vlasy a sauna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c06db0f904c4b03ac51cf46039f3f925Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:22 pm    Předmět: vlasy a sauna Citovat

Prosím Vás o radu, ako sa čo najlepšie postarať o vlasy pred návštevou sauny (nikde som to nenašla..). Minimálne raz do týždňa navštevujem saunu, hlavne suchú, niekedy tam je aj cez 90°C a vláskom to viditeľne škodí... Máte nejaké rady, ako ich predtým ošetriť? Napadlo mi použiť nejaké sérum, čo sa používa pred žehlením na ochranu pred teplom, no skôr som za niečo prírodnejšie, ak existuje Wink Ďakujem za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 12:37 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem přemýšlela jak je chránit před horkem, ale jediné co mne napadlo je namočit je. I když nevím, zda by je to dobrý nápad. Nezkoušela jsem to, protože mým vlasům sauna vyloženě dělá dobře. Wink Ale taky nechodím tak často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 1:52 pm    Předmět: Citovat

vlasy před saunou namočím vždycky, a nijak jinak je neošetřuju, nepřijde mi, že by se nějak měnila jejich kvalita ... chodím teda jen jednou za měsíc, každou zimu pravidelně, jinak jednou za dva měsíce asi tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 3:16 pm    Předmět: Citovat

já bych možná radši namočila a trochu naolejovala, ať se v nich ta vlhkost udrží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 2:23 pm    Předmět: Citovat

určite naolejovať, sauna je pre vlasy veľká záťaž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esistenza
0-7
0-7


Založen: 15.3.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 10:08 am    Předmět: Do sauny bez drdolu a culíku!!!!! Citovat

Dobrý den.
Pěkně jsem si zničila vlasy,jelikož jsem do sauny chodila v culíku a drdolu. Musela jsem si ted ostříhat vlasy cca o 5 cm,nebot se mi místy strašně ulámaly a zeslábly...Včera jsem v kadeřnictví absolvovala keratinovou masku na vlasy a stav se výazně vylepšil...ale vlasy se holt musí zregenerovat a dorůst. Saunu miluji a chodím do ní cca 2 x týdně..Ted však vím již, že rozhodně ne v drdolu s gumičkou či v culíku,ale s rozpuštěnými vlasy, nejlépe vlhkými a vetřít do nich třeba arganový olej,nebo jiný výživný na ochranu.... Rolling Eyes Smile Tak krásný den přeji a krásným vlasům zdar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 21, 2017 12:47 pm    Předmět: Re: Do sauny bez drdolu a culíku!!!!! Citovat

Díky za info. Já nad tím vůbec nepřemýšlela a to chodím taky cca 2x týdně Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.