Seznam.cz
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd52bc6808eb83a49f413a7ac1252332Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 7:09 pm    Předmět: Citovat

jedno malé OT: no jak tak hledím na web, vidím, že změnu nečeká jen lide.cz, ale i třeba seznamácký mail.... že by konečně důvod, proč definitivně odejít k gmailu a na seznam definitivně zanevřít? připadá mi to, jako by chtěli celý seznam a jeho weby potopit ke dnu a uživatele nabídout konkurenci.... a to, co se má stát s lide.cz - wtf???? vždyť ten web předběhl svým způsobem dobu a i třeba dnešní fenomén FB... prostě nestačím zírat.... na seznamu sem od začátku mého potulování se na webu, pamatuju doby, kdy český internet = seznam.... ale poslední dobou to jde 10 k 5.... hu, konec výlevu a OT
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 10:13 am    Předmět: Citovat

Taky to nechápu, ale časem třeba pochopíme. Email si zatím měnit nechci, to bych to musela měnit snad úplně všude, na forech a ve škole a u učitelů atd a to se mi zatím nechce :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 11:23 am    Předmět: Citovat

pak eventualne zkusit zaridit preposilani ze seznamackyho mailu na jinou adresu ... jako presmerovani ... je to piplacka, ale snad by to nejak udelat slo. Nebo hodlaji vypnout i to?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
pak eventualne zkusit zaridit preposilani ze seznamackyho mailu na jinou adresu ... jako presmerovani ... je to piplacka, ale snad by to nejak udelat slo. Nebo hodlaji vypnout i to?


přeposílání zatím funguje ok, otázkou je právě to, jestli to zůstane zachované, když hodlají obnažit mail na odeslané, přijaté a nový mail.... Evil or Very Mad milý uživateli, nech se překvapit Rolling Eyes
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Prave, to mne celkem desi ... ze to nechaji jen na prijmout/odeslat ... :/ haaaajzli :/
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat

No zejména, když má člověk nastavenou kupu filtrů, vytvořených nejmíň deset složek a prostředí uzpůsobené tak, aby z něj nebolely oči. Výborný tah, vskutku. Asi fakt přejdu na gmail, i když to bude chvíli trvat. Confused
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 7:31 pm    Předmět: Citovat

Však já nechápu, proč ještě lidi mají mail od seznamu. Jestli někdo chce funkce, tak je nenajde asi nikde jinde, než na Gmailu. Cokoliv tam je možné, takže prostě přejděte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 7:34 pm    Předmět: Citovat

Třeba proto, že je to můj nejstarší mail, mám na něj nasměrovanou kopu věcí od školy, po práci, apod.
Naprosto nechápu, proč se furt zavedené, fungující věci, musí neustále vylepšovat Evil or Very Mad
No, to je fuk. Ví někdo datum, kdy se mají rušit ti Lidé a překopávat Seznam?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 7:50 pm    Předmět: Citovat

Tak se tedy taky hlásím tady do služby... Škoda těch lide.cz. Pokud vím, tak žádné oficiální datum změny ještě nevyhlásili...

Jen tak mimochodem - gmail mi blbne až to není pěkné, takže pokud osekají i seznam, tak se asi porozhlédnu ještě někde po něčem spolehlivém... Ach jo. Nevíte někdo o nějakém spolehlivém emailovém klientovi s příjemným rozhraním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

Morganna: OK. Beru, tohle je otravný, sám jsem si tím prošel. Ale není nic jednoduššího, než ten mail prostě všude změnit. Zakousnout se do toho, udělat tu velkou změnu najednou a ne jen nadávat.
Proč se věci mění? Tomuhle se říká vývoj. Wink Tady mi to nedá, a budu rejpavej. Kdyby se věci neměnily, jsme v jeskyni. Věci se MUSÍ vylepšovat. Jasně, že jo. Vývoj tak jde dopředu. Tohle mi připomíná jak lidi pořád nadávají na to, když se něco obnnoví (ve smyslu změní k novému). Jenže lidi nadávají i když se nic nedělá. Plno lidí nadávalo na seznamovský mail, že je zastaralý. Tak ho obnovili. plno lidí nadává zase… Njn. Ta lidská podstata.
Věci se prostě budo měnit a vyvíjet. Je na čase se s tím smířit.

Myskha: Blbě? Mně ne. Co Ti (ne)dělá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.