Seznam.cz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1f156c4f4442894c61d89503ceb5590Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

Já ti nevím, ale pokud provedou změnu z věcí, které nám nedříve nabídli, jak nejsou super a ano, je velmi pohodlné si filtrovat poštu přímo do složek a nemít bordel na jedné straně (například), tak teď provedou super hyper změnu jakože k lepšímu a zkrouhnou to až na dřeň, aniž by ti nechali volbu? To fakt miluju.

Gmail asi nakonec nebude řešením, to spíš polský mail, jeho vývojáří neblbnou a nemusí být za každou cenu moderní.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 8:33 pm    Předmět: Citovat

Dal: Zrovna v pripade seznamu mi to neprijde jako vyvoj ale krok zpet. Kdo nechce ty funkce pouzivat, pouzivat je nemusi a nikdy nemusel, ale brat je uzivatelum, kteri je pouzivaji je ... demence.

Proc mam seznam? Protoze maily na nem jsem si zakladala pred dobre deseti lety ... a tehdy jsem vedela o googlu kulovy, kdyz mi bylo ctrnact. Kde vsude (a kdo vsechno) je za tech deset let ma uz ani netusim ...

Tudiz v konecnem efektu jedine, co budu mit jsou ztracene kontakty a zkazenou naladu. Ne ze bych na seznamacky mail pres to jejich rozhrani lozila casto, ale kdyz uz nejsem na svem PC a potrebuju se tam mrknout, aspon tam mam nejaky zakladni razeni do slozek abych se v tom vyznala ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 10:36 pm    Předmět: Citovat

Dalarius: Občas mi nejdou přiložit přílohy; občas mi nejde odeslat email; dost často, když pošlu email s přílohou, tak vůbec nedojde adresátovi. A podobné vylomeniny mi ten gmail dělá. Už jsem to řešila s českou i s anglickou podporou a podle nich to není možný, všechnp by tam mělo být správně. Navíc mi gmail špatně třídí poštu (aneb všechno nějakým automatickým štítkem označuje jako důležité a některé zprávy pro jistotu ani nezobrazí - např. odpověď na moje zaslané CV, na kterou jsem přišla náhodou). A poslední věc je ta, že jsem si na něj ani po 3 letech nezvykla a přijde mi extrémně user unfriendly a nepřehledný... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 11:30 pm    Předmět: Citovat

Jitt: Seznam spíš udělal krok vedle. Špatným směrem. S tím bych souhlasil. Ale půjde krok kupředu, protože nejspíš budou požívat nejnovější technologie běžící na pozadí. To, že implementovali málo funkcí, to je zase jiná…
Jasně, taky se mi nelíbí, že to mají všechno zrušit atd. Spousta lidí tam chodila právě kvůli tomu, co budou rušit… Taky si myslím, že to měli udělat metodou volitelnosti. Aby si uživatel sám řekl, co bude používat a co ne.
Takže…ze zvyku? Nic proti, ale tohle snad ani nebereš jako důvod pro jeho zachování, ne? Wink Navíc, přeposílání se doopravdy dá nastavit. Doufám, že to půjde i v tom novém, kdyby ne, tak by to bylo fakt špatné.
Myskha: Nemůže to být prohlížečem? Nebo připojením? Thle je docela kuriózní chyba… Nebo spíš chyby. Nikdy jsem o nich neslyšel.
Vidíš to, mně se zase dost líbí. Btw, takové ezoteické vysvětelní by bylo, že Ti Gmail nefunguje, protože ho třeba nemáš ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 12:31 am    Předmět: Citovat

Dal: Mne jde predevsim o to preposilani Laughing A ani ne tak o zvyk, jako spis o to, ze treba moji spoluzaci maji prave moji seznamackou adresu a kdyz odatmtud odejdu, tak s nimi ztratim kontakt (protoze nekteri experti meni adresy jak ponozky a telefonni cisla jeste castejs) ...

