Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5aaa4ca8c21c56eae6b738f5040e47b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 2:44 pm    Předmět: Citovat

Ahojte. Nechce sa mi čítať celú diskusiu, hlavne keď je tu toho toľko o pudingu. Laughing Aký suchý šampón z drogérie v spreji tu ľudia najviac chvália? Teraz používam Dove, ktorý mi vyhovuje aj preto, lebo funguje trochu ako tužidlo. No už sa mi míňa a chcem iný na prestriedanie kvôli vôni. Ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 11:09 am    Předmět: Citovat

Nikto nereaguje? Very Happy Ja by som rada vedela odpoveď na rovnakú otázku. Momentálne mám klasicky Amica, kde mi hrozne vadí tá vôňa a aplikácia. Čítala som recenzie a vychádza mi to na Timotei alebo Balea Trend It Up. Skúšal niekto? Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 11:17 am    Předmět: Citovat

Medzitým, ako nikto nereagoval Very Happy som si spravila zásoby Batiste - majú ho v ČR v Douglas, ale v SR sa, pokiaľ viem nedá zohnať. Moje hľadanie teda stále pokračuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 11:33 am    Předmět: Citovat

Super, díky za tip. Batiste som hneď zavrhla, myslela som, že sa dá objednať len cez internet. Skúsim Douglas v Brne. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 11:45 am    Předmět: Citovat

Mám tropický, cherry a klasický - ten mi vonia najviac. Prvé dva sú dosť umelé, ale účinok majú úplne rovnaký. Ešte by som rada vyskúšala ten na objem a farebný, ale vtedy ich nemali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 11:53 am    Předmět: Citovat

Stále lepšia umelá vôňa ako vôňa Amicy. Very Happy Mňa láka ten na tmavé vlasy akurát, že sa trochu bojím, že bude farbiť svetlé oblečenie.
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:54 am    Předmět: Citovat

Já mám nejradši Batiste. Není moc drahý na to, jak dlouho vydrží. Nepoužívám ho denně, spíš, když vím, že potřebuji někam jít a nestihnu si umýt vlasy. Naposledy jsme ho použila, když jsem po práci nečekaně musela jít na večeři k přítelovým rodičům Very Happy to jsem byla opravdu vděčná, že to existuje ! Ale nedávno jsem neměla možnost jít do Douglasu, tak jsem si koupila suchý šampon od Balea a musím říct, že mě nehorázně zklamal. Stál kolem 60,- a jednou jsem ho použila, nechala ho v práci a po dvou dnech jsem přišla a všechno, co v něm bylo, bylo vyteklé všude kolem. Takže pouze jedno použití a ještě bordel všude kolem. Nechápu, co mohlo vytéct, ale pěkně mě to naštvalo. Takže za mě Balea už nikdy ! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 6:29 pm    Předmět: Citovat

Prosím všechny o radu. Koupila jsem si suchý šampon od Baley ve spreji. Po prvním použití z něho stříkal takový ten prášek, ale když jsem ho chtěla použít podruhé, tak už stříká jen "vodu". Zkoušela jsem ho proplachovat, jestli není ucpaný a protřepávat, ale nic. Je možné, že je to jen na jedno použití?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2015 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám teda jeden Baleáckej už letitej (šmarjá, ono už to bude aspoň pět let, co jsem ho kupovala - používám fakt hoodně zřídka), a když si ho zkusmo stříknu na dlaň, tak tam též viditelněj prášek není (nicméně kolem uzávěru jsou postupem času nabraný bílý usazeniny ) ale na vlasy přitom funguje dobře a stačí je pak celkem lehce prokartáčovat, právěže se mi líbí, že nedělá našedlej povlak.
Takže u Tebe bych si tipla, že napoprvé, jak byla nádobka hodně plná, se to hůř protřepalo, takže ten prášek šel koncentrovanějc (ale zase to podle mě nemohlo bejt tolik, aby se úplně vystříkal), a teď, když už to jde protřepat, to funguje, jak má. Leda by tedy mezitím začali prodávat nějaký minibalení na jedno použití, který mi uniklo - ale to by se jim podle mě silně nevyplatilo, cena obalu by mnohonásobně převyšovala cenu obsahu.
Celkově u mě teda tenhle sucháč oproti obyčejnejm "práškům" působí o něco kratší dobu (jako že efekt z poctivě nanesenýho škrobu s kakaem mi vydrží minimálně dva dny, tenhle tak den, den a půl), ale zase ten komfort snadnýho a bleskurychlýho použití má taky něco do sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2015 3:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem sice suchý šampon ve spreji neměla od Baley, ale taky to stříkalo spíše vodu než prášek, takže pokud to má ten odmašťovací efekt, tak je to v pohodě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.