Článek Hořčice pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=35ebffed16b10a9cbc5e0190eceaeda9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zkusíte hořčičnou masku?
určitě
59%
 59%  [ 75 ]
ještě nevím, počkám na víc ohlasů
28%
 28%  [ 36 ]
ne - zní to moc krásně na to, aby to mohlo fungovat
11%
 11%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

Sinnerion napsal:
Tak to ti závidím, myslím, že proud vody byl největší, jaký mohl být, a stejně nic Very Happy
Ale možná by se jeden vedlejší účinek našel: Jak to údajně strašně vysušuje vlasy, tak se mi po té masce už tolik nemastí - vlasy jsou umyté naposledy ve středu a pořád vypadají jako den po umytí, a to už je neděle. Tedy, kromě ofiny, ta se mi vždycky zamastí o čelo Sad Takže možná tomu ještě šanci dám Smile


Možná tomu pomohlo i to, že jsem je měla předtím docela naolejované ricinovým olejem a následně vymývala šamponem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 2:13 pm    Předmět: Citovat

Jak vám jde drcení semínek? Nemám doma ani mlýnek, ani hmoždíř, zkouším to nožem, ale semínka mi prostě zdrhnou Very Happy Nemáte nějakou zaručenou techniku? Very Happy Napadla mě palička na maso...ale to by bylo bordelu po celý kuchyni Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 2:30 pm    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Možná tomu pomohlo i to, že jsem je měla předtím docela naolejované ricinovým olejem a následně vymývala šamponem. Wink

Šamponem jsem pak vymývala taky, tu hroznou břečku bych nezvládla jen vodou samotnou Very Happy Kokosák jsem měla ale pouze na konečcích, třeba to bude ono. Ricinový olej však zatím bohužel nemám Sad

Iwin napsal:
Jak vám jde drcení semínek? Nemám doma ani mlýnek, ani hmoždíř, zkouším to nožem, ale semínka mi prostě zdrhnou Very Happy Nemáte nějakou zaručenou techniku? Very Happy Napadla mě palička na maso...ale to by bylo bordelu po celý kuchyni Rolling Eyes

Tak to dej do nějakého sáčku nebo látky a naklepej, všechno zůstane uvnitř Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 2:30 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
Napadla mě palička na maso...ale to by bylo bordelu po celý kuchyni Rolling Eyes


Jestli budeš zkoušet paličku na maso, tak ta semínka zabal do utěrky. Pak by k bordelu nemuselo dojít. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 3:32 pm    Předmět: Citovat

No jo, to není špatnej nápad s tím pytlíkem nebo utěrkou Smile Díky za rady holky, pak se ozvu, jak to šlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 3:57 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
Jak vám jde drcení semínek? Nemám doma ani mlýnek, ani hmoždíř, zkouším to nožem, ale semínka mi prostě zdrhnou Very Happy Nemáte nějakou zaručenou techniku? Very Happy Napadla mě palička na maso...ale to by bylo bordelu po celý kuchyni Rolling Eyes


Já jsem je paličkou na maso drtila dobře už dvakrát. Laughing Stačí je dát do nějaké nádoby. Akorát je nesmíš moc "mlátit", jinak také utečou, chce si to nasypat spíše jen trochu a pak je rozmačkávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janasem
21-40
21-40


Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 4:53 pm    Předmět: Praha Citovat

Slečny, dneska jsem sehnala hořčici už namletou! Smile je úplně jemňoučká, asi jako hladká mouka... Mají jí v jakémsi ruském marketu na hradčanské (http://www.griko.cz) nejdřív jsem si jí chtěla objednat, protože nemáme doma mlínek, ale pak jsem si říkala, že to nemá cenu, když je to na metru.. Koupila jsem 350g za necelou pajsku, ale měli i menší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 10:15 am    Předmět: Citovat

Prikladam aj ja moju zatial prvu skusenost:

Akoby som si davala na hlavu kremzsku horcicu Very Happy nanasala som uz overenou injekcnou striekackou (aj ricinovy olej tak davam a neviem si to vynachvalit), tak som mala istotu, ze sa to dostane na pokozku a nie kade tade po vlasoch. Palilo to teda statocne, ale nic, co by sa nedalo vydrzat. Pockala som nejakych 25 minut a isla som to zmyt.

Najprv som vymyla vodou, potom klasickym samponom (Lush Rehab), pri umyvani som si dala zalezat, aby som poriadne presla vsetky miesta na hlave. Pomohlo to, po uschnuti nezostalo na hlave skoro nic, trocha sa zachytilo v dlzkach, ale spokojne sa to vycesalo.

Navyse som nezaznamenala ani nejake extra vypadavanie pri umyvani, comu som velmi rada, lebo v poslednej dobe stracam vlasy v hojnom pocte.

Urcite budem pokracovat aj o tyzden Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:07 am    Předmět: Citovat

Tak já zkoušela už 2x (vždycky jednou za týden), vždycky to pálilo jak čert (ale nic, co bych nevydržela), zrníčka se docela dobře vymyly a zbytek se ze suchých vlasů lehce vyčesal. Musím uznat, že u mytí vlasů mi jich taky vypadlo míň, což se mi líbí. Teď ještě, kdyby vlasy povyrostly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

Tak mám akorát na hlavě ... semínka jsem namixovala tyčovým mixerem, ale stejně to bylo spíš než plnotučná hořčice jako francouzská s nahrubo namletými semínky. Ačkoliv kašička vypadala dobře, tak se to fakt blbě nanášelo, bordel neskutečněj.
A nepálí to.

Takže pro příště určitě udělám výpravu do Prahy s cílem sehnat mletou hořčici a zkusím znovu Twisted Evil (já fakt chci dlouhý vlasy!) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.