zamotanec z vlasů
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ced89cba63880a5eae06861c02180d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 3:08 pm    Předmět: zamotanec z vlasů Citovat

ahoj, často vídám na hlavách dlouhovlásek takový zamotanec stvořený pomocí gumičky, a já bych ráda věděla jak na to. často to zkouším a nejde mi to. holky poraďte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, provlíkneš do 3/4 gumičkou a pak zas a zas a pak to někde utáhneš.. Cool

A já si tímhle pěkně zničila (polámala) vlasy Smile takže dle mého názoru, na těžkých vlasech to nedrží a "netěžký" a křehký to zničí Cool na druhou stranu se tím dají rychle vlasy uklidit a nepřekáží. Avšak už preferuju jiný způsob smotání vlasů.

Teď jsem ve fázi rekonvalescence a už do tohohle vězení vlasy nikdy nedám.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 9:20 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Jo jo, provlíkneš do 3/4 gumičkou a pak zas a zas a pak to někde utáhneš.. Cool

A já si tímhle pěkně zničila (polámala) vlasy Smile takže dle mého názoru, na těžkých vlasech to nedrží a "netěžký" a křehký to zničí Cool na druhou stranu se tím dají rychle vlasy uklidit a nepřekáží. Avšak už preferuju jiný způsob smotání vlasů.

Teď jsem ve fázi rekonvalescence a už do tohohle vězení vlasy nikdy nedám.

hm tak to mě nenapadlo, že to ničí vlasy. ale když oni to mají tak hezky jako by pravidelně zamotané a já když to zamotám tak mi tam čučí takový ten ohyb z vlasů, ale jim trčí jen takové špičky z vlasů a je to hezký. a jak si teď hezky smotáváš vlasy? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st říjen 23, 2013 7:45 am    Předmět: Citovat

Nic si z toho nedělej, mně to taky nejde Laughing Taky jsem nikdy nepochopila, jak to ty holky dělají, a přitom takový jednoduchý a ležérní účes...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st říjen 23, 2013 7:52 am    Předmět: Citovat

musím súhlasiť s Majdal_e_e_nkou, rovnako ako ona si myslím, že tento účes ničí vlasy. v lete som ho intenzívne nosila, nejakú fotku mám aj v galérii. keďže mám pomerne ťažké vlasy, len s pomocou gumičky to nešlo, musela som to kde-tu aj prisponkovať, aby to hlava a krk zniesli. ale je to pekný a ležérny účes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 7:42 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Nic si z toho nedělej, mně to taky nejde Laughing Taky jsem nikdy nepochopila, jak to ty holky dělají, a přitom takový jednoduchý a ležérní účes...

no právě, takový hezký účes a prd, aspoň že nejsem sama a když to ničí vlasy tak nás to nemusí tolik mrzet.
třeba je to tím, že nemám tak husté vlasy, když mi to nejde udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 10:02 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:

no právě, takový hezký účes a prd, aspoň že nejsem sama a když to ničí vlasy tak nás to nemusí tolik mrzet.
třeba je to tím, že nemám tak husté vlasy, když mi to nejde udělat.


Tak těžko říct, jestli to opravdu ničí vlasy, na moje vlasy to určitě negativní vliv mělo, na tvoje to takový vliv mít nemusí Smile

Nicméně stejně mám pocit, že to jde líp udělat z vlasů vlnitých a nebo sušších. Protože zdravé, těžké, rovné vlasy jakoby spadnou Smile

Nechci tím říct, že by vlnitý vlasy nemohly být zdravý Smile samozřejmě že jsou. Ale ten typ je k tomu asi lepší Smile

Laughing no nevím zda je to rozumně napsaný Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makec
8-20
8-20


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 1:43 am    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:

Nicméně stejně mám pocit, že to jde líp udělat z vlasů vlnitých a nebo sušších. Protože zdravé, těžké, rovné vlasy jakoby spadnou Smile


Přesně tak, tento účes nevytvořím, aniž bych si totálně nezničila vlasy tím, že se je budu snažit oslabit tak, aby v účesu držely Very Happy Na rovné, hladké vlasy to fakt moc nefunguje, škoda, takové účesy se mi moc líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 8:04 am    Předmět: Citovat

jakožto zástupce vlnitých vlasů musím souhlasit Very Happy Zamotanec mi jde (někdy se povede a někdy ne, ale jde). Ale jelikož mám suchý vlasy a pak to následný rozmotávání gumičky ty vlasy rve a láme, tak už taky zamotanec nepraktikuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 9:50 am    Předmět: Citovat

Nevím jestli dobře chápu o co jde. Ale myslíte takové to, že udělám culík, druhou otočkou gumičky ho neprotáhnu celý a třetí otočkou zajistím celý "drdol"? Jestli jo, tak jsem si nevšimla, že by to ničilo vlasy, jen to chce pořádnou pevnou gumičku.. Já mám jednu vyrobenou z kalhotové gumy.

edit: Nedalo mi to a musela jsem to nafotit.


Naposledy upravil Angua dne út říjen 29, 2013 11:22 am, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.