Čelenky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ccae0fb0892d4caee14a8ecd50a2beaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Silvi
0-7
0-7


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 12:29 pm    Předmět: Čelenky Citovat

Nosíte někdo čelenky? Nenašla jsem tu o nich ani slovo, ale možná jsem něco přehlídla.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Já občas ano, ale takové skoro "neviditelné" Very Happy Takové ty tenké plastové barevné, co teď nosí hodně děvčat, mi ty vlasy dozadu neudrží...O čelenkách pravda se tady moc nemluvilo, snad jen v tématu o vlasových ozdobách - možná...vím, že se tu někdo zmiňoval o látkových čelenkách a když tady ještě byla Fairy, tak o nich taky mluvila...čelenky jsou občas praktické, ale když ji mám celý den, tak mě z nich bolí za ušima Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Já občas ano, ale takové skoro "neviditelné" Very Happy Takové ty tenké plastové barevné, co teď nosí hodně děvčat, mi ty vlasy dozadu neudrží...O čelenkách pravda se tady moc nemluvilo, snad jen v tématu o vlasových ozdobách - možná...vím, že se tu někdo zmiňoval o látkových čelenkách a když tady ještě byla Fairy, tak o nich taky mluvila...čelenky jsou občas praktické, ale když ji mám celý den, tak mě z nich bolí za ušima Embarassed Laughing


Tak já miluju textilní čelenky, odrůstá mi ofina a jsou pro mě k nezaplacení Very Happy Kupodivu mi ani nesklouzavají ( mimochodem, Fairy o nich psala, že je nemá ráda ). Používám i ty slabý plastový, třeba když udělám drdůlek nebo culíka, protože rozpuštěný vlasy mi to neudrží. Takový ty silný čelenky se mi moc líbí, ale nemám žádnou, během chvilky mě z nich bolí za ušima ( stává se mi to i když jako čelenku použiju sluneční býrle.... ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 1:20 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tak já miluju textilní čelenky, odrůstá mi ofina a jsou pro mě k nezaplacení Very Happy Kupodivu mi ani nesklouzavají ( mimochodem, Fairy o nich psala, že je nemá ráda ). Používám i ty slabý plastový, třeba když udělám drdůlek nebo culíka, protože rozpuštěný vlasy mi to neudrží. Takový ty silný čelenky se mi moc líbí, ale nemám žádnou, během chvilky mě z nich bolí za ušima ( stává se mi to i když jako čelenku použiju sluneční býrle.... ).

Já jsem si to myslela, že jsi o těch látkových čelenkách psala ty, ale nebyla jsem si jistá Wink Embarassed No Fairy se zmiňovala o jiných čelenkách, které si koupila v C&A, byly takové široké pěkné...škoda, že už tu Fairy není, měla jejich fotky v galerii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
sarahpentium napsal:
Tak já miluju textilní čelenky, odrůstá mi ofina a jsou pro mě k nezaplacení Very Happy Kupodivu mi ani nesklouzavají ( mimochodem, Fairy o nich psala, že je nemá ráda ). Používám i ty slabý plastový, třeba když udělám drdůlek nebo culíka, protože rozpuštěný vlasy mi to neudrží. Takový ty silný čelenky se mi moc líbí, ale nemám žádnou, během chvilky mě z nich bolí za ušima ( stává se mi to i když jako čelenku použiju sluneční býrle.... ).

Já jsem si to myslela, že jsi o těch látkových čelenkách psala ty, ale nebyla jsem si jistá Wink Embarassed No Fairy se zmiňovala o jiných čelenkách, které si koupila v C&A, byly takové široké pěkné...škoda, že už tu Fairy není, měla jejich fotky v galerii...


Já si pamatuju, že psala i o látkových, že jí tahají za přední vlasy Smile Je fakt, že čelenky, který jsem si koupila tady, mi vlasy opravdu tahají a kloužou. Před dvěma měsíci jsem si ve Francii koupila dvě, jen tak náhodou, a dneska lituju, že jsem si jich nekoupila víc, jsou úžasný. Netahají, nekloužou, nepářou se...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Čelenky jsou pěkné, zvláště ty široké látkové. Mám jich doma několik, bohužel pořád nemůžu najít ten správný způsob, jak je na tu hlavu napasovat bez toho, aby mi tahaly vlasy, odíraly uši nebo pořád nesklouzávaly dozadu.
Já si je vždycky nasadím tak nemožně, že mi nesluší, ale to neva, zkouším to dál...

Jinak co děláte s takovými proužky látky, jak to visí u těch látkových čelenek vzadu? Zavazujete na uzel nebo to necháte volně splývat? K čemu to vůbec je, na ozdobu? Já pořád nevím, co s tím Very Happy Embarassed Very Happy

p.s. - nebo se to zaváže VPŘEDU na hlavě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Čelenky jsou pěkné, zvláště ty široké látkové. Mám jich doma několik, bohužel pořád nemůžu najít ten správný způsob, jak je na tu hlavu napasovat bez toho, aby mi tahaly vlasy, odíraly uši nebo pořád nesklouzávaly dozadu.
Já si je vždycky nasadím tak nemožně, že mi nesluší, ale to neva, zkouším to dál...

Jinak co děláte s takovými proužky látky, jak to visí u těch látkových čelenek vzadu? Zavazujete na uzel nebo to necháte volně splývat? K čemu to vůbec je, na ozdobu? Já pořád nevím, co s tím Very Happy Embarassed Very Happy

p.s. - nebo se to zaváže VPŘEDU na hlavě?


Mě nikde nic nevisí Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:45 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Dés asi myslí ty látkové čelenky z pevné látky, které se zavazují dole pod vlasy, Sarah ty zas myslíš látkové čelenky buďto z pružné látky, nebo pevné látky, ale v jedné části té čelenky je všitá guma (normálně obalená látkou) a nejsou na zavazovaní, ale jsou vcelku Laughing (jsem se to pokusila trochu vysvětlit - nevím, jestli pochopitelně Laughing ) Musím se smát tomu výroku Sarah "Mě nikde nic nevisí Shocked " Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

čelenky jsem nosila jako málá, tenké, plastové, s beruškama, heč Very Happy
Teďka nosím jenom občas látkovou-mám takový šátek, který je spojený...no prostě jak rukáv, nevim, jak to popsat. Tak ho jenom složím (podle toho, jak širokou chci čelenku) a navléknu na hlavu (myslím, že nějaké fotky s tím šátkem mám v profilu, nosím je docela často tak na volný čas).
A teď uvažuju, že si koupím nějakou plastovou (ale širokou, ty tenounké barevné co se teď nosí se mi jednak nelíbí a jednak si myslím, že mi to neudrží vlasy). Strašně se mi líbily ty srdíčkové co měla Fairy v profilu Very Happy Chci je proto, že teď hodně často nosím vlasy rozpuštěné a stačí, aby trochu fouklo a jsou všude, hlavně v obličeji. A i když nefouká, tak mívám občas v očích takové ty kraťounké vlásky co mi podrůstají.

A k tomu, co psala Descantes: já asi vím, co myslíš Very Happy Je to široká plastová čelenka, obalená do látky a ta visí dál dolů i když už tam není ta plastová packa. Já to teda moc často nevídám, ale vím, že kámoška si takovou koupila v Holandsku.
A asi je to teda na zavázání vzadu, prostě jak kus látky akorát ve předu vyztužený. Ale taky už mě napadlo to zavázat ve předu nad čelem Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

nj, Sim mě předběhla.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.