Catnip/Kocúrnik obyčajný/Šanta kočičí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd4995a880bec6cd8785d73bf985e6adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 11:54 am    Předmět: Citovat

Dragamira napsal:
A myslíš,že by to bylo vhodné i pro jemnější vlasy?

No právěže já mám hodně jemné vlasy, takže ano Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 12:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to možná vyzkouším taky ale ještě uvidím,mně příjde,že ty mé vlasy nesnesou skoro nic, maximálně se mi osvědčila henna, dokonce jsou háklivé i na většinu šamponů-ať se silikony nebo čistě přírodní:-(teď jsem si týden umývala vlasy jen tuhým šamponem z mýdlotéky a bylo to strašnéVery Happy...
Ale pokud máš jemné vlasy a ta šanta ti neuškodila,tak ji mžoná vyzkoušímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 4:14 pm    Předmět: Citovat

Taky to můžeš zkusit jen do délek, pokud máš nějakou extra citlivou kůži na hlavě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 4:50 pm    Předmět: Citovat

Jé,vidíš,to je dobrý tip jen do délek;)Ty jsi ji kupovala ve zvěráku nebo někde v obchodu s bylinkami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 5:15 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem psala, prostě normálně v malé prodejně zdravé výživy v jednom malém městečku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 5:38 pm    Předmět: Citovat

No,tak jeslti to seženu u nás,tak to bude mega úspěch:D Děkuju:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 2:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem obětovala své vlasy (jak se ukázalo posléze, i kočky) na pole experimentu s šantou. Laughing
Přiznám se, že jsem příliš nestudovala co a jak s použitím, takže jsem si prostě nastříhala stonky i s květy, nechala je cca 2 hodiny odmočit ve vodě a svařila. Poté jsem si tom namočila vlasy a nechala to nějakou chvíli působit. Pak jsem je normálně umyla.
Výsledek - kočky se mi povedlo těmi výpary při vaření zfetovat docela slušně. Zvlášť jedna byla mimořádně bujará. Twisted Evil Co se týče vlasů, tak zhoršení žádné, nemám dojem, že by byly ty vlasy nějak zatížené nebo polepené. Nicméně zatím nepozoruju ani zásadnější pozitivní účin, jako jsou docela lesklé, ale asi ne úplně mimořádně proti běžnému stavu. Ale tak je to jenom po prvním použití, navíc ta doba působení nebyly nějak extra dlouhá, neměla jsem moc času.
Budu zkoušet nadále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 2:57 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem obětovala své vlasy (jak se ukázalo posléze, i kočky) na pole experimentu s šantou. Laughing
Přiznám se, že jsem příliš nestudovala co a jak s použitím, takže jsem si prostě nastříhala stonky i s květy, nechala je cca 2 hodiny odmočit ve vodě a svařila. Poté jsem si tom namočila vlasy a nechala to nějakou chvíli působit. Pak jsem je normálně umyla.
Výsledek - kočky se mi povedlo těmi výpary při vaření zfetovat docela slušně. Zvlášť jedna byla mimořádně bujará. Twisted Evil Co se týče vlasů, tak zhoršení žádné, nemám dojem, že by byly ty vlasy nějak zatížené nebo polepené. Nicméně zatím nepozoruju ani zásadnější pozitivní účin, jako jsou docela lesklé, ale asi ne úplně mimořádně proti běžnému stavu. Ale tak je to jenom po prvním použití, navíc ta doba působení nebyly nějak extra dlouhá, neměla jsem moc času.
Budu zkoušet nadále.


Další odvážná!:)Podle toho popisku to vypadá,že ty kočky si to užily víc,než tvé vlasy:D...ne,vtip;)..ale je fajn,že to nevedlo ke zhoršení...a pokud to ty vlasy nezatěžuje,tak bych do toho šla možná taky:)...Třeba to bude mít viditelný pozitivní vliv až po několikáte aplikaci;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 6:23 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Přiznám se, že jsem příliš nestudovala co a jak s použitím, takže jsem si prostě nastříhala stonky i s květy, nechala je cca 2 hodiny odmočit ve vodě a svařila.

Na většině stránkách bylo napsané, že by voda neměla být vařící (což u svařování asi bude), že to prý ničí ty účinné látky... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 8:21 pm    Předmět: Citovat

Aaah, tak příště to nebudu tolik vařit, aspoň z toho nebudou kočky tak veselé. Twisted Evil

Jako po pořádném proschnutí a pročesání to vypadá docela dobže - ale nejsem si jistá, jestli to není jenom shoda okolností. Uvidíme, co bude po dalších aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.