Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7baa1cbf7a0f7379987c927d66f7edaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Nemluve o tom, ze kdyz jsem ho jednou aplikovala, hepcikala jsem nejen ja, ale i pes Very Happy.
Dlouho stal v koupelne ve skrini, ale nedavno odesel navzdy Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Také mám zkušenost se suchým šampónem. Je to opravdu hrozné a nejhorší pro tmavé vlasy. Používala jsem ho jen když jsem chtěla prodloužit dobu umývání vlasů. Nechává na vlasech bílý povrch což jsem vždy vypadala jako bych měla šedé vlasy nemluvě o kartáči, který byl od toho celý bíly. Ani froté ručníkem jsem to z těch vlasů pořádně nedostala. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 1:18 am    Předmět: Citovat

Já suchý šampón jednou za čas používám (když je nouze nejnouzovatější) a nemám s ním problém, vlasy se odmastí a vlasy zůstanou tmavé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Já ho používám občas na ofinu a "přední vlasy", když už jsou hrozné a já si nechci mýt celou hlavu. Že bych šedivěla, jsem nepostřehla, ale je nepraktické ho používat, když máte na sobě oblíbený černý svetřík Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

v jednom haraburdí sem tuhle našla v papírový krabičce
"SUCHÝ ŠAMPON"
ZNAČKY
"ČERNÁ HLAVA"
RYCHLÁ VLASOVÁ LÁZEŇ BEZ VODY

a na zadní straně krabičky: NENÍ-LI ČAS A PŘÍLEŽITOST K MYTÍ HLAVY VODOU tedy při sportu, na cestách, neočekávané návštěvě atd., pomůže Vám tento šampon ve 3 minutách ku krásnému hebkému vlasu. V okamžiku zbaví vlas mastnoty a nezanechá šedý nádech. N á v o d k u p o t ř e b e n í: Nejdříve vytáhnouti knoflík! Pak tisknouti pérovitě ploché strany mezi palcem a ukazováčkem. Poprašte vlas jen zcela lehce, pak jej pečlivě vyčesejte a vykartáčujte. Neberte příliš mnoho prášku najednou, nýbrž popraště a vykartáčujte ještě jednou. Při velmi mastném vlasu snad i po třetí. Chcete-li docíliti zvlášť dobrého výsledku, třete vlas krom toho vydatně mekkým třecím ručníkem - tato malá námaha se vyplatí, jelikož vlas dostane nádherný lesk! Vlhký a spocený vlas nutno před poprášením nechati uschnouti!

teda tenhle prášek bych si na hlavu rozhodně nedala Shocked Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem dala - kdysi dávno - a nikdy více! Laughing Vlasy hnusné na omak, s šedým povlakem,navíc stále mastné no fuuuj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jednou jsem dala - kdysi dávno - a nikdy více! Laughing Vlasy hnusné na omak, s šedým povlakem,navíc stále mastné no fuuuj Laughing

a to si nedovedu představit něco takovýho ze starších dob, jako ten, co sem našla..možná ho vyzkoušim Very Happy někdy před mytim hlavy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem asi divná, ale já suchý šampon běžně používám. Vlasy se mi hodně mastí a abych nemusela mýt každý den, je to pro mě jediná možnost. Vytřu to pak ručníkem a nijak šedivé to není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:28 pm    Předmět: Suchý šampon Citovat

Nedávno jsem trefila na suchý šampon v drogerii Teta. Tenhle produkt si pamatuju z dětství, kdy ho ve stavu nouze používala babička, pocukrovala si s tím vlasy, když už nevypadaly docela svěže , vykartáčovala a vlasy na chvilku získaly umytý vzhled.
Donesla jsem si tedy krabičku hrdě domů, ale zatím jsem ji nevyzkoušela. Podle složení to ale nijak zle nevypadá, je to vesměs jen rýžový prášek.
Co si o tom myslíte? Používáte příležitostně někdo?
http://www.lekarna.cz/amica-suchy-sampon-30g/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

párkrát jsme ho měly. Na blond vlasy se to možná dá, ale na moje tmavý... jsme vypadala jak šedivá stařenka....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.