Seznam.cz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f1176412bd337c0d8f455a8842a6671Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 12:37 pm    Předmět: Citovat

Nárůst spamů od "nového" seznam mailu taky registruju. Každý den tuny a spam koš je na to velice slabý, 95% mi chodí do doručených. Šmejdi.

Nicméně opakuju otázku - ví někdo, k jakému datu se mají zrušit dosavadní Lide.cz a zavést nový seznam?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 12:57 pm    Předmět: Citovat

Ja nasla jen tohle:

http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/seznam-cz-predstavil-velke-zmeny--uzivatelska-videa-jdou-stranou--stream-cz-se-stane-internetovou-televizi__s288x10121.html

a tohle:

http://www.zive.cz/clanky/podivejte-se-jak-bude-vypadat-novy-stream-lidecz-a-dalsi/sc-3-a-170682

Komu se tim nechce procitat, tak pry uz nekdy v rijnu by melo byt k dispozici alternativni tema vzhledu na seznamu a do Vanoc nejake dalsi zmeny, ale presne datum jsem proste nikde nevykopala ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 2:13 pm    Předmět: Citovat

Mně to přijde jak Hospoda na mýtince :"Ale chodili mu tam lidi." Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 3:18 pm    Předmět: Citovat

Seznamácký mail používám spíš už jen ze zvyku, mám i gmail a přijde mi ok, spokojenost. Nechodí tam tolik spamů a je přehledný. Tak uvidím, jestli se s tím od seznamu rozloučím definitivně.
Hlavně mě ale naštvali tím zrušení diskuzí na Lidech a že z toho udělají jen seznamku Confused Asi si tam smažu fotky, seznamovat se nechci. Na diskuze jsem už moc nechodila, ale bylo výhodou, že tam byla fóra prakticky o všem.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 4:41 pm    Předmět: Citovat

Mno, ja si jen tak z rozmaru smazla na Lidech ucet a den potom jsem zjistila, ze se stejne budou rusit Very Happy To mi zas jednou vyslo.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

tak pěkně prosím Email od Seznamu dostal papírovou podobu... píší, že změna je dobrovolná, takže doufejme, že to tak zůstane napořád Twisted Evil

jinak můj chlap to hned odzkoušel, kouzelná byla chvíle, kdy klikl na nastavení a tam jen změna hesla a jména u mailu.... zkoumal to, hledal něco další a pak řekl: a to je všechno? Very Happy tzn, že tam ani není to přesměrování.... Very Happy a taky nás pobavila hláška "stydím se to říct, ale něco se pokazilo" když se nenačetla zaheslovaná příloha Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 9:11 pm    Předmět: Citovat

TO si děláš... srandu. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:23 am    Předmět: Citovat

Mno ... ted je mozna zmena dobrovolna ale doufejme, ze to tak zustane. Nasla jsem na netu neco v tom smyslu, ze to ted da seznam jako "dobrovolnou volbu ve forme skinu" aby videl, jak lidi reaguji ... proste neco jako test.

Coz mne zrovna moc nadeji nenaplnuje, ze to jako dobrovolna volba i zustane :X Mozna jsem jen moc velky pesimista, kdo vi :X

EDIT: Ale tohle zni nadejne:

kód:
„Uživatelům, kteří se pro tento vzhled rozhodnou, se výrazně zjednoduší práce s elektronickou poštou. I když jim zůstanou zachovaná veškerá nastavení, budou moci pracovat jen se základními funkcemi e-mailu – tedy psaní a čtení zpráv, včetně rychlých odpovědí a přeposlání. Odpadne řazení zpráv, štítkování, filtrování nebo třeba složitější nastavení,“ vypočítává Finger.

_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:39 am    Předmět: Citovat

Někde jsem četl, že teď je to dobrovolné pro usnadnění přechodu k něčemu, co pak bude nutné. Takže teď dobrovolně, nebo pak povinně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 8:23 am    Předmět: Citovat

Jo, oni to lidi nechají otestovat, a pak je k tomu přinutí. NO už jsem začala koumat, jak si zapojím Sylpheedu nebo Hromového ptáka Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.