vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=704a8a22ea475facd24822257e75e692Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 9:21 am    Předmět: Citovat

Canga napsal:
Nevím, jak je to možný, ale fakt mi pomohlo ty vlasy víc vyživovat. Smile Co používám výživné kondicionéry, je to lepší (zaťukám)

Fakt? A co na to používáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 11:25 am    Předmět: Citovat

Takhle, já mám jemný vlasy (a ani s tou hustotou bych to nepřeháněla), takže mám takový dojem, že to je u mě základ problému a pramínkovat mi budou prostě vždycky. (Kamarádka má nádherně husté, pevné a hladké vlasy a té se nerozpramínkují ani za nic). Ale myslim, že když mám vlasy suché a špatně rozčesatelné, tak se mi tak tak spodní polovina ,,zcuchává" dohromady do těch pramínků. Používám Balea repair nebo Veganese od Lush. (I třeba alverde ibišek je dobrý.) Ovšem nejlepší je to bohužel po silikonových kondicionérech (Elseve s mateří kašičkou), což mě neskutečně štve Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurana
0-7
0-7


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 15, 2014 8:24 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy dlouhé a husté, jak všichni říkájí a pramínky se mi z nich dělají taky, musím mít vlasy buď v culíku nebo rozpušťené den po umití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielka118
0-7
0-7


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 9:48 pm    Předmět: Ako docieliť takéto vlasy? Citovat

Dobrý večer, mám podobnú farbu vlasov ako modelka na obrázku (Valeria Sokolova) a chcela by som sa spýtať, ako je možné docieliť podobný stav vlasov = krásne,jemné, lesklé a také v celosti (mne sa vždy dávajú do prameňov, neviem ako to mám vysvetliť, oná ich má také jednotné Very Happy ) dúfam, že ste ma pochopili,ospravedlňujem sa,ak sa vyjadrujem ako škôlkarik Embarassed prosím teda o radu Smile ďakujem Wink
http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/13/37/1d/13371d7e8ec866ec571ad0f5722faa6e.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lyir9fLJIh1qgjlzro1_1280.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 9:03 am    Předmět: Citovat

Minutu před focením rozčesat. Wink Pokud nemáš ten typ vlasů, co tak vypadá sám od sebe, ale naopak se prostě přes den rozpramínkuje, nic jiného na to nepomůže.
Jinak pokud je to dáno (i) špatnou péčí, je nutné zjistit, co děláš špatně. Mně míň pramínkovaly po šamponech bez silikonů (ač s mým typem vlasů to prostě nikdy neodeznělo úplně). Ale to si musí zjistit každý sám. Zkus pročíst toto vlákno - třeba tady hned o pár příspěvků výše trochu pomohlo více hydratovat. A určitě tu najdeš víc tipů. Pak bude potřeba zkoušet. Třeba něco alespoň trochu pomůže. Hodně štěstí!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 10:12 am    Předmět: Citovat

Heuréka! Konečně jsem objevila způsob,kdy jsem přiměla vlasy, ať si každý lítá sám za sebe. Mám ten problém, že do tří minut od učesání se mi vlasy zpramínkovatí, nepopsatelně mě to trápilo. Nicméně můj způsob je - vlasy jsem si spletla do copu, cop přestříkala princeznou z DM, nechala chvíli v copu a poté rozpustila, pročísla a vlasy jsou tak úžasně vzdušné a neshlukují se. Paráda. Dvakrát vyzkoušeno a dvakrát tato metóda obstála. Smile

P.S. pokud to tu už někdo psal, omlouvám se, nepřečetla jsem celé vlákno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 12:41 pm    Předmět: Citovat

e.Fee napsal:
Heuréka! Konečně jsem objevila způsob,kdy jsem přiměla vlasy, ať si každý lítá sám za sebe. Mám ten problém, že do tří minut od učesání se mi vlasy zpramínkovatí, nepopsatelně mě to trápilo. Nicméně můj způsob je - vlasy jsem si spletla do copu, cop přestříkala princeznou z DM, nechala chvíli v copu a poté rozpustila, pročísla a vlasy jsou tak úžasně vzdušné a neshlukují se. Paráda. Dvakrát vyzkoušeno a dvakrát tato metóda obstála. Smile

P.S. pokud to tu už někdo psal, omlouvám se, nepřečetla jsem celé vlákno.
A jak dlouho vydržely? Mně se vlnky z copu brzo narovnají a vlasy sou pak naopak splihlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 6:49 pm    Předmět: Citovat

Vlnky vydržely celou osmihodinovou pracovní dobu (poté opět spleteno do copu kvůli větrnému počasí), ale otázka je, jestli to jsou vlny copové či mé přirozené, jelikož mám jemně zvlněné vlasy. Každopádně jsem neměla zkroucené konce a vlnky zkrocené a hlavně nezpramínkovatělé. Smile Konec copu jsem princeznou prošplíchla o malinko víc. Otázka je, co to udělá zítra, ještě jsem po sobě neopakovala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út září 15, 2015 9:24 pm    Předmět: Citovat

Takže mne sa už definitívne potvrdilo, že mi vlasy pramienkujú len v období, keď sú extra zdravé Very Happy Pred týždňom som bola po polroku (a zároveň hneď po dovolenke pri mori) na zastrihnutie koncov + som si urobila po dlhej dobe masku a odvtedy mám samé pramienky... tesne predtým som ich mala objemné, síce trochu suchšie, ale aspoň vyzerali husto, nakoľko ich mám dosť jemné... tak teraz čo si vybrať že Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 7:59 pm    Předmět: Citovat

mne sa tiež vlasy dávajú do pramienkov takmer okamžite po rozčesaní. Ale to pripisujem tomu, že ich mám nerovnomerne zvlnené. Vlnka sem, vlnka tam a tak sa oddelia od zvyšku a idú si po vlastnej trase Razz Pramienky sa mi nerobia keď si ich vyžehlím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.