Odbarvování a blondýny, blond barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f50a3064dd105dcc2b5812fbdbb043aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

podařilo se vám úspěšně odbarvit?
ano, bez problémů
33%
 33%  [ 73 ]
vůbec to nebyl uvedený odstín, ale rezavá
16%
 16%  [ 36 ]
mě nechytlo vůbec nic
0%
 0%  [ 1 ]
jsem blond od narození :)
24%
 24%  [ 53 ]
nepřemýšlím nad tím
25%
 25%  [ 57 ]
Celkem hlasů : 220

Autor Zpráva
orange
0-7
0-7


Založen: 26.4.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 9:34 pm    Předmět: Zesvětlení vlasů přírodní cestou Citovat

Ahoj, dočetla jsem se, že jde vlasy zesvětlit bez použití melírů, barev atd., prostě přírodní cestou.Zajímaly by mě účinky na vašich vlasech, konkrétně po použití citrónu nebo medu, případně jak jste aplikovali, za jakých podmínek, doba působení . . .a samozřejmě jak moc to ničí vlasy.Případně budu moc ráda za jakékoliv doporučení, mám zvlněné vlasy pod prsa,mám svoji přírodní barvu (po chemické tmavě fialové se mi konečně vrátily na tmavší blond, možná světle hnědou), vlasy extrémně dobře šisují, myji je každý den (je mi patnáct a vlasy se mastí jak blázen Smile) a jsou možná trochu sušší u konečků, ale to díky vašim radám celkem zvládám Very Happy.Děkuji za jakoukoli odpověď!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 10:23 pm    Předmět: Citovat

Orange: skús si pozrieť tieto vlákna na zosvetľovanie citrónom: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1730&postdays=0&postorder=asc&start=0 a zosvetlenie harmančekom: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=285&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

tak ja som to odfarbovanie nakonec vzdala ... a zostali mi vlasy naozaj krepove, este takych 15cm ked pojde dole bude to celkom OK Razz naozaj byt platinovou blondinou pokial nemate svoje prirodzene vlasy velmi svetle sa neoplati, to bud kratky uces, alebo vlasy fakt tak po krk - po ramena... skoncila som s dlzkou vlasov aku som mala pred rokom a velmi mi padaju - myslim, ze je to dost zapricinene prave tym, ze som to vyse pol roka odfarbovala, za tento cas som musela zastrihovat velmi krepove suche konce dokopy som pocitala 10-15cm slo dole

tolko moje skusenosti s blond, ak mate dlhe vlasy a tmave a premyslate o velmi svetlej blond dobre si to premyslite baby, pokial chcete dlhe vlasy aj pestovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 1:15 pm    Předmět: Blond casting creme gloss Citovat

Ahoj, tak mam po dvou letech roupy s barvenim Very Happy Kdysi jsem si kupovala cokoladovy casting a barvila se na tmavo (jsem plava blondyna). Libilo se mi, jak mi z mych jemnouckych, splihlych vlasu vykouzlil hladkou, zarivou hrivu. Odrostla jsem na puvodni barvu a v lete to bylo bozi, ale ted v zime je to mysi sed. Cetla jsem nejake diskuze, nejvic se mi zamlouva piskova (1013), ale nekomu to pry vlasy ztmavi nebo hazi zrzave odstiny. Mate s tim nekdo zkusenost? Diky

Omlouvam se za chybejici diakritiku, nemam ceskou klavesnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to asi spis zkusila vzit nejakym tim More blond sprejem nebo citronperoxidem ... s barvou sice zkusenosti nemam, ale vzhledem k poctu prispevku za ta leta typu "chytilo mi to uplne jinak!" bych se do barveni prilis nepoustela, zvlast pokud si svoji barvu chces uchovat ...

P.S. Diakritika je v pohode Razz Stejne neni moc potreba Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.