8 mesicu pote :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=791396f75df090373b87b6beeb382c9fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 8:01 pm    Předmět: 8 mesicu pote :) Citovat

Jdu Vam rict jak vypadaj my vlasy 8 mesicu od doby co jsem zmenila pristup k nim,
V prosinci jsem se zdesila zbytku co mi zustalo po celkem dlouhych vlasech a tim jsem tenkrat zavitala i sem.
Zmenila jsem radikalne kosmetiku, (Brazil Kreatin) za BIO.
Nakoupila si vitaminy - pac se znam tak davku na rok!
Pridala masky, a nejaky masaze a hlavne jsem prestala cesat a rvat zbytky.
Je jasny ze pul roku nemuze udelat s dlouhymi vlasy nic zazracnyho ale muzu rict ze vlasy mi zhoustly, zesilily, a jsou maximalne zdravy.
Zacala jsem celkem drastickym zbavenim se silikonu, v dnesni dobe stale zobu biosil plus a H skoro kazdej den, beru Lecitin - siru jsem po par mesicich vysadila, zdalo se mi ze mi po ni desne busi srdce, ted se k ni vracim.
Byla bych rada kdyby tu napsal nekdo z tech co jsme spolu zacinaly jaky maji zkusenosti s MSM.
Jinak jsem prisla na to ze na svy vlasy nemuzu dat zadnej kondos!
Po vsem je mam zplyhly, hrozne hladky a hned mastny!!!!
Takze dnes uz meju pouze sampon Urtrekram a pak jen Bio kreatin vlasovou regeneraci.
Vlasy mam pak pekny a ne uplacly.
veskery oleje a i Getsilku davam proste pouze pred mytim.
Takze uz mam po dopleteni copu na konci i stetku a ne 3 chlupy, ale lepsi to uz asi nebude ........
Vlasy necesu, pouze rozmotavam prsty a pokud chci pouzit kartac tak je necesu nikdy suchy ale prostrikam tim strikadlem - nic lepsiho jsem zatim nenasla Smile

No ale jako KF to nebude nikdy Very Happy
Holky jak jste dopadly Vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile umňa za rok sa zmenili takto... su suché riedke bez tvaru .... pred rokom ked som si ich farbila každé 3 mesiace na strašne svetlý blond a žehlila každý den mala som ich ovela hustšie a zdravšie ako teraz ... čo už zákon schválnosti ;/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 10:27 pm    Předmět: Citovat

No ja sem nadmiru spokojena, konecne zas na ty hlave neco mam.
Hold na kazdy vlasy patri neco jinyho, jen na to prijit, dylku zatim neresim pac budu muset ty konce ostrihat tak snad letos pojedu na kvalitu a snad pristi rok pujdou do dylky Smile
Jinak takhle zrdavy vlasy sem uz nemela leta a to barvim chemicky, na henu sem se neodvazila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 8:15 am    Předmět: Citovat

Já jsem přístup k vlasům změnila asi před rokem a je to znát! Vlásky mám zdravější a nejsou jako chemlon. Přešla jsem na bezsilikonovou kosmetiku - tedy hlavně šampony (jinak mám olejíček na délky se silikony). Barvím hennou, dělám zábaly, už nikdy si nedám melíry Very Happy a hlavně sem do nich vrazila už hodně peněz, tak se konečně odvděčují Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: so srpen 24, 2013 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala vlasy veľmi dlhé a tmavohnedé Smile (18 rokov). Potom som sa rozhodla, že chcem ryšavé, odfarbovanie, žehlenie,následné farbenie do ryšavá mi vlasy totálne zničilo... prišlo radikálne ostrihanie(22 rokov) ,prechod na hennu. Vylúčila som úplne žehličku,fén, silikóny, tužidlá, laky na vlasy.
Zmenila som úplne stravovací režim, začala som piť hektolitre vody, brať vitamíny hlavne pravidelne už 5 rok každý deň užívam zinok. Začala som používať biohar. Teraz sa neviem nabažiť kozmetiky Bione cosmetics.

Moje vlasy sa mi odvďačili!!!! (25 rokov)

Mala som poslúchnuť maminku keď mi hovorila, že to vlasom nemám robiť, keď sa mi o ne starala maminka (umývala iba žihľavovým šampónom) boli nádherné, dlhé, husté nič im nechýbalo a potom prišla puberta bohužiaľ Sad

Takže trpezlivosť vlasy si potrebujú len prejsť svojím obdobím, lebo i keď rastú na hlave majú svoju hlavu!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 9:53 pm    Předmět: Citovat