A nejsou to jen spoluzaci ... proste obecne. Proto mam icq, skype i telefonni cislo porad stejne, navzdory vsem okolo kdo to permanentne meni (z ruznych duvodu) ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 9:06 am    Předmět: Citovat

Dalarius: připojuju se z několika počítačů, z několika různých sítí a z několika prohlížečů a děje se to ve všech. Asi to bude vážně osobní odplata za to, že ten gmail prostě nemám ráda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:05 am    Předmět: Citovat

Jitt: Ehm…čistě teoreticky, ten mail stále bude fungovat. Tzn. když všem napíšeš, že máš jiný mail, dáš jim ho, tak to bude OK, ne snad? Smile
Myskha: Aha. No…a zkoušela sis založit i jiný účet? Třeba bude chyba někde ve Tvém účtu.
…nebo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

Dal: ... uvedu priklad: mam kamaradku z tabora, se kterou jsem na dlouhych sest roku ztratila jakykoliv kontakt ... proste se "ztratila" nekde ve svete, mela nove cislo, maily se mi od ni vracely ... az se mi pred trema rokama ozvala prave na tu starou adresu, kterou mela v adresari z noveho mailu s tim, ze byla v Mexiku pracovne a ze zapomnela od stareho mailu heslo a nedokazala se tam dostat ... tezko muzes takovemu cloveku "napsat" ze mas novou adresu.

Nic, Seznam proste budu resit az to prijde ... stejne na neho pristupuju pres Opera mail, takze budu jen ve skrytu doufat, ze z toho neudelaji ciste jen POP3 protokol. I kdyz budu nadavat a hudrovat, stejne tam primo lezu malokdy, takze vo co go Cool
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

dale, dokážu pochopit, když se mění design, aplikace a věci, co službu provozují, podporují.... tomu já říkám vývoj... ale nedokážu pochopit omezní služeb a nastavení, na které sou uživatelé léta zvyklí.... docela by mě zajímalo, co konkrétně bys dělal ty, kdyby takhle změnili a okleštili i tvůj milovaný gmail?? a tvůj svět mailu prostě zbořili a musel bys hledat alternativu.... přestože bys věděl, že před tím to fungovalo a vyhovovalo ti to tak, jak bylo.... nevím, co konkrétně nového skvělého a zázračného jde ve světě mailu vytvořit? ta služba existuje desítky let (a to je kurevsky dlouhá doba ve světě IT!) a za tu dobu je v podstatě stejná, jen se zvyšují kapacity schránky a velikosti mailů....

takže ty možná nedokážeš pochopit, proč je někdo u seznamu a nechce se mu měnit mail, který se vpodstatě rovná jeho počítačové identitě, ale ne všichni musí být spokojení s gmailem, jako ty... stejně tak někdo nedokáže pochopit, proč být u gmailu...

a k tomu googlu, jak píše jitt "Proc mam seznam? Protoze maily na nem jsem si zakladala pred dobre deseti lety ... a tehdy jsem vedela o googlu kulovy" to nevíte, že seznam je o dva roky starší společnost, než všeslavný google? navíc google se o čr začal zajímat až v roce 2006... tedy v době, kdy tu seznam byl už 10 let....

btw, co se týče nedávného nového mailu seznamu (pro ty, kdo ví), ráda bych se vrátila k původní verzi, se kterou sem byla spokojená - to množství spamů, co mi chodí od té změny rádoby k lepšímu, je otravné... fakt Evil or Very Mad to byl první impulz, kdy sem začla přemýšlet o změně.... tzn, že dalovo "protože nejspíš budou požívat nejnovější technologie běžící na pozadí" už se stalo, a změna pro koncového uživatele opět k hošímu....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 11:12 am    Předmět: Citovat

Taky ty změny nechápu. Např. co jako to má znamenat se Streamem? Shocked A Gmail je pro mě strašně nepřehledný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.