MATRIX-vlasová kozmetika
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d637b116fcf791c2e6fe83e8a3c2087Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 6:22 pm    Předmět: MATRIX-vlasová kozmetika Citovat

Aojte..máte niektorá skúsenosť s touto vlasovou kozmetikou?konkrétne rad sleek.look?.. je dosť drahá,ae tvrdia,že je fakt dosť kvalitná..je to profesionálna značka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 6:31 pm    Předmět: Re: MATRIX-vlasová kozmetika Citovat

Simik napsal:
Aojte..máte niektorá skúsenosť s touto vlasovou kozmetikou?konkrétne rad sleek.look?.. je dosť drahá,ae tvrdia,že je fakt dosť kvalitná..je to profesionálna značka


Tak já mám Matrixem melírovaný vlasy ( velká spokojenost ) a z řady sleek.look mi kadeřnice použila nějakej přípravek, kterej se vmasíruje do vlasů po umytí před finální úpravou vlasů. Neskutečně se mi po tom leskly vlasy, byly naprosto hladký a heboučký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Matrixu šampon Biolage na objem a moc mi nevyhovuje.
Ale barvy snad mají dobré. Chce to vyzkoušet, kámoška používa z té řady Biolage také něco a nemůže si to vynachválit.
V podstatě jsem dodneška nenašla nic, co by mě absolutně vyhovovalo. Ted střídám Kerastase a Goldwell, od přírody jsem uplně odešla, dost mi vlasy netroufám si řícz poničila, ale nevypadaly ani trochu hezky. S chemii to taky není žádný zázrak- ach ta kvalita, ale jde to v rámci možností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

kdysi /asi rok/ jsem používala od matrixu zelenou a pak i oranžovou řadu, jedna byla na kudrnaté a přitom mě děsně vysušovala a později mi přestala vonět, a ta druhá je na uhlazení, voněla poněkud lépe, ale nezdálo se mi to nějak zvlášť extra. dodnes mám v koupelně nějaké mléko z té oranžové řady sleek look a ještě nějaký roztok před žehlením, ale k ničemu mi není, takže jestli by se to někomu hodilo, klidně se toho vzdám... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Já mám od Matrixu šampon Biolage na objem a moc mi nevyhovuje.
Ale barvy snad mají dobré. Chce to vyzkoušet, kámoška používa z té řady Biolage také něco a nemůže si to vynachválit.
V podstatě jsem dodneška nenašla nic, co by mě absolutně vyhovovalo. Ted střídám Kerastase a Goldwell, od přírody jsem uplně odešla, dost mi vlasy netroufám si řícz poničila, ale nevypadaly ani trochu hezky. S chemii to taky není žádný zázrak- ach ta kvalita, ale jde to v rámci možností.


Inak aj ja rozmýšlam,že odídem od prírodnej kozmetiky´,lebo mi to začalo dosť vysušovať vlasy a vyzerajú ako slama v poslednej dobe Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Simik napsal:
galadriel napsal:
Já mám od Matrixu šampon Biolage na objem a moc mi nevyhovuje.
Ale barvy snad mají dobré. Chce to vyzkoušet, kámoška používa z té řady Biolage také něco a nemůže si to vynachválit.
V podstatě jsem dodneška nenašla nic, co by mě absolutně vyhovovalo. Ted střídám Kerastase a Goldwell, od přírody jsem uplně odešla, dost mi vlasy netroufám si řícz poničila, ale nevypadaly ani trochu hezky. S chemii to taky není žádný zázrak- ach ta kvalita, ale jde to v rámci možností.


Inak aj ja rozmýšlam,že odídem od prírodnej kozmetiky´,lebo mi to začalo dosť vysušovať vlasy a vyzerajú ako slama v poslednej dobe Sad


Mě přírodní věci vlasy taky vysušují... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 1:27 pm    Předmět: MATRIX-vlasová kozmetika Citovat

Tak umyté,odskúšané Very Happy Mám po tom nádherne jemné,voňavé a rovné vlasy Wink musím ich dať už končne do poriadku,lebo sú dosť vysušené Sad ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Já mám od Matrixu šampon Biolage na objem a moc mi nevyhovuje.
Ale barvy snad mají dobré. Chce to vyzkoušet, kámoška používa z té řady Biolage také něco a nemůže si to vynachválit.
V podstatě jsem dodneška nenašla nic, co by mě absolutně vyhovovalo. Ted střídám Kerastase a Goldwell, od přírody jsem uplně odešla, dost mi vlasy netroufám si řícz poničila, ale nevypadaly ani trochu hezky. S chemii to taky není žádný zázrak- ach ta kvalita, ale jde to v rámci možností.


Mě docela láká od Biolage hydratační šampon a taky hydratační tubičky stejné značky ale nevím zda by hodně nezatěžovaly(hlavně ten šampon). Taky jsem měla roupy že bych si koupila ten Matrix na kudrnaté vlasy ale pokud spíše vysušuje tak to není nic pro mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Takže, odzkoušela jsem Matrix šampon Sleek look-oranžový. Čekala jsem sice trochu větší uhlazení ale vcelku jsem spokojena. Jen mi vlasy nenarovnal,moje se po něm zvlnily úplně jako vždy. Jinak mi nijak nezjemnil a jsou fakt hodně husté. To jsem nečekala, myslela jsem že po takovém šamponu budu mít na hlavě jen pár chlupů-to se mi stalo už hodněkrát po drogerijních šamponech. Konečný verdikt-vlasy nezatížil,nezjemnil,krásně se lesknou,ale "rovný" efekt se u mě nekonal(a to mám jen lehce zvlněné vlasy), celkově jsou ty vlasy na dotek i pohled pevnější. Celkem spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

Nemáte některá vyzkoušení od Biolage gel pro objem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.