Článek Hořčice pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9e932245bc406e73553721236dd2bf5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zkusíte hořčičnou masku?
určitě
59%
 59%  [ 75 ]
ještě nevím, počkám na víc ohlasů
28%
 28%  [ 36 ]
ne - zní to moc krásně na to, aby to mohlo fungovat
11%
 11%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 4:47 pm    Předmět: Citovat

necelé tři měsíce, první měsíc aplikace 2x týdně, pak dva týdny přestávka, potom 1 týdně, celkově +7 cm, kvalita stejná, ale to může být i výživou zevnitř a hennou, u mě by teda zjemnění nebylo úplně na škodu, ale nekonalo se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 9:17 am    Předmět: Citovat

Takže horčicu som skúšala pár krát aj predtým ale nebol čas na pravidelnejšie používanie a presušené vlasy som pripisovala asi niečomu inému..po polroku som skusila znova...a konce boli uplne v dezolátnom stave presušené lámali sa Crying or Very sad teraz sedím s cassiou zmiešanou z lawsoniou na dlžkach a horčicu nechcem vidieť už na vlasoch už nikdy v živote
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 1:36 pm    Předmět: Citovat

Michelle051 napsal:
Takže horčicu som skúšala pár krát aj predtým ale nebol čas na pravidelnejšie používanie a presušené vlasy som pripisovala asi niečomu inému..po polroku som skusila znova...a konce boli uplne v dezolátnom stave presušené lámali sa Crying or Very sad teraz sedím s cassiou zmiešanou z lawsoniou na dlžkach a horčicu nechcem vidieť už na vlasoch už nikdy v živote


Měla bych k tomu pár otázek
- a dávala jsi to na vlhké vlasy?
- a namazala sis vlasy před aplikací hořčice nějakým olejem? - i ty konečky?
- dávala sis nakonec po umytí kvalitní kondicionér?

Protože já mám za sebou 4. zábal, dávám na mokro, na mastno, nakonec kondiš a opravdu nemám tyto problémy. Takže by mě zajímalo, jestli máš jinou hlavu než já, nebo jestli jsi to dělala nějak jinak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 6:05 pm    Předmět: Citovat

Udělala jsem zábal jen jednou a nic, nepálilo Sad Ale zase jste mě navnadily, holky, asi to prubnu zase Surprised
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 8:23 am    Předmět: Citovat

citace:

Měla bych k tomu pár otázek
- a dávala jsi to na vlhké vlasy?
- a namazala sis vlasy před aplikací hořčice nějakým olejem? - i ty konečky?
- dávala sis nakonec po umytí kvalitní kondicionér?

Protože já mám za sebou 4. zábal, dávám na mokro, na mastno, nakonec kondiš a opravdu nemám tyto problémy. Takže by mě zajímalo, jestli máš jinou hlavu než já, nebo jestli jsi to dělala nějak jinak?


až na to naolejovanie končekov som urobila všetko :/ no to ma nenapadlo..dakujem každopádne a myslím že horčici dám ešte jednu šancu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 8:38 am    Předmět: Citovat

Brnacky, ktere treba jeste shaneji mletou horcici, maji ji U Sindibada na Pekarske Smile cca 20 gramu me vyslo asi na 6 Kc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 9:51 am    Předmět: Citovat

Michelle051 napsal:
citace:

Měla bych k tomu pár otázek
- a dávala jsi to na vlhké vlasy?
- a namazala sis vlasy před aplikací hořčice nějakým olejem? - i ty konečky?
- dávala sis nakonec po umytí kvalitní kondicionér?

Protože já mám za sebou 4. zábal, dávám na mokro, na mastno, nakonec kondiš a opravdu nemám tyto problémy. Takže by mě zajímalo, jestli máš jinou hlavu než já, nebo jestli jsi to dělala nějak jinak?


až na to naolejovanie končekov som urobila všetko :/ no to ma nenapadlo..dakujem každopádne a myslím že horčici dám ešte jednu šancu Smile



Určitě zkus, já olejuji hodně hodně hodně, na úplně celé vlasy. V podstatě si dělám mastnou masáž hlavy, než na to napatlám hořčici. I jsem ji ochutnala, pálí to jak sviňa, takže radši chránit vlasy víc, než méně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
julie1
0-7
0-7


Založen: 4.4.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 3:53 pm    Předmět: Hořčičná maska vyzkoušena Citovat

Hořčičnou masku aplikuji 2x týdně už 3 týdny a z výsledku jsem zklamaná. Vlasy mi rostou pomalu (cca 0,5 cm za měsíc) a čekala jsem, že mi tato maska růst urychlí a nálákal mě ten slibovaný přírůstek 10 cm za měsíc, stačilo by mi klidně i méně, ale po 3 týdnech mám vlasy delší jen o 1 cm, takže s kúrou končím. Navíc mi to vysušilo vlasy, i když jsem používala ochranné sérum. Ale někomu, kdo má rychlý růst vlasů v genech (což není můj případ) maska určitě pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 5:04 pm    Předmět: Re: Hořčičná maska vyzkoušena Citovat

julie1 napsal:
Hořčičnou masku aplikuji 2x týdně už 3 týdny a z výsledku jsem zklamaná. Vlasy mi rostou pomalu (cca 0,5 cm za měsíc) a čekala jsem, že mi tato maska růst urychlí a nálákal mě ten slibovaný přírůstek 10 cm za měsíc, stačilo by mi klidně i méně, ale po 3 týdnech mám vlasy delší jen o 1 cm, takže s kúrou končím. Navíc mi to vysušilo vlasy, i když jsem používala ochranné sérum. Ale někomu, kdo má rychlý růst vlasů v genech (což není můj případ) maska určitě pomůže Wink


já dopadla úplně stejně... po třech týdnech jsem to vzdala, nenarostlo skoro nic a jen mi to vysušilo konečky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 8:55 am    Předmět: Re: Hořčičná maska vyzkoušena Citovat

Baffiny napsal:
julie1 napsal:
Hořčičnou masku aplikuji 2x týdně už 3 týdny a z výsledku jsem zklamaná. Vlasy mi rostou pomalu (cca 0,5 cm za měsíc) a čekala jsem, že mi tato maska růst urychlí a nálákal mě ten slibovaný přírůstek 10 cm za měsíc, stačilo by mi klidně i méně, ale po 3 týdnech mám vlasy delší jen o 1 cm, takže s kúrou končím. Navíc mi to vysušilo vlasy, i když jsem používala ochranné sérum. Ale někomu, kdo má rychlý růst vlasů v genech (což není můj případ) maska určitě pomůže Wink


já dopadla úplně stejně... po třech týdnech jsem to vzdala, nenarostlo skoro nic a jen mi to vysušilo konečky


Já aplikuji od 8. května a k dnešnímu dni 1. června mám přírůstek o 1,2cm... a to za tři týdny. (vlastně jsem zatím dopadla podobně jako julie1) Normálně mám za měsíc asi 1cm, takže mírné zrychlení tam sice je, ale kapu i Biohar, takže je otázka, která ze dvou věcí má větší zásluhu... A navíc jsem doufala, že za ten měsíc budu mít alespoň 3cm, ale bohužel. - Ale zkouším dál, neodradilo mě to. Přestává mě to hřát, tak chci na příště zkusit s chilli.. A vlasy olejuju a dávám kondicionér, vysušení nesleduji.

Pořád tak nějak doufám, že první měsíc bude starotvací a že když vydržím, tak se to třeba rozběhne.. ne? .. ne? - Musí!!! Smile Prostě po třech týdnech neskládám zbraně, podle mě je to ještě krátká doba na zakončneí pokusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.