Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36784de3c1753b27d30aa9e0ae765918Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Guess_what
21-40
21-40


Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:57 pm    Předmět: Citovat

Když se to dobře vykartáčuje a vezme trochu ručníkem, tak je to velice fajn záchrana. Jen mi vadí ta vůně. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Taky ho mám, ale skoro vůbec to nepoužívám, jen fakt v extrémní nouzi. Na mých blond vlasech ten prášek nejde moc vidět, ale na tmavých si to nedovedu představit. Hrozně mi to vysušuje vlasy a svědí po tom hlava. Obecně jsem četla, že to není pro vlasy moc dobré. Ale je zase fakt, že když člověka zaskočí situace, kdy potřebuje vypadat pěkně a vlasy jsou mastné a není čas na mytí, je dobré mít v záloze něco takového Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Před pár lety jsem ho používala, ale hrozně mi vadila ta divná vůně a taky se mi potom hodně tvořili lupy. Teď bych ho už nepoužila ani za nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Já ho jednou za čas použiji a jsem s ním spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

V nouzi je k nezaplacení, aspoň pro mě. I když ten puch je protivný a musí se to dobře vytřít ručníkem, jinak jsou vlasy jak od sádry. Po použití si ještě vlasy přestříkávám nějakou přijatelnější vůní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

Slunečnice napsal:
Taky ho mám, ale skoro vůbec to nepoužívám, jen fakt v extrémní nouzi. Na mých blond vlasech ten prášek nejde moc vidět, ale na tmavých si to nedovedu představit. Hrozně mi to vysušuje vlasy a svědí po tom hlava. Obecně jsem četla, že to není pro vlasy moc dobré. Ale je zase fakt, že když člověka zaskočí situace, kdy potřebuje vypadat pěkně a vlasy jsou mastné a není čas na mytí, je dobré mít v záloze něco takového Wink


Na tom sampone je aj napisane, ze sa ma pouzivat len zriedkavo na vynimocne situacie. Parkrat som ho pouzila aj na svoje tmave vlasy a v pohode, ked to dobre vytries a vyceses. Sice odmasti, ale potom som rada, ked si uz mozm vlasy klasicky umyt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

Nové vlákno spojeno se starším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Já suchý šampon používam už docela, dlouho naučila mě to mamka, jelikož obě dvě máme mastné vlasy.Je to ta poslední záchrany, když už si je nestíhám umí,t vlasy mám středně tmavé a žádný povlak neregstruju jenom pokud to špatně vyčešu, vadími jenom ten puch, jinak super věcička
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 10:45 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem si taky koupila suchý šampón byl mi doporučen,dnes ho vyzkoušim poprvé už jse mi nechtějí mejt vlasy.Jsem na to vědavá jak budu vypadat mám z toho strach Embarassed no zítra vám pak dám echo,snad to bude dobré? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maťule
8-20
8-20


Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 2:09 am    Předmět: Citovat

Suchý šampon jsem zkoušela kdysi dávno a myslím, že nic moc. Vlasy se mi mastí hodně, musím je mýt obden a to ten druhý den už nejsou tak pěkné... Když je víkend a nikam nejdu, tak to nechám ještě déle. Jenže když se pak nahonem musí někam jet, nebo má přijít návštěva...
Vyzkoušela jsem pudr od Hauschky. Myslím, že mu říkají hedvábný pudr. Koupila jsem ho asi před rokem ve slevě. Bude zřejmě již po datu minimální trvanlivosti, ale žádné změny na něm neshledávám. Je super na lesklé čelo a i na ty mé zmaštěné vlasy. Vždy si ho trochu nasypu do dlaní a pečlivě vetřu do vlasů. Jsem tmavovlasá a žádný povlak mi nezůstává. Pak můžu směle vyrazit mezi lidi Laughing
Takže můžete vyzkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.