vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=130ec0ae8e03449164cdaf9238346068Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
To je možné, já si do vlasů taky pořád sahám, i když je mám dlouhé. Nejhorší, co dělám, je, že hledám roztřepené konečky (to není až taková práce), a "rozjíždím" je. Nenávidím se za to, mám takový pocit, že je to skoro podobné závislosti na drogách:-(



Přesně takové pramínky, jaké máš na té fotce se dělají i mně, ale nikdy mě nenapadlo nějak zásadněji se tím zabývat nebo pátrat po příčině Razz Každopádně to nevypadá nijak hrozně, takže si fakt myslím, že to nemusíš řešit. A pokud jde o to třepení, tak podle mě se ti vlasy nijak zvlášť netřepí, aspoň podle těch fotek, takže se tím taky nemusíš až tak trápit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

ja souhlasim s ostatnima Very Happy Rozhodne to neni nic spatneho a zavadneho,nehlede na to ze se vlasy praminkuji asi vetsine lidi(min nebo vic)a je to normalni.Jen doporucuju ty prirodni sampony,ale jinak si s tim hlavu nelam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 10:53 am    Předmět: Citovat

Já si myslím, ze más vlasy "prepecovány" (nemecky überpflegt). Taky si psala Head&Shoulders, Sun Silk, Gliss Kur, coz znamená silikony! Evil or Very Mad A ty vlasy dobre zatezujou, Confused takze to bude asi tím. Podle mne by si mnela zacít pouzívat kosmetika bez silikonu, pockat nez se ty vrstvy z predeslích vymyjou. Ale jinak más vlasy moc pekné! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

No přesně jako Klarusa - taky se mi dělají přesně takové pramínky, ale až doteď jsem na tom neviděla nic špatného. Šampony používám přírodní, bez silikonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ehm....mně se vlasy taky takto pramínkují. Taky jsem si nemyslela, že by to bylo něco strašného....ale možná teď začnu.... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

A kruci.... snad jsem nezačala šířit kolektivní paniku Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Jj, tak přesně takové pramínky se mi taky dělají Wink
Jinak k těm roztřepeným konečkům-úplně tě chápu, taky když nemám co dělat, tak pozoruju roztřepené konečky a polámané vlasy. Už jsem občas měla i to nutkání za ně zatáhnout a "rozjet" je, ale vím, že bych si tím jenom škodila a neudělala jsem to. Ale mám trošku jinou závislost-stříhání roztřepených konečků Rolling Eyes Embarassed Prostě když se třeba ve škole nudím, hledám roztřepené konečky a jak to tak vidím, tak veznu nůžky a vlásek po vlásku ty roztřepené konečky stříhám. Ono to na vlasech nejde nijak poznat, ale už z toho mám taky pěknou závislost Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

ja si myslim ze vy tmavovlasky si toho vic vsimate,ze mate vlasky vyraznejsi a rovne leskle Wink Ale myslim ze se to vazne dela vsem a ze je to normalni,vzdyt i zviratum se srst spraminkuje a je to v poradku Wink A s tema koneckama,ja si je zase vzdy utrhnu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Díky všem za reakce, i když mě moc nepotěšily:-( Ještě sem pro jistotu přidám fotky před a po učesání, jen co tu bude moje drahá polovička, aby mě vyfotila zezadu. Jinak vlasy mám dlouhé o něco víc než do poloviny zad, a o něco míň než do pasu, a úplně rovné. Tyhle pramínky jsou přibližně od poloviny dolů. Šampon jsem měla Head&Shoulders a teď mám GLISS KUR oil nutritive. A kondicionér Sunsilk, ale když jsem o něm dneska řekla svojí masérce, která se v tom taky trochu vyzná, tak se úplně lekla, říkala, že Sunsilk je snad nejhorší..


Buď v klidu. Taky se mi to dělá. Těžko říct proč.. Možná je to po kondicioneru - po šamponu (používám Elseve). A je pravdou, že na Sunsilk jsem musela bohužel zapomenout, protože se mi po něm dělala strašná vyrážka na krku.

...Myslím, že je to sice problém při rozčesávání (díky těmhle pramenům musím nejdříve rozčesat rukama), ale pokud jsou vlasy zdravý a pěkný, tak bych pramínkování fakt neřešila. To víš, když je někdo na ježka tak se mu vlasy nepramínkují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Tak, do svojí galerie jsem umístila ty dvě fotky - před a po učesání. Jsem zvědavá, co vy na to:-)


Máš opravdu nádherné vlasy a rozhodně bych neřekla, že to pramínkování je nějaký problém. Co já bych za takové pěkné vlasy dala, ale je mi jasné, že takové mít v životě nebudu. Kromě toho, že od přírody to není nic moc, tak se mi na nich podepsala i nemoc na kterou se stále léčím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.