vlasomagoření!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24795f32907dd9b635a14334fd6850d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 7:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem vlasy neřešila, dokud jsem nepřišla sem a nechtěli jste po mě fotku. Jak jsem je vyfotila, zjistila jsem jak jsou vlastně dlouhé a začala je řešit. Ještě mě to tak úplně nepřešlo.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 10:23 pm    Předmět: Citovat

no já typuju, že to ještě nějakých pár měsíců potrvá Wink

a z dlouhodobějšího hlediska to u sebe typuju, že pokud se mi povede vypěstovat vlasy tak do pasu, budu je nějakou dobu udržovat.. a teď záleží, jak snadno a rychle to půjde... už mi není dvacet, žeano Wink kdyby se to povedlo snadněji, mohlo by se mi stát, že mě brzo popadne zase ta touha po změně a provedu něco radikálního. ale jestli to půjde horko těžko, asi si ty vlasy raději moc zkraccovat nebudu a bude ze mně indiánská babička. to je můj současný odhad. kdo ví, jak to nakonec dopadne.

ale teď furt sleduju a vymýšlím a louhuju byliny... Very Happy však víte.
(a než jsem přišla na DV, taky mě nenapadlo si vlasy měřit.. na délku ani na šířku.. Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juji
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

Tak já už pár magořících ér už měla. Vždycky mě to chytne a pak to umírní, někdy mě deptá, že jsem mívala o hezký kus delší a počítám za jak dlouho a při jakých podmínkách na tu délku dosáhnu a jindy mě jen baví statistické zhodnocení délky vlasů v čase (ano pro vývoj délky mých vlasů existuje i několik grafů Very Happy - tak kdo jste větší cvok? Very Happy ) a pak mi to je zase několik měsíců celkem fuk (stačí třeba nějaké drobná změna - pár pramínky kolem obličeje, aby bylo předmětem sledování něco jiného nebo prostě éra totálního nedostatku času) a prostě neřeším a ani neměřím (pak zas jednou měřím, divím se kolik cm navíc mám a to mě baví, takže pak zase chci měřit a měřit, abych s mohla radovat a divit, ale ono to prostě při měření každé dva týdny tak nefunguje, že? Very Happy )
Zjara jsem změnila trochu tvar účesu (a neplánovaně byl vedlejší účinek i citelné zkrácení - a nutno říct, že mi to teda překvapivě vůbec nevadilo) Navíc jsem se tím zbavila opravdu všech diskutabilních částí vlasů (suché/nesuché, roztřepené/neroztřepené atd.) a od té doby čítám i nadobyčejně slušný přírůstek (soudím, že odpadlo samovolně zkracování zalamováním vlasů) a teď sama nevím, jestli chci nechat růst a nebo opět obnovit jarní úroveň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

ja som mala také obdobie, kedy som radikálne zmenila starostlivosť o vlasy a riešila som dĺžku a podobné veci. hystéria prešla, základná kostra starostlivosti ostala, aj obľúbená kozmetika a henna Smile občas to strihnem. trochu... dosť som sa akurát teraz zdesila masívneho vlasopádu posledné dva mesiace, ale zaplácla som to Bhringarajom a Selzinkom a ďalej to neriešim, nemám na to čas ani energiu Very Happy každopádne ostrihať sa nemienim Smile dlhé sú stále krásne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2013 7:20 pm    Předmět: Citovat

Mě se to teď stalo. Vypěstovala sem si vlasy po pas, dokonce to došlo tak daleko, že jsem si je každý měsíc měřila, jestli rostou. A před pár dny mě to naštvalo, říkala jsem si, že se chovám jako blázen a ptala jsem se sama sebe, jestli se na nich nestávám nějak moc závislá. Tak jsem se rozhodla se vyzkoušet, vzala jsem nůžky a zkrátila je o 40cm, mám je ani ne na ramena a vzadu jsou trochu zubatý. Ale ta úleva, že nejsem cvok!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juji
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2013 9:40 pm    Předmět: Citovat

Drsna holka Very Happy Ale důkaz nezávislosti je to vážně jasný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 8:59 am    Předmět: Citovat

Když oni už ty vlasy byly docela hnusný a mám pocit, že mi to ani moc neslušelo. To je na tom právě to magoření - mít je za každou cenu.

A taky, musim se přiznat, jsem si hrozně chtěla naživo vyzkoušet scénku z postřižin "kams dala vlasy??? sem"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 6:00 pm    Předmět: Citovat

asi si to dokážu představit. když mě to chytlo a ostříhala jsem se, bylo to proto, že jsem si už připadala taková nudně furt stejná. při tom krátkém sestřihu jsem si sice uvědomila, že je pro mě těžké žít s vlasy, které si nemůžu rozpustit, ale užívala jsem si jiné výhody. sice s tím byla práce, ale po dlouhé době jsem si připadala upravenější a bavilo mě být jiná, než jsou všichni zvyklí. a bavilo mě to chození ke kadeřnici na udržování střihu. Smile ale užila jsem si a teď mě to baví (ne)stříhat doma Wink

myslíš, že toho radikálního zástřihu budeš litovat? (třeba za pár měsíců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

Mno, to já budu asi trochu magor, ale na druhou stranu stále trpím následky traumatu z dětství, kdy mě matička chodila nechat stříhat proti mé vůli, ve třetí třídě jsem měla od uší nahoru "slušivého" ježka a od uší dolů mikádo. Což se neobešlo bez hysterického řevu a půlročního nošení čepice.
Takže já bych si dobrovolně takhle půlmetr vlasů nefikla. Ale vím o tom, že jsem cvok, to je malý plus, ne? Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 6:25 pm    Předmět: Citovat

Zatím si teda sestřihu obrovsky užívám, pořád to nějak češu a vymejšlim si, co s tím. Jestli mě to za pár měsíců začne mrzet, no, to bude sice smůla, ale mám necelý dva roky na to, aby to zas dorostlo do původní délky, tak co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.