Odbarvování a blondýny, blond barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b5f325a0cabd8bdf760a62c36c37d7aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

podařilo se vám úspěšně odbarvit?
ano, bez problémů
33%
 33%  [ 73 ]
vůbec to nebyl uvedený odstín, ale rezavá
16%
 16%  [ 36 ]
mě nechytlo vůbec nic
0%
 0%  [ 1 ]
jsem blond od narození :)
24%
 24%  [ 53 ]
nepřemýšlím nad tím
25%
 25%  [ 57 ]
Celkem hlasů : 220

Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 8:58 pm    Předmět: Citovat

Naliju lékárenský peroxid do dlaně a plácnu na vlasy, dopatlám prsty, na suché vlasy (tak mám kontrolu, kde už to je, když sjednocuju tmavé odrosty s vyšisovanými délkami). nechám uschnout, v zimě vyfénuju (fén by měl účinek umocnit, ale to jsem nepozorovala), výsledek vidím už po první aplikaci - nepatrně světlejší a hlavně teplý zlatavý lesk. Když jsem chtěla, aby zesvětlení bylo hodně viditelné, několikrát jsem opakovala, třeba každý den nebo jak se mi chtělo, to pak vlasy šisují hodně i jen díky 3% peroxidu.
Pod fólií jsem zezačátku též nechávala, ale nemělo to silnější účinek, než potup výše popsaný. A přijde mi to nic moc na kůži, nechat peroxid tak dlouho působit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 10:00 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Naliju lékárenský peroxid do dlaně a plácnu na vlasy, dopatlám prsty, na suché vlasy (tak mám kontrolu, kde už to je, když sjednocuju tmavé odrosty s vyšisovanými délkami). nechám uschnout, v zimě vyfénuju (fén by měl účinek umocnit, ale to jsem nepozorovala), výsledek vidím už po první aplikaci - nepatrně světlejší a hlavně teplý zlatavý lesk. Když jsem chtěla, aby zesvětlení bylo hodně viditelné, několikrát jsem opakovala, třeba každý den nebo jak se mi chtělo, to pak vlasy šisují hodně i jen díky 3% peroxidu.
Pod fólií jsem zezačátku též nechávala, ale nemělo to silnější účinek, než potup výše popsaný. A přijde mi to nic moc na kůži, nechat peroxid tak dlouho působit.


dakujem a ako dlho to nechavas? ja chcem skor docielit studeny odtien pretoze je to moj prirodzeny a viac mi pasuje..vyskusam to podla tvojho postupu Smile ale chcem skusit co to spravi s tym melirovacim praskom
len neviem co ten prasok vlastne obsahuje ci nie nejake svinstva Very Happy
a aku rolu v tom ten melirovaci prasok v odfarbovani hraje som nikdy velmi nechapala,ci je to nieco ako aktivator alebo co
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,chci se zeptat šla jste některá z tmavých vlasů barvené hennou do blond??Nebo do melíru?Naposled jsem barvila před 8 měsíci myslím hennou a dneska jsem byla na melíru,ale délky mi zase nechytili Sad .Tak přemýšlím jak to udělat,aby ty délky šli taky odbarvit,zatím to tak vydržím u hlavy je melír pěkný jen není do délek Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 5:59 pm    Předmět: Citovat

no tak ja som zmiesala sodu bikarbonu s tym 3% peroxidom,zosvetlilo to ale do tepla(trocha žlte) a dolne vlasy ktore uz boli odfarbene su jak chemlo..nechapem Sad teraz si budem musiet umyvat vlasy fialovym samponom,alebo si kupit ten od palette strieborny-prosíím ma s ným niekto skúsemosť? ako dlho ho mozem nechat,ci nebudu fialkaste pramienky atd..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 3:39 pm    Předmět: Citovat

S tou sodou jsem to zkoušela taky,ale spodky mi to nevzalo a hodně mi ted se lámou vlasy.Ted chci zkusit jen ty tmavé pramínky ,tak uvidím Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 8:59 pm    Předmět: Citovat

Lusik111 napsal:
S tou sodou jsem to zkoušela taky,ale spodky mi to nevzalo a hodně mi ted se lámou vlasy.Ted chci zkusit jen ty tmavé pramínky ,tak uvidím Sad .


no ak máš tmavohnedé alebo hnedé vlasy je to dlhodobejší proces,ale dá sa to dosiahnuť aj s 3% peroxidom,jeden kadernik ma chanel na youtube,robi vlasy aziatkam na blond 6% peroxidom ktory im necha aj 5 hodin posobit..odporcuvam pozriet Very Happy je to taky gejko Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=RmjrKWDyeNs

krááásna farba,ale štvaly by ma odrasty,aj ked mam studene blond vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:48 pm    Předmět: Citovat

Jenže mě to nebere vůbec ty spodky kvůli henně Sad ,dneska jsem zkoušela anic Sad ani o odstín a minule mi to hezky vzalo do světle hnědé Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:53 pm    Předmět: Citovat

No ta on je Guy Smile a to jí tam dal jen 6% peroxid?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Natty napsal:
dakujem a ako dlho to nechavas? ja chcem skor docielit studeny odtien pretoze je to moj prirodzeny a viac mi pasuje..vyskusam to podla tvojho postupu Smile ale chcem skusit co to spravi s tym melirovacim praskom
len neviem co ten prasok vlastne obsahuje ci nie nejake svinstva Very Happy
a aku rolu v tom ten melirovaci prasok v odfarbovani hraje som nikdy velmi nechapala,ci je to nieco ako aktivator alebo co

Nechávám to do uschnutí, tj. nesmývám, jen napatlám a nechám uschnout - tuším, že peroxid na světle stejně neutralizuje a je z něj voda.
Melírovací prášek bude asi ta fialová barva, díky které vzniká studený odstín. Nestihla jsem ti napsat, že jen díky peroxidu studeného odstínu nedosáhneš, jde to automaticky dozrz u tmavších vlasů, či dozlatova u světlejších (nebo je to podle množství červeného pigmentu, které má každý individuální). Fialový šampon jsem zkoušela (Matushka) a nic moc, odhadnout kdy to vypadá přirozeně a kdy už háže fialový lesk jde obtížně. Ještě lze použít levnější variantu, koupit v lékárně genciálku, naředit a vlasy do roztoku namočit. Před tím by ale mělo předcházet opatrné zkoušení kolik genciány na jednom pramenu, neboť ta se vlasů a vůbec všeho drží fest. Takhle bych to asi udělala já, šampóny mají dost pofidérní a krátkodobé účinky. Proč jsi míchala peroxid se sodou, můžu se zeptat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 5:55 pm    Předmět: Citovat

Lusik111 napsal:
No ta on je Guy Smile a to jí tam dal jen 6% peroxid?


ano,nechal jej to 5 hodin ale iba na odrastoch Smile tak asi spravim,ale s 3kou
mam vela tipov a napadov ako tonovat vlasy ale všetko vydrži len chvilu a do farby sa bojim,a do drogerkovej už duplom Sad to spadnem do kolotoča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.