Poraďte prosím, kterou barvu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65b614b787c140114fe7a8b5d595d02eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:56 pm    Předmět: Citovat

No jo, tohle bylo původně moje téma, založené kvuli mému dilematu z barvou Very Happy Teď už je to někde uplně jinde a moje vlasy žijí vlastním životem a i barva si dělá co chce Wink
Původně srovnávací fotka byla, ale pak jsem ji zrušila (případně v galerce aktuální barva Wink )

Nedá se nějak zrušit ta anketa???? Protože tohle téma by mohlo být užitečné, ovšem ta anketa je už trochu mimo mísu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 8:06 pm    Předmět: Citovat

Anketa se upravuje v rámci prvního příspěvku k tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 8:10 pm    Předmět: Citovat

aha a jak Portosi? nějak vubec nevím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 8:44 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
No jo, tohle bylo původně moje téma, založené kvuli mému dilematu z barvou Very Happy Teď už je to někde uplně jinde a moje vlasy žijí vlastním životem a i barva si dělá co chce Wink
Původně srovnávací fotka byla, ale pak jsem ji zrušila (případně v galerce aktuální barva Wink )

Nedá se nějak zrušit ta anketa???? Protože tohle téma by mohlo být užitečné, ovšem ta anketa je už trochu mimo mísu Wink

zrušené Smile
ono jedna nová téma od slečny sa presúvala sem (podľa zásady podobné príspevky dávať spolu, nech v tom nie je bordel) a nejak som si nevšimla, že tu je aj anketa Embarassed
bolo by preto fajn, keby sa táto téma používala pre všetky podobné dotazy, nech netreba stále zakladať nové a nové témy o dvoch stranách, ktoré potom budú zapadať prachom, s tým, že len napíšete váš odborný názor, ankety prosím nepridávať, ani v nich nehlasovať ak sa tu nejaká predsa len infiltruje
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 6:12 am    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
No jo, tohle bylo původně moje téma, založené kvuli mému dilematu z barvou Very Happy Teď už je to někde uplně jinde a moje vlasy žijí vlastním životem a i barva si dělá co chce Wink
Původně srovnávací fotka byla, ale pak jsem ji zrušila (případně v galerce aktuální barva Wink )

Nedá se nějak zrušit ta anketa???? Protože tohle téma by mohlo být užitečné, ovšem ta anketa je už trochu mimo mísu Wink
Vůbec jsem si nevšimla, že je to téma staré dva roky! Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 7:26 am    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
aha a jak Portosi? nějak vubec nevím Very Happy

Pod tím okýnkem, kam normálně píšeš text příspěvku máš (pokud dáš ,,editovat" u úplně prvního příspěvku k danému tématu) ještě část ,,Přidat hlasování". Je tam ,,hlasovací otázka", několik řádků ,,možných odpovědí" a ,,délka trvání". U těch jednotlivých ,,možných odpovědí" je i tlačítko ,,odstranit", tak je postupně všechny odstraň a nakonec smaž i hlasovací otázku.
Případně můžeš anketu zachovat, jen jí nastavit omezenou ,,délku trvání". Pak by tam zůstala, jen by se už nedalo hlasovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.