Čelenky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2b8dd858fb7dc9a8a9c5fbb8befe5b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 4:55 pm    Předmět: Citovat

Nn, vetsinou ji proste jen tak nasadim na hlavu Smile Okolo te vlasove linie mi celkem drzi, zvlast, kdyz si udelam nizky culik a vedu ji pod nim.

No a uprostred te hlavy vetsinou taky s culikem (dole v tyle) .... ale ne primo kolmo k zemi, spis vic k te vlasove linii (ale aby ji neprekryvala).

Imho z anatomickeho hlediska ani neni mozne, aby ta celenka drzela sama o sobe kolmo k zemi, protoze hlava je lehce sisata a v tech mistech ma u nekterych lidi tendenci "uz klesat".

Takze pripadne vyresit pinetkama Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 5:02 pm    Předmět: Citovat

Ach, mě se tak líbí všechny čelenky, šátky a všelijaký vlasový ozdobnosti, ale plastový mě tlačí do hlavy strašidelně, látkový mi nedrží, šátky mi sjíždí a stejně mi z toho nic moc nesluší, takže je prostě obdivuju na jiných Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Nn, vetsinou ji proste jen tak nasadim na hlavu Smile Okolo te vlasove linie mi celkem drzi, zvlast, kdyz si udelam nizky culik a vedu ji pod nim.

No a uprostred te hlavy vetsinou taky s culikem (dole v tyle) .... ale ne primo kolmo k zemi, spis vic k te vlasove linii (ale aby ji neprekryvala).

Imho z anatomickeho hlediska ani neni mozne, aby ta celenka drzela sama o sobe kolmo k zemi, protoze hlava je lehce sisata a v tech mistech ma u nekterych lidi tendenci "uz klesat".

Takze pripadne vyresit pinetkama Smile

mám to úplně stejně, když udělám střední nebo nižší culík, drží to okolo vlasový linie krásně, nosím to na lezení, aby mi případný uvolněný vlasy z culíku nebo drdolu nevadily do očí.

Jinak nevím, leda přichytit nějakejma pérkama aby to drželo jak chceš, ale mě osobně se to třeba nelíbí a tahá mě to (ty pérka/pinetky-mě se to plete). A ani mě to nesluší, ale vidávám dost holek po městě kterým to drží za vlasovou linií, ale ty maj obecně míň placatou hlavu, ale takovou hezky tvarovanou, že vpředu se jim pořád zvedá dozadu, a zespodu čelenky maj taky tvarovanou hlavu, takže jim to neleze nahoru. Nevím no, myslím že je to o tvaru hlavy, jestli to bude nebo nebude držet.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

Já nosím čelenky poměrně dost, když mám vlasy den před umytím a nechci je mít jen tak rozpuštěné, protože jsou už takové uplácnuté na hlavě. Sčešu vlasy dozadu a natupíruju (nojo, jinak to vzadu nedrží a rozdělují se do stran - to nesnáším!) Mám takové ty tenké gumičkové s mašličkou, pak mám ráda takové 3 tkaničky (něco jako kůže) spletené do copu a aby to pružilo, tak je ve spodní části gumička a pak miluju takové ty z jednoho kusu látky s větší mašlí. Něco jako tohle http://proslecny.cz/wp-content/uploads/rihanna_head_scarf.jpg , akorát já to nosím s rozpuštěnýma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 1:28 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem měla plno času do odjezdu autobusu a řekla jsem si, že se zajdu podívat na vlasoozdoby, tak jsem tam zmerčila takové ty cca cenťák široké elastické čelenky bez železného spoje za 4.90 a nabrala jsem si od každé barvy jednu Embarassed Very Happy
Jenže doma jsem zjistila, že ačkoliv oni jsou naprosto normálně velké, tak má hlava asi zřejmě ne, protože mi pomalu postupně sjíždí dozadu, dokud se nesundají... Confused Mám tak jemné vlasy, že čelenku prostě nezadrží, ale naopak ona hrne je a pinetky v mém případě nemají smysl, protože mi dlouho nedrží ani když na ně žádná vnější síla nepůsobí... Nemáte někdo nějaký fígl (třeba namočit do nějakého nebarvícího roztoku nebo něco), aby jenom fakt trochu povolily a nezničily se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 3:36 pm    Předmět: Citovat

Zkusila bych je namočit (normálně vodou) a mokré natáhnout na něco většího než hlava, mohly by se trošku vytahat teoreticky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak mě tohle dělají úplně všechny členky. Proto je nenosím. Jediné, co mi na hlavě chvíli drží jsou sluneční brýle. Ty se do vlasů "zachytí" těmi pacičkami na nos a docela drží. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 4:26 pm    Předmět: Citovat

Elastické čelenky jsou pro mě věc naprosto nenositelná, dělají přesně to, co tu bylo popsáno - prostě sklouznou dozadu a pokud možno u toho ještě nepříjemně tahají za vlasy. Strašně se mi líbí, ale nosit je prostě nemůžu (jak ty široké pruhy, tak ty tenké jakoby gumičky, různé copánkové atd). Jediná pro mě nositelná čelenka je plastová, ale musí být většíí, takže v krámě vždy zkouším nasadit na hlavu Very Happy

Možná, že by šly vytahat, ale zas by byly moc volné a klouzaly by podle mě stejně - leda postupně roztahovat a zkoušet Very Happy Kdyžtak dej echo, že bych jim případně ještě dala šanci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 1:48 pm    Předmět: Citovat

Já mám na čelenky blbej tvar hlavy, vzadu není elegantně vypouklá, ale spíš divně spláclá... Takže podobnej problém, čelenky slejzaj, navíc s rozpuštěnejma vlasama to nepůsobí až tak hezky. Ale občas si čelenku vezmu k uzlu nebo drdolu, kterej tu spláclou část hlavy zakryje - a v tom případě to jistěj pinetky a fakt to udržej, ačkoli jenom tak bez čelenky mi v jemných vlasech taky moc nedržej. Nicméně tohle samozřejmě jde jenom s čelenkama, který jsou spíš volnější - takže už jsem některý svoje taky namáčela a vytahovala - a docela to pomohlo. Cool
Anebo holt čelenka přes čelo styl indián... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

tiki napsal:
Tak mě tohle dělají úplně všechny členky. Proto je nenosím. Jediné, co mi na hlavě chvíli drží jsou sluneční brýle. Ty se do vlasů "zachytí" těmi pacičkami na nos a docela drží. Very Happy


mám to taky tak a bonusem je, když chci pak ty brýle z hlavy sundat alá Hollywoodská stár a ve skutečnosti si vyrvu právě těma pacičkama 20 vlasů z ofiny a 10 minut je vymotávám s nataženýma rukama kilometr před obličejem, echt stylové... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.