Presne tak jak pises, nikdy nam nenaroste vic vlasu nez kolik nam jich nadelila priroda a tak zaklad je, je nenicit.
Ja si je neznicila nejak chemicky ale kazdodenim rychlym rvanim jsem si je pretrhala a silikonyma totalne unavila ze v prosinci kdyz jsem se "probudila" mi viselo na hlave par caru bez zivota.
Stacilo vymejt silikony (to teda nevim jestli se mi povedlo zcela pac je mozny ze jsem nekdy pouzila i neco s tema nerozpustnejma) prestat cesat kdyz na to nemam cas, mejt a pouzivat vsecko bez silikonu, Par vitaminu a muzu rict ze po pul roce jsem tohle ani necekala ..... mam normalne jako by o pulku vlasu vic jen tim ze je nemam uplacly u hlavy a urcite se jim lip dejcha.
S koneckama problem nemam, pred mytim napatlam olej a getsilku, zapletu a necham co nejdyl to jde. Ted uz neblbnu hekticky, obcas masaz hlavy, obcas maska - nic pravidelnyho, a nebylo to drahy, fakt jen zmenit pristup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 8:39 am    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
Stacilo vymejt silikony (to teda nevim jestli se mi povedlo zcela pac je mozny ze jsem nekdy pouzila i neco s tema nerozpustnejma)


"nerozpustitelný silikon" je tak trochu mýtus Wink znamená to, že ho nevymyješ pouze vodou, nikoli šamponem.... silikony ti v klidu vymyjí šampony se SL(E)S tenzidy, navíc se ti z vlasů otírají i mechanicky.... jednou sem to s nimi na konečcích výrazně přehnala a po dvou dnech zmizely--- do polštáře, do oblečení... Smile

jinak když už vzniklo tohle vlákno... na dv sem začala šmejdit někdy v prosinci minulého roku, a můžu říct, že to byla nejlepší věc, co sem kdy svým vlasům udělala.... Smile přestože délky už nijak nespravím, nejsou tak suché a navíc mám spoustu nových vlasů a ne jen stylem semtamchlup, ale tvoří dokonce celé pramínky, z nichž ty přední, viditelné už mi sahají k bradě! neuvěřitelné! a vůbec, nejdůležitější je, že sem se k vlasům začala chovat lépe, takže vím, že už to může být jen lepší, juch Cool Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 5:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to by byla dobra zprava Smile
Ale cetla jsem ze se pouzivaj tri druhy jeden se vymejva dobre druhy hur (prej az pul roku) a treti se da odmyt jen nuzkama ...
Nevim jestli se silikon muze vytrit, jestli je to neco podobnyho jako mam na lince tak ten drzi uz pet let Smile))
Kazdopadne uz ho nechci a na vlase mi ani tak nevadi, hlavne ze ho uz nemam na kuzi a v korinkach!
Tak to jsme tu stejne Smile me to chytlo taky vloni, uz me to sice pustilo ale protoze jsem si nakoupila hromadu veci na rok tak jedu stale stejne jen ty vodicky davam uz jen obcas, abych pravdu rekla tak nevidim zadny vysledky v rustu, takze tu mam jeste 3ks Bioharu a asi 6 Bioquantol U a az to dopatlam tak uz tohle nekoupim, spis jen nejaky vlasovky s alkoholem na masaz ale tohle me nepresvedcilo.
Jinak ofina mi taky uz dorostla ze mi drzi za usima takze rust asi OK jen vzadu to neni videt pac ty cancourky musim strihat takze jsem stale pod lopatkama.
Popravde se mi nelibi extreme dlouhy vlasy, hezky mi prijdou do pul zad max. do pasu - ty snytliky co maj ty thajky a vietnamky co maj vlasy o pul metru delsi nez telo se mi doslova eklujou a kdyz vidim nekhoko s vlasama pod zadek z toho poslednich 20cm ma jen 4 chlupy tak bych to hned odstrihla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 6:55 pm    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
Tak to by byla dobra zprava Smile
Ale cetla jsem ze se pouzivaj tri druhy jeden se vymejva dobre druhy hur (prej az pul roku) a treti se da odmyt jen nuzkama ...
Nevim jestli se silikon muze vytrit, jestli je to neco podobnyho jako mam na lince tak ten drzi uz pet let Smile))


ano, sou 3 druhy - jenže to sou druhy, které sou děleny podle toho, zda se vymývají/částečně vymývají/nevymývají pouze VODOU! což znamená, že by ses jich nezbavila pouze v případě, že bys praktikovala mytí vodou (no poo - water only). Pokud požíváš klasické drogerkové šampony, máš silikony vymyté.

a silikon na lince je něco jiného než silikon v kosmetických přípravcích, stejně jako je rozdíl mezi tím používaným jako prsní implantáty Wink aby se ti nestíral z vlasů, tak by musel být ve vlasovém vláknu, stejně jako permanentní barva... ale on je jen na povrchu, přilnutý na něm, nikoli v něm.... právě tím přilnutím má chránit proti tomu mechanickému otárání a opotřebovávání vlasu... tzn, že se třou o sebe ty silikonem potažené vlasy, nikoli vlas o vlas, nikoli vlas o oblečení.... možná ti pomůže, když si silikon představíš spíš jako olej, oleji blízkou kapalinu....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 7:20 pm    Předmět: Citovat

To si myslis nebo vis?
Pac proc by pak byly celkem drasticky vymejvaci sampony?
Je fakt ze na omak jsem ty silikony nijak necitila jen vlasy byly tezsi, hladsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.