Poraďte prosím, kterou barvu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7012873e2c333f3ff7757a42230c655Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 9:20 am    Předmět: Citovat

Děkuju za názory. Já jsem právě naopak nejvíc spokojená s tou blond, ale je to možná tím, že to byl nejdelší boj. Pomocí přírody tak světlá barva je docela běh na dlouhou trať a příjde mi škoda se toho zase zbavovat, když vím jaká je to fuška Very Happy
Každopádně si myslím, že celkově mi sluší víc studené barvy a teď by mi stopro všechno šlo do oranžova.
Co si myslíte o tom, že bych počkala, co to udělá přez zimu a případně tak o pár tónů ztmavila, ale zůstala u blond (i když třeba trochu tmavší)? Nebo je vážně tak hrozná, vubec mi nesluší a mám jít okamžité od ní? Wink

....Jinak něřešte prosím kvalitu a délku. Fotky jsou mizerné, ta blond je focená po žehlení a vlasy fakt vypadají zničeně, za běžného provozu po olejíčkách a maskách mají strukturu jako ty hnědé na první fotce a délku do půlky zad, narovnané skoro do pasu. Jde mi pouze a jen o názor na barvu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 2:33 pm    Předmět: Citovat

Mně se ta blond líbí, obdivuju, že se ti to povedlo pomocí přírody. Jen by to možná chtělo lepší fotku. Wink Pokud u ní zůstaneš, nic nezkazíš.
Podle těch fotek jsi docela světlá, takže v blond vypadáš jemně a v hnědé zase kontrastně a výrazně. Ale obě jsou hezké a když ses tak snažila, tak si tu světlou nech. Měděné barvy dělají zase věeobecně docela bledou plet´. Takže ty asi ne. (Mám s tím taky problém, ale já tu měděnou prostě chci Laughing Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 9:45 pm    Předmět: Citovat

no jako trvalo to no Very Happy
fotka je mizerná uznávám, vlasy tam nejsou moc vidět, ale zase na fotkách, kde jsou vidět vlasy, není moc vidět obličej...no zkusím někdy na sluníčku nafotit ty vlasy zvlášť, abych vás přesvědčila, že zničený fakt nejsou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: so září 07, 2013 7:25 am    Předmět: Citovat

Nevypadají zničeně (tedy aspoň dle mého názoru), jen mi přijde, že jako brunetka víc vynikneš. Ale to může být fakt jen tou fotkou...
Je lepší se řídit tím, jaká barva tobě samotné sedí, ve které se cítíš nejlíp, protože pak taky budeš mnohem víc sebevědomá a spokojená, než dát na ostatní a pak z toho mít všelijaký pocit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 12:03 pm    Předmět: Jaká barva ? Citovat

Ahoj, poradíte mi prosím, která barva se ke mě nejvíc hodí ? Smile Klidně použijte i mojí galerii, ale chci to vědět podle pravdy, aby někdo nepsal ta špinavá blond, jen proto že je přírodní ! Smile Díky všem za názory Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 12:04 pm    Předmět: Citovat

je to něaký rozbitý, normálně to napište prosím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 12:22 pm    Předmět: Citovat

Už je to opraveno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 12:53 pm    Předmět: Citovat

Kuju Smile hmmm abych videla vysledky musim hlaaovat takze ten jeden hlas u zrz nepocitam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 1:14 pm    Předmět: Citovat

stačilo kliknout na "zobrazit výsledek". je to pod tlačítkem hlasovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 3:28 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem v tvojí galerii a našla jsem jenom jednotlivý fotky, přitom jsem myslela, že máš nějakou srovnávací.. asi jsem nehledala dobře.
Nicméně... Smile Myslím taky, že k tobě jdou všechny varianty. V hnědých odstínech seš výraznější, tvoří lepší protějšek k obličeji. Ale ta blond mě fascinuje, že je dosažená heřmánkem... wow! Shocked Cool Co bych řekla, že nebylo nejlepší, je blond podbarvená rubínovou.

Takže podle mě hnědá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.