Dušičky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3306f57a8ea0cc2da118513c7ebc1c3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:48 pm    Předmět: Citovat

Takze pridavam svoji ikonku z domu Fridy Kahla a Diega Rivery v Mexiku, tohle tusim vyrabel Diego Wink
A tento hruzostrasny den slavim praci, ale je fakt, ze s kolegy z celeho sveta mame v 6 videokonferenci jen tak v prevlecich. Asi pujdu za klavesnici, uz mi dneska hrabe.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

Převleč se za tohle, to by je mohlo dobře vyděsit Twisted Evil

_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, videochat v převlecích.... ne, nebudu nad tím ani uvažovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Jo a nesnáším chryzantény. A čistě jen ze zahradnických důvodů. Vždycky mi pošly. Evil or Very Mad


Čistě zahradnicky teoreticky - byly to ty vysoké trvalkové? Bo ty běžné dušičkové multiflory jsou fakt naprd, nevydrží.

A jinak to mám tak trochu jako Meadow, takové to "řádění" (ometání náhrobních kamenů, leštění desek, uhrabávání písku, tahání věnců apod.) na hřbitovech mě moc nebere, je to taková vnějšková záležitost, která pro mě vnitřně/duchovně příliš nemá význam.
Na druhou stranu, Dušičky jako takové mají správnou atmosféru, tím myslím ty osvětlené hřbitovy, počasí (teda letos u nás na Moravě spíš babílétové) a tak.
A pokud dostanu pozvánku od přátel (zdravím, Sid Twisted Evil), tak není důvod odmítnout.
Ostatně dřív se právě na Dušičky hodně scházela celá rodina, přátelé, lidé, co se třeba i dlouho neviděli, to bylo fajn. Bohužel většina těch lidí už není mezi námi a s nimi odešly i ta setkání, no tak už je to zas na nás, abychom si vytvořili něco vlastního.

Halloween apod. mě nijak moc nebere, je to taková komerční slupka, byť v některých ohledech docela přitažlivá. Přece jenom mě ta oslava temnoty trochu oslovuje, tak mi to nevadí tolik jako třeba Valentýn nebo Santa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:


Čistě zahradnicky teoreticky - byly to ty vysoké trvalkové? Bo ty běžné dušičkové multiflory jsou fakt naprd, nevydrží.


Oboje. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Klarusa napsal:


Čistě zahradnicky teoreticky - byly to ty vysoké trvalkové? Bo ty běžné dušičkové multiflory jsou fakt naprd, nevydrží.


Oboje. Confused


Hmm, ono asi dost záleží na druhu, na podmínkách. V Hoře byly takové obyč bílé x let; co jsem si sadila do "parku", tak sice rostou, ale zdaleka nejsou tak bohaté jako prvním rokem. Ale mám trochu pochybnosti o jejich kvalitě.

A aby to nebylo úplně mimo téma - Dušičky mám tradičně spojené s ku*evským větrem, takže na hřbitově vždycky sranda s kahánkama, aby hned nezhasly. A jak se tak dívám, už nám začlo zase fučet, takže to bude asi jako vždy. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A jinak to mám tak trochu jako Meadow, takové to "řádění" (ometání náhrobních kamenů, leštění desek, uhrabávání písku, tahání věnců apod.) na hřbitovech mě moc nebere, je to taková vnějšková záležitost, která pro mě vnitřně/duchovně příliš nemá význam.


No ale to se musí! Protože co by tomu řekli sousedi, kdybychom my měli špinavý a nezametený hrob! A teta by se určitě pošklebovala, že máme škaredý věnec a chudé chryzantémy! Nu bať! Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:53 pm    Předmět: Citovat

Já bych to nezatracovala, u babičky je čištění hrobů něco jako vysoce společenská událost Smile Je pravda, že je to malá vesnice s hodně vysokým věkovým průměrem, tak tam je ten hřbitov už tak nějak přirozené setkávací místo.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:05 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No ale to se musí! Protože co by tomu řekli sousedi, kdybychom my měli špinavý a nezametený hrob! A teta by se určitě pošklebovala, že máme škaredý věnec a chudé chryzantémy! Nu bať! Twisted Evil


Co sousedi! Ale duchové by tě chodili každou noc strašit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:13 pm    Předmět: Citovat

No to je recht, ti jsou totiž ve směru "co by tomu řekli sousedi" ještě víc vysazení Laughing Laughing (a já mám zametený hrob a ty né-é, aprfrrrrrrrrrr Twisted Evil Laughing Laughing )
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.