vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=018d6b3fd9b9e435d789eff2aa324005Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

ivet922 napsal:
Jo mě taky nejdou vkládat fotky.Nevím čím to je.
Hned na začátku jsme to řešili se správcem, ale nic s nezměnilo. Teď jsem tam nějaký dala přes tablet, ale moc jsem jich tu neměla..nejsou to ty, který jsem sem chtěla dát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Mně se pramínkování dělá denně. Ráno jsou vlasy pěkný, ale pak pozdě odpoledne se mi začínají pramínkovatět. To pak musím rozčesat. Myslím si, že je to způsobeno, že mám dosti jemné vlasy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Indil napsal:
Mně se pramínkování dělá denně. Ráno jsou vlasy pěkný, ale pak pozdě odpoledne se mi začínají pramínkovatět. To pak musím rozčesat. Myslím si, že je to způsobeno, že mám dosti jemné vlasy Rolling Eyes
To se dá, pročesat je jednou za den, mně se smrsknou do cancourků za půl hodiny venku...

Nevíte někdo, jak to, že pramínkují jen rozpuštěné vlasy? Když má někdo vysoký culík dlouhý do půli zad, tak se vlasy snad úplně stejně zamotávají a mastí, jako když je má volně po zádech, ne? Proč se tedy neobjeví ty pramínky? Proč...? Záhada. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

Hehé, mně se dělají pramínky i v culíku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:34 am    Předmět: Citovat

Taky tak, pramínkují se mi i v culíku. Je ale pravda, že když mám vlasy svázané v copu, je to o dost lepší a po rozpuštění je mám takřka jako rozčesané. Nevím, čím to je... Zkrátka, když je ponechám volně, můžu s pramínkováním počítat. Nicméně nevadí, už jsem si zvykla. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

Nevím, zda to patří přímo sem, ale nevím, pod jakým názvem to mám hledat a kam to vložit... Před několika dny se mi vasy zbláznily a vypadají hrozně. Péče je pořád stejná. Vlasy jsou po umytí takové tvrdé, tvoří se mi jakoby takový dredy. Některé vlasy se hrozně zkroutí, jsou hrubé a nejdou rozčesat. Češu je dřevěným hřebenem, na konci špiček je taková gumová kulička nebo co to je. Po zhruba hodinovém česání je to ok, ale do půl dne je to zase stejný. Vlasy se rozdělí na pamínky, začnou se dělat jakýsi dredy a jsou tvrdé a nepoddajné. Nevíte náhodou, co s tím? Snad mě pochopíte, sama nevím, jak to nazvat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že je můžeš mít vysušenéSmile Mě se takhle dredatí, když je mám moc suché. Každopádně změnit péči a víc hydratovat asi nikdy neuškodíWink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:22 am    Předmět: Citovat

minona napsal:
Já bych řekla, že je můžeš mít vysušenéSmile Mě se takhle dredatí, když je mám moc suché. Každopádně změnit péči a víc hydratovat asi nikdy neuškodíWink


Díky za tip, vyzkouším jinou péči a začnu víc hydratovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 4:26 pm    Předmět: Citovat

Sharinka napsal:
minona napsal:
Já bych řekla, že je můžeš mít vysušenéSmile Mě se takhle dredatí, když je mám moc suché. Každopádně změnit péči a víc hydratovat asi nikdy neuškodíWink


Díky za tip, vyzkouším jinou péči a začnu víc hydratovat Smile


Mohl by ti pomoct nějaký olej- dáš !!!malinko!!! na vlhké délky, pročešeš, zapleteš a jdeš spát. Jestli máš vlasy dehydrované, ráno nebude po mastnotě stopy, když ne, přemyješ, ale aspoň víš, že tím to nebylo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jak je to možný, ale fakt mi pomohlo ty vlasy víc vyživovat. Smile Co používám výživné kondicionéry, je to lepší (zaťukám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.