jestli rostou nebo ne Very Happy nevím, jestli kdy komu se podařil růst jakkoli uspíšit (kdyžtak se ozvěte, komu se to povedlo Smile ), ale spíš je to záležitost genetiky... takže nejlepší je se k vlasům chovat dobře, hýčkat je, ale neřešit prozatímní nedostatky - jako že rostou pomalu nebo že sou v délce, která zavazí a tak... ale růst nových vlasú mi nastartovala březová voda, masáž pokožky a žádné silikony na pokožku Smile tak můžeš zkusit třeba to, jestli chceš
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

tak tú brezovú vpdu som skúšal ale hhrozne mi mastila vlasy tak sm to nchal tak a chceem skúšiť žihľavu ževraj pomáha Very Happy
ja sa ako nesťažujem nejak extra mne celkom vyhovujú len pár vecí by som zmenil ale to jemaliččkosť len tá dĺžka ma štve Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 10:47 am    Předmět: Citovat

sniper9683 napsal:
tak tú brezovú vpdu som skúšal ale hhrozne mi mastila vlasy tak sm to nchal tak a chceem skúšiť žihľavu ževraj pomáha Very Happy
ja sa ako nesťažujem nejak extra mne celkom vyhovujú len pár vecí by som zmenil ale to jemaliččkosť len tá dĺžka ma štve Very Happy Very Happy


Tak tu březovku dej jen na umyté vlasy a pak už nepřidávej. Když jsem zkusila používat ji častěji, taky hrozně mastila, ale když dám po umytí do vlhkých vlasů, je to super. Nekouše mě hlava a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

jj, taky dávám jen do právě umyté hlavy Smile projedu masážní metličkou a hotovo Smile do některých vlasových vod přidávají i tuk (chce to číst složení a pátrat, co je co), takže pokud si vodu používal častěji, mohlo se ti to mastit právě proto a nebo naopak kvůli velkému přesušení z alkoholu, což je základ každé vlasové vody...

ale určitě vyzkoušej, co uznáš za vhodné, konec koncům každému sedí něco jiného a musí si najít to svoje, takže co je dobré pro mě, nemusí být dobré pro tebe Wink a délka určitě časem poskočí, uvidíš Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

Já březovou ani kopřivovou nemůžu vůbec. Vypada jsem jako týden nemytá. Jediné vodičky, co mě nemastí jsou Bioaquanoly U i H. U nich je mi jedno jestli na suché, nemo mokré.
Akorát když patlám 3 den a nemám umytou hlavu, na omak to jde na vlasech trochu cítit, že jsou jako by povoskované.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sniper9683
21-40
21-40


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 10:35 pm    Předmět: Citovat

tak tá dlžka nech sáče a poriadne za tri roky by som chcel vlasy aspoň do pol pása Very Happy Very Happy asi som snílek Very Happy Very Happy
ale sny sa niekedy plnia
tak ja vyskúšam do mokrých vlasov dúfam že keď vyschnú nebudú divné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

Mays napsal:
Udělej si z toho přednost - mnoho lifí by chtělo mít takový těžký vlasy Wink
Jinak bych asi používala přípravky na uhlazení vlasů, ty jsou jasným splihávačem.

..............................................................
ano Smile taky bych použila něco na uhlazení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.