vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05bb540e76149b2cb38141eefa2f21dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 4:43 pm    Předmět: vlasy se mi dělí do pramínků:-( Citovat

Snad někdo bude vědět, co s tím...Když si vlasy učešu, tak je mám relativně pěkné (kromě toho, že setřepí a lámou) a tvoří takovou pěkně souvislou hřívu, ale po pár minutách se z nich utvoří spoustu užších pramínkůSad Vypadá to hrozněSad Mastné nejsou, mně se vlasy skoro nemastí. Tušíte někdo, čím to je, a jak to zlepšit? Krásný den:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, z toho jak to líčíš, to naopak vypadá jako že pěkně Smile Určitě s tím chceš něco dělat? Question Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Vážně to nevypadá pěkně...nevím, jak to popsat....takové rousy:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Jj, chápu, to znám, občas se mi to dělá když mám vlasy celý den rozpuštěné, tak pak odpoledne už je to takové rozpramínkované, trošku jak tenké jemné dredy to vypadá. Já to dělám tak, že vlasy prostě pročešu a je to zas několik hodin v pohodě. Ale jestli se ti to tak dělá už po chvilce, tak to nevim Sad Možná to bude vlasovou kosmetikou.. Dělalo se ti to tak vždycky nebo až teď? Nezměnilas třeba šampon nebo kondicionér?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

ahoj, a jak máš vlasy dlouhé?Dělají se ti ty pramínky od hlavy nebo třeba jenom od poloviny nebo u konců?Možná totiž vím co myslíš Wink A nemáš fotku?Líp by se léčilo Smile

Naposledy upravil Awerin dne út červen 05, 2007 6:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Přesně vím, co myslíš.
Stávalo se mi to taky, do dnešního dne. Přišla jsem od kadeřnice a paráda, předtím jsem měla hodně špatný střih a některé prameny střižené do tupa.
Teď je to lepší, pomohl správný střih. Ne zkrácení, ale střih.
Možná by to pomohlo, vhodně to upravit a přitom nezkracovat.
Ale pokud mají tvoje vlásky hezký a vhodný tvar v účesu, pak nevím... Sad
Co nějaký dobrý šampon?
Hodně lidí z tohoto fóra ti určitě dobře poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

No mě se to taky dělá, ale problém v tom nevidím. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Me se praminky taky delaji nekolik minut po rozcesani. Myslim, ze za to muze typ vlasu, mam je vlnite a ty tohle proste delaji. Sestra je na tom uplne stejne. Pochybuji, ze existuje neco, co by tenhle jev omezilo - tedy pokud se nechces kazdou ctvrhodinu cesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za reakce, i když mě moc nepotěšily:-( Ještě sem pro jistotu přidám fotky před a po učesání, jen co tu bude moje drahá polovička, aby mě vyfotila zezadu. Jinak vlasy mám dlouhé o něco víc než do poloviny zad, a o něco míň než do pasu, a úplně rovné. Tyhle pramínky jsou přibližně od poloviny dolů. Šampon jsem měla Head&Shoulders a teď mám GLISS KUR oil nutritive. A kondicionér Sunsilk, ale když jsem o něm dneska řekla svojí masérce, která se v tom taky trochu vyzná, tak se úplně lekla, říkala, že Sunsilk je snad nejhorší..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak to měla pravdu..Sunsilk, Nivea a Fructis a takov ty Avoňáky mě osobě nedělá dobře ani Pantene...
Noo jelikož nevim jak to u tebe vypadá můžu si to jenom prozatím opředstavit než sem dáš fotky..=)Není to prostě tím, že sis vlasy dýl nezastřihla a tím pádem se ti oslabily a ztenčily?Takový proces napadá nejprve konečky a pak se rozšiřuje po délce vlasů nahoru.Prostě že vlasy nejsou od určitého bodu dolů tak husté a střižené jako třeba u krku nebo tak prostě jsou zničené.Stačí pročísnout a vlasy se jakoby překryjou ale pak znova no...To se ale dá napravit všemožnýma olejíčkama a kůrama alespoň trochu.Ale třeba se to tebe netýká třeba popisuješ úplně něco jiného Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.