Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7eb8a79489941152e5fd0d63be09b5bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2015 7:21 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za zkušenosti. Mě se právě zdálo, že už ani nefunguje. Poprvé, když jsem měla ve vlasech ten prášek, tak to byla úplná paráda. Pak už účinek nulový. Sad
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2015 11:13 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak to je smůla. Tak si možná opravdu "vystřílel" všechen kalibr hned napoprvé... Crying or Very sad
Jak jsem psala, ten můj teda nemá účinek tak silnej jako když se "patlám" se vtíráním prášku prstama a pak šaškuju s ručníkem a kartáčuju, ale zase že by ten účinek byl neznatelnej, to fakt ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem už stihla přečíst celé vlákno a rozhodla jsem se spreje odpískat a zkusit pudink. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

Tak pudinkování zdar! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 7:40 am    Předmět: Citovat

Tak mám vyzkoušený čokoládový puding Dr.Oetker a výsledek je docela dobrý i když nemám tak velký objem jako po spreji. Hlavní pozitivum je žádný smrad a není na vlasech ani moc vidět. Akorát budu muset vymyslet aplikační proces, protože to zabere narozdíl od spreje dost času. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2015 2:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, tak hlasim prvni zlusenost se suchym samponem (a hned domaci suchy sampon). Potrebovala jsem prodlouzit interval myti o den (aspon tenhle tyden) a jsem celkem mile prekvapena. Mixla jsem trosku skrobu a hlavne dost kakaa. Vlasy krasne voni kakaem a jsou hezke. Takze super.
Delate doma suchouse ? A jak casto pouzivate ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 6:29 pm    Předmět: Citovat

Jak řešíte kakao a blond vlasy? Používáte taky kakaový puding, nebo třeba vanilkový? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 8:58 pm    Předmět: Citovat

Zanet- tak super, že fungovalo. Já taky vyráběla, ale pak jsem dostala flaštičku lusháckýho sucháče (kterej krásně voní po citronu) a vzhledem k tomu, že se mi teď vlasy skoro nemastěj a používám tak jednou za měsíc, vydrží mi fakt dlooouho. Ale tuhle jsem přespávala u našich a ráno byly vlasy nic moc, tak jsem s nostalgií zavzpomínala a kakao se škrobem si zase umíchala. I když já teda dávám spíš půl napůl nebo dokonce o něco víc škrobu (ale taky používám neodtučněnej kakaovej prášek). A používám podle potřeby.

Horalko - asi dost záleží na to, jak moc jsou ty vlasy světlý a nakolik kakaovou si směsku uděláš. Ale pokud nejsou vlasy vyloženě světlounký a směska není samý kakao, tak by to jít klidně mohlo. Koneckonců kakaový pudinky za sypka nijak moc hnědý nejsou. A vanilkovej pudink jsem taky jednou zkoušela a byl OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 10:35 am    Předmět: Citovat

Přidávám zkušenost z rodiny: Opatrně s vanilkovým pudinkem (Naturamyl, tedy s barvivy) na šedé vlasy. Udělalo to zlatavý nádech, který přetrvává i přes několikeré umytí. Použitelné i jako cílený melír.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 1:36 pm    Předmět: Citovat

Akoako? Normálny vanilkový puding v prášku? (nejdem teraz riešiť, ako to niekoho napadlo...)
Tú značku som u nás nevidela (alebo aspoň nezaznamenala, nie sme doma pudingoví)...ale tak kuknem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.