Článek Hořčice pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a1ed5afdf8eeaf1575c63c522ad0a9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zkusíte hořčičnou masku?
určitě
59%
 59%  [ 75 ]
ještě nevím, počkám na víc ohlasů
28%
 28%  [ 36 ]
ne - zní to moc krásně na to, aby to mohlo fungovat
11%
 11%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 4:16 pm    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Vyzkoušela bych. Zatím se mi však nepodařilo sehnat hořčičné semínko. Budu hledat dál. Wink


Zkus v obchodech normalne jak mivaji veci na zavarovani, u koreni to moc casto nebyva.. Aspon tedy moje zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 6:40 pm    Předmět: Citovat

Tak i já jsem před chvíli zkoušela a asi poprvé a naposledy. Obdivuju ty, co semínka rodrtili v hmoždíři, já je po chvíli nasypala do starého mlýnku na kávu. Nic mě sice v průběhu nepálilo, ale ani nijak nehřálo a matlat si na hlavu směs ze žloutku a semínek mi bylo docela nepříjemné. Takže i když jsem ve fázi odrostu a mám dvoubarevné vlasy a ráda bych to urychlila, tak tímhle asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 6:59 pm    Předmět: Citovat

Mám za sebou druhou masku z hoř. semínek. Nesehnala jsem mletou, takže jsem musela nadrtit/mixovat. Budu se snažit koupit mletou, protože hrubě namleté se blbě nanáší a vymývá. Maska pěkně hřála a nebyla nějak nepříjemná. Ale počítejte s nepořádkem v koupelně a dost špatně se mi to vymývalo a česalo. Sad Budu v tom pokračovat, za týden mám cca 0,5 cm odrost. Ale dost možná to mám placebo účinek, protože chci mít vlasy po zadek na vánoce. Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodla, že to zkusím znova, když jsem to minule nemohla dokončit...
A teda nevím, co jsem teď udělala jinak, nicméně pálilo mě to o dost víc, než kdykoliv jindy. Navíc mi to pod pytlíkem, který jsem měla pak přes hlavu, steklo trochu na spánky a mam tam tu kůži úplně popálenou, zarudlou, podrážděnou, jakoby poleptanou Confused
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Olina napsal:
Vyzkoušela bych. Zatím se mi však nepodařilo sehnat hořčičné semínko. Budu hledat dál. Wink


Zkus v obchodech normalne jak mivaji veci na zavarovani, u koreni to moc casto nebyva.. Aspon tedy moje zkusenost.


Díky za tip. Podívám se.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:47 pm    Předmět: Citovat

ja mám asi blbú otázku, ale...v čom to semienko treba mlieť, aby sa nejako nepoškodilo, teda tie látky v ňom.. Embarassed môžem na to použiť ručný mlynček na kávu?( taký ten, kde treba otáčať takou klučkou) Very Happy a treba ho rozomlieť najemno či nahrubšie? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 9:08 am    Předmět: Citovat

Slavinko, ja jsem taky pouzila mlynek na kavu. urcite je dulezite, aby to bylo co nejjemneji namlete. nekdo zkousel mlynek na mak, ale ten ja nemam, tak nevim, jestli je to lepsi nez ten kafemlejnek.

no, ja jsem si taky rikala, ze uz nikdy vice Smile bylo to jako si patlat na hlavu jahlovou kasi. rikala jsem si, ze to zkusim priste pomlit nadvakrat a pak presit, aby tam nebyly ty slupky, ale nevim..
a zaclo mi to palit asi az po pulhodine. asi mamnake dlouhe vedeni Wink

a nefungoval by nahodou horcicny olej? pisou tam taky, ze prohriva. myslim, ze ho ma nobilis i topvet.. takze by se to dalo mozna sehnat snadneji nez pomlete seminko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem tohle vyzkoušela zatím jednou a budu ještě přemýšlet, zda se k tomu vrátím Very Happy Máme doma trochu starší hořčičná semínka, které jsem namlela v mlýnku na mák. Nanášení nic moc, konzistence jako by to už jednou někdo snědl, takže docela nepříjemný pocit. Na horní části hlavy jsem pěšinku po pěšince patlala štětcem na kůži, na zadní část už jen poslepu rukama - jednak dozadu nevidím a špatně se tam pracuje a jedna jsem toho už měla docela dost. Asi po půl hodině mě to začalo lehounce hřát, ale pouze nahoře na hlavě, na temeni nic. Vymyla jsem po necelé hodině a stálo to teda za to.. Absolutně to nešlo vymýt, nadělalo to po lehkém uschnutí hrozný nepořádek, tak jsem to teda "vymyla" znova a vlastně to vyčesávám doteď, po 3 dnech. Účinek pochopitelně zatím žádný, ani vedlejší. Tak nevím, jestli tomu dám ještě šanci, strašná piplačka - a pak to nekonečné vymývání téměř bez výsledku.. Asi na celý měsíc nebudu mít nervy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 9:06 pm    Předmět: Citovat

Sinnerion napsal:
No tak já jsem tohle vyzkoušela zatím jednou a budu ještě přemýšlet, zda se k tomu vrátím Very Happy Máme doma trochu starší hořčičná semínka, které jsem namlela v mlýnku na mák. Nanášení nic moc, konzistence jako by to už jednou někdo snědl, takže docela nepříjemný pocit. Na horní části hlavy jsem pěšinku po pěšince patlala štětcem na kůži, na zadní část už jen poslepu rukama - jednak dozadu nevidím a špatně se tam pracuje a jedna jsem toho už měla docela dost. Asi po půl hodině mě to začalo lehounce hřát, ale pouze nahoře na hlavě, na temeni nic. Vymyla jsem po necelé hodině a stálo to teda za to.. Absolutně to nešlo vymýt, nadělalo to po lehkém uschnutí hrozný nepořádek, tak jsem to teda "vymyla" znova a vlastně to vyčesávám doteď, po 3 dnech. Účinek pochopitelně zatím žádný, ani vedlejší. Tak nevím, jestli tomu dám ještě šanci, strašná piplačka - a pak to nekonečné vymývání téměř bez výsledku.. Asi na celý měsíc nebudu mít nervy Smile


Já jsem je teda drtila sama, vždy jsem to jen nějak rozmáčkla lžící nebo něčím jiným, takže to byly poměrně velké kusy, ale silným proudem vody se to vymylo dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 11:46 am    Předmět: Citovat

Keyt napsal:

Já jsem je teda drtila sama, vždy jsem to jen nějak rozmáčkla lžící nebo něčím jiným, takže to byly poměrně velké kusy, ale silným proudem vody se to vymylo dobře.

Tak to ti závidím, myslím, že proud vody byl největší, jaký mohl být, a stejně nic Very Happy
Ale možná by se jeden vedlejší účinek našel: Jak to údajně strašně vysušuje vlasy, tak se mi po té masce už tolik nemastí - vlasy jsou umyté naposledy ve středu a pořád vypadají jako den po umytí, a to už je neděle. Tedy, kromě ofiny, ta se mi vždycky zamastí o čelo Sad Takže možná tomu ještě šanci dám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.