diy rozčesávač
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c62fe0f5d81bcfe79452b6566c30a10Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andiepil
0-7
0-7


Založen: 13.9.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 7:46 pm    Předmět: diy rozčesávač Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nevíte recept na nějaký po domácku vyrobený rozčesávač. Zkoušela jsem medovo vajíčkový šampóna říkala jsem si že když už jsem si hlavu umyla stylem co ledninčka dá, tak si nechci patlat na vlasy chemičtinu. Tkaže, nevíte o něčem?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 1:14 pm    Předmět: Citovat

Zkus vlažnou vodu s nějakým lehčím olejem nebo i éterákem, kterou dáš do rozprašovače. Množství si musíš upravit podle toho, kolik tvé vlasy snesou oleje. A nebo zkus po umytí bud´ octový oplach nebo bílý jogurt místo kondicionéru. Vlasy se po tom taky líp rozčesávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 4:07 pm    Předmět: Citovat

když už sme u té směsi oleje a vody v rozprašovači, dělá vám to nějakou neplechu, když je voda a olej rozdělen....? jako ve smyslu jestli to stačí před aplikací protřepat a podaří se vám nastříkat jak voda tak olej, nebo jestli je třeba použít něco na emulgaci, tedy něco, co způsobí smíchání oleje a vody, např. mýdlo, jar...? případně máte tip na lepší emulgátor, něž je mýdlo?
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 4:51 pm    Předmět: Citovat

lethality: kdyz to poradne protrepes, nastrika se i voda i olej Smile Jinak jako emulgator lze pouzit treba lecitin Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

nj, ale kde ho mám sehnat? Very Happy to se dá koupit? vajico se mi tam nechce dávat Very Happy Very Happy ale díky za referenci, chystám se to už dlouho vyzkoušet, ale když furt ne a ne došplíchat ten tělový sprej.... Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 4:28 pm    Předmět: Citovat

Třeba tady: http://eshop.karelhadek.eu/lecitin-super Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 5:42 pm    Předmět: Citovat

dá se to někde koupit i v kamenném obchodě? a skoro 200 peněz za 20ml? sem myslela, že to bude poněkud levnější položka Very Happy ale možná mě to překvpilo právě proto, že sem neměla vůbec žádnou představu o ceně.... dokonce se to dá koupit i jako potravinový doplněk v lékárně (možná i ten by se dal použít?) Surprised
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:46 pm    Předmět: Citovat

Kosmetika Karel Hadek se dá objednat i přes kosmetičky, které s ní pracují. Nevím tedy, jak takovou kosmetičku hledat, ale zkusila bych zavolat http://eshop.karelhadek.eu/kontakt/jak-nakupovat. Jsou tam moc ochotní a myslím, že dají kontakt na nejbližší kosmetičku či někoho z okolí bydliště, kde se dá tato kosmetika objednat.


Nebo zde je levnější: http://originalatok.cz/cs/eshop/lecitin-super-50-ml, ale já mám raději kosmetiku od Hadka. Přímo s tím lecitinem, ale žádnou zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 12:23 pm    Předmět: Citovat

díky za info, tiki Smile popřemýšlím o tom, třeba nakonec nebude třeba, když to jitt funguje i bez něj, takže uvidím, ale i tak ještě jednou dík Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

lethality: Ja ho jednou zkousela pouzit do smesi oleju na oblicej a moc sem se s tim nedrbala. Mela sem takovy ty sojovy lecitinovy kapsle, tak sem jich proste par propichla a vymackala .. Laughing Takze pokud mas doma neco takoveho ... .)

Ale emulgator fakt neni potreba, proste to jen poradne pred pouziim protrepej Smile Jeste jako emulgator funguje tusim zloutek; taky obsahuje lecitin Smile Ale na trvanlivost toho mixu bych moc nesazela Laughing

Jinak jako nejlepsi rozcesavac se mi osvedcil Alverdi oranzovy kondis s troskou oleje primichanou v dlani Smile vlasy nejsou mastne, ale ani suche a krasne se rozcesavaji az do dalsiho myti Smile A neztraci objem.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.