Článek Hořčice pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46a72ca936be8673384f5219e8e9f15eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zkusíte hořčičnou masku?
určitě
59%
 59%  [ 75 ]
ještě nevím, počkám na víc ohlasů
28%
 28%  [ 36 ]
ne - zní to moc krásně na to, aby to mohlo fungovat
11%
 11%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Noriko
8-20
8-20


Založen: 17.4.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tak i já jsem neodolala, a vyzkoušela ten "zázrak". První trable nastaly hned při drcení semínek (nešlo to Very Happy ), takže jsem je musela rozmixovat a prosít. Pak tedy nějaké to patláníčko, a ejhle, kašička byla na světě. Nojo, jenže jak s tim tekutym na hlavu? Injekční stříkačku nemám, takže to teklo všude možně, ale nakonec se nějak povedlo.
První dojem byl, že mám vlasy politý cukrovym sirupem, a už to z nich nikdy nedostanu Very Happy Ale zabalila jsem do folie a ručníku, nechala působit asi hodinu (nic nepálilo, ale hřálo slušně) a pak smyla. A šlo to docela dobře Smile
Jelikož jsem na radu Sidonie přešla na No poo metodu, vydrhla jsem vlasy jen sodou, a hořčici krásně vymyla. U hlavy konečně vlasy vypadají umytě, ovšem délka, to je mastnota sama (aneb, ochrana olejem před maskou -_- ). Nu, budu zkoušet dál, a uvidíme, jak se to vyvine Smile Jen příště musím koupit semínko už mleté Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 4:52 pm    Předmět: Citovat

Tak mám právě ten zázrak na hlavě a pálí to jak blázen Shocked nevim, jestli vydržím aspoň těch 15 minut. Použila jsem místo oleje jogurt, že by to bylo proto agresivnější? No uvidíme, třebas to pomůže..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 5:23 pm    Předmět: Citovat

janula napsal:
Tak mám právě ten zázrak na hlavě a pálí to jak blázen Shocked nevim, jestli vydržím aspoň těch 15 minut. Použila jsem místo oleje jogurt, že by to bylo proto agresivnější? No uvidíme, třebas to pomůže..

To nejspíš bude, olej se tam přidává právě kvůli tomu, aby se pokožka nepopálila a nevysušila.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska pokus č. 2., pro změnu s olejem a skořicí a pálí to zas jak ďas Very Happy
Napadlo mě, jestli to není třeba tím, že to průběžně promasírovávám ? DOufám, že tím nějak neškodím..
Jak dlouho se to může praktikovat?
No už se těším na tu nehoráznou délku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 6:49 pm    Předmět: Citovat

Přeji ti úspěch, na mě to bohužel vůbec nefungovalo Sad jak tady všichni píšou 3 cenťáky atd, tak já ani prd a to jsem přitom byla absolutně poctivá. Asi má každý jinou hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 5:22 am    Předmět: Citovat

Nezačaly vám po tom víc padat vlasy? Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale přijde mi, že víc pelichám.. nevím jestli to přičítat hořčici, nebo nečiemu jinému (netuším čemu..), ale mám strach pokračovat.. mám za sebou 3 aplikace, chtěla bych to aspoň ten měsíc vydržet, ale nechci skončit plešatá.

Jo, a matlám i bioaquanolem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 8:25 am    Předmět: Citovat

janula napsal:
Nezačaly vám po tom víc padat vlasy? Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale přijde mi, že víc pelichám.. nevím jestli to přičítat hořčici, nebo nečiemu jinému (netuším čemu..), ale mám strach pokračovat.. mám za sebou 3 aplikace, chtěla bych to aspoň ten měsíc vydržet, ale nechci skončit plešatá.

Jo, a matlám i bioaquanolem...



Ahoj, já udělala asi 8 zábalů a při každém smývání jsem vytáhla těch vlasů celkem DOST. To byl jeden z důvodů, proč jsem pak už nepokračovala, kromě toho, že nebyly výsledky.
Změř si odrosty a jestli vlasy nijak výrazně neposkočily, radši se na to vykašli, mít vlasy na hlavě je lepší, než tam mít tři přerostlé chlupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeoliMoO
0-7
0-7


Založen: 14.11.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 12:48 pm    Předmět: jak rozdrtit seminka Citovat

Prisla jsem na dobry zpusob jak je nadrtit. Je to snadne. Ja je rozvalim valecekem coz jde snadno. Potom je jen preseju a jsou na prach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 6:40 pm    Předmět: Citovat

No dievčatá, zacitujem z J. Volák/J. Stodola/F. Severa: Veľká kniha liečivých rastlín. Praha 1987.

Horčica biela

... Obsahujú mastný olej, sliz a tioglykozid sinablín, ktorý sa vo vlhkom prostredí a za prítomnosti enzýmu myrozínu štiepi na horčičnú silicu s vysokým obsahom síry. Horčičná múka ... dráždi kožu až do jej sčervenania. Silnejší účinok majú horúce obklady z horčičnej kaše (do 40 °C), pri jej použití však hrozí nebezpečenstvo poranenia kože.

Dnes sa chystám na ricínový zábal, ktorý som na posledných niekoľko minút chcela podporiť horčičnou múkou, ale akosik ma chuť prechádza... Ako verím, že pokiaľ sa použije opatrne, s chladnejšími prísadami a len na vymedzený čas, môže mať tu ospevovaný účinok, ale ja s mojimi slabučkými vlasmi...no bojím sa, čo si budeme klamať Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adios
8-20
8-20


Založen: 27.6.2016
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 9:17 am    Předmět: Hořčičná maska pro rychlý růst - výživa Citovat

Ahoj,k dyž si budu dělat tuto masku,chci aby mi narostly zdravé vlasy,ne slabé. Když si potom budu umývat hlavu šamponem od Syoss po 10× silnější vlasy,pomůže mi to? Máte ještě nějaké rady nebo tipy na o co mám jíst a domácí tinktury,masky,zábaly... něco pro výživu vlasů,ale prosím ne kupované výrobky
Děkuji

edit moderátor: Spojuji s již existujícím tématem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